Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sajnos nem eléggé.

Sima (nem Coupé) G Astrában meg Zafirában volt egy szín amit még kevesebb ideig, mindössze csak 3 hónapig, 2001 márciustól 2001 júniusig használtak, mégpedig a "Bayern München Edition" kiadásoknál. Ez volt a Maisgelb avagy kukoricasárga. Zafirán így nézett ki:

Nekem a KPM sárga F astra tetszik :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy az 1.4-es Astra G motorja milyen előírásokat ír elő a motorolajra vonatkozóan?

Mert most elég jó áron tudnék venni Shell Helix Premiumot 4990/5l csak nem tudom, hogy ez teljesíti-e azt a normát, ami ezekbe kell. Mert akkor lehet egyből többet is veszek és 1 év múlva mikor újra lesz olajcsere nem kell futkosnom hogy jó árban találjak olajat. 1 év tárolás meg nem hinném hogy gondot okozna neki.

Tehát a kérdés, hogy milyen előírások vannak a motorolajra vonatkozóan? Milyen normát kell teljesítenie.?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy az 1.4-es Astra G motorja milyen előírásokat ír elő a motorolajra vonatkozóan?

Mert most elég jó áron tudnék venni Shell Helix Premiumot 4990/5l csak nem tudom, hogy ez teljesíti-e azt a normát, ami ezekbe kell. Mert akkor lehet egyből többet is veszek és 1 év múlva mikor újra lesz olajcsere nem kell futkosnom hogy jó árban találjak olajat. 1 év tárolás meg nem hinném hogy gondot okozna neki.

Tehát a kérdés, hogy milyen előírások vannak a motorolajra vonatkozóan? Milyen normát kell teljesítenie.?

Ugye nem azt akarod mondani, hogy a kiemelt témák - azaz mit töltsünk bele? címszó alatt nem találtál választ. Ez egyébként sem olajos fórum :) stop.gif

Link to comment
Megosztás:

Hát igen egy ilyen motor jól jönne az én kis opelembe! De hát akár milyen erős is ez az autó akkor is csak LADA! :) :D

De sz.r érzés amikor "Csak egy lada" állva hagy,és esélyed sincs utolérni :)

Jók is azok.Nekem is volt egy 21074-es.Gyárilag 1.6-os volt.5-ös váltóval.316-os Gaál tengellyel ,dupla weber karbicsekel.Hát ott nem maradtak otthon a lovak,mint Hugyosbokor-nak :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt megint megkaptam.... :)

Az milyen ,hogy egy ezerötös ladát 180nál nem birtam lenyomni :D ????

Aztán sutyiból 190nel....

Neszeneked fagyi....

Az semmi.... úgy 2 hete autópályán 120-nál megelőzött egy trabant... nem hittem a szememnek. Utána vagy 10-20 km-en keresztül előttem ment.....egy idő után megunta, bement a belső sávba és eltűnt a szemem elől........én még mindig 120-al mentem akkor. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.