Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

És leirá valaki részletesen hogy álljak neki?Nem vagyok olyan elveszett emberke,de hát még nem csináltam ilyet,dehát muszáj lesz megnéznem.

Szelep tömitést veszek esetleg kell valami más még?

Mi az amit elötte le kell még venni vagy kiszedni?

Loctite 234-al bekened a csavarokat és tuti nem lesz többet para.
Link to comment
Megosztás:

Ha 60 napon belül nem küldik ki, akkor nem kell befizetni.

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/04/0...ol_a_rendorseg/

de:

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/04/0...ek_gyorshajtok/

És ha már a papír a kezedben van (sajnos):

"Az új rendszerben a szabályszegést elkövető állampolgár a rendszám és a határozat azonosítója segítségével a kozigbirsag.police.hu oldalon megnézheti a bizonyító erejű fényképet."

Értesítést azt már kaptam,de sajna ezen az oldalon kozbirsag.police.hu csak 2010-es dolgokat lehetne megnézni,nekem meg 2009.11.02-es a gyorshajtásom

Link to comment
Megosztás:

Értesítést azt már kaptam,de sajna ezen az oldalon kozbirsag.police.hu csak 2010-es dolgokat lehetne megnézni,nekem meg 2009.11.02-es a gyorshajtásom

Nem tudom, hogy csak az új rendszer bevezetése utáni időszakra érvényes-e a 60 nap, vagy 2010-re, esetleg visszamenőleg is hatályos? Valakinek van infója erről?

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, EZT ismeritek-e? Szerintem nagyon érdekes. Pont egy légifolyosó alatt "ücsörgök", legközelebb tudom csekkolni a Gulfstream-eket... :)

Hát ha ez valós adatokat mutat, akkor én épp tanúja voltam az imént egy gépeltérítésnek: találomra rákattintottam egy repülőgépsziluettre, mire kiírta hogy az a Lufthansa Airbusa és épp Koppenhágából tart Frankfurtba. Ez eddig rendben is volna, de akkor mi a jó fr@ncot keres Fertőszentmiklós felett? :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ha ez valós adatokat mutat, akkor én épp tanúja voltam az imént egy gépeltérítésnek: találomra rákattintottam egy repülőgépsziluettre, mire kiírta hogy az a Lufthansa Airbusa és épp Koppenhágából tart Frankfurtba. Ez eddig rendben is volna, de akkor mi a jó fr@ncot keres Fertőszentmiklós felett? :D

Vagy most megint lebuktak az izraeliek!? :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ha ez valós adatokat mutat, akkor én épp tanúja voltam az imént egy gépeltérítésnek: találomra rákattintottam egy repülőgépsziluettre, mire kiírta hogy az a Lufthansa Airbusa és épp Koppenhágából tart Frankfurtba. Ez eddig rendben is volna, de akkor mi a jó fr@ncot keres Fertőszentmiklós felett? :)

A pilóta kicsit megfagyiztatta a repülőt... :) Egyébként én kb. 20 percig figyeltem pár gépet, és tényleg akkor és ott repültek felettem, ahol a radar jelezte őket. A magasság-sebesség alapján be tudom azonosítani a Ferihegyen leszállni készülőket, amikor lassítanak felettem, és tényleg máshogy néz ki mondjuk egy Fokker vagy egy Airbus.

Link to comment
Megosztás:

Pontosabban a 2010.03.01. utániakat. Így a februári tilosban parkolásom sincs fönt.

Egyébként nagyon kulturáltan és gyorsan el lehet érni az infókat, csak a határozatszámot és a rendszámot kell beírni, még négy színes képet is mutatnak az esetről...

Már csak a sebességkorlátozó táblákat kellene értelmesebben elhelyezni, mert úgy általában a mostani rendszert szerintem Bástya elvtárs leszedált sofőrjére szabták... Nem beszélve olyan "apróságokról", hogy egy kátyús útszakasz előtt kitett 30-as tábla még a javítás utáni 3. héten is kint van, aztán a yard szépen beáll a tábla mögé, és szedi a helypénzt... :) Na, ez azt hiszem, minden, csak nem ejrópai...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, EZT ismeritek-e? Szerintem nagyon érdekes. Pont egy légifolyosó alatt "ücsörgök", legközelebb tudom csekkolni a Gulfstream-eket... :)

Köszi,ez nagyon jó!

Imádom a repülőket,katonaságnál is lokátoros voltam(Debrecenben a reptérnél és Hatvan mellett Boldogon a laktanyában).

Szuper volt ,főleg Debiben,mikor még a ruszkik itt voltak,állandóan repkedtek a MIG-ekkel,mi pedig ott voltunk szolgálatban a

kifutópálya mellett az adónál.Felejthetetlen élmény,közelről látni-hallani őket.

Ezen az oldalon vajon minden gép látszik?Szerintem több gép van,mert itt fölöttem is van légifolyosó,

a katonai térképen rajta is van Keresztes,de itt nem mutat egyet sem.

Hallottátok,hogy lezuhant a lengyel elnöki gép??

Link to comment
Megosztás:

Köszi,ez nagyon jó!

Imádom a repülőket,katonaságnál is lokátoros voltam(Debrecenben a reptérnél és Hatvan mellett Boldogon a laktanyában).

Szuper volt ,főleg Debiben,mikor még a ruszkik itt voltak,állandóan repkedtek a MIG-ekkel,mi pedig ott voltunk szolgálatban a

kifutópálya mellett az adónál.Felejthetetlen élmény,közelről látni-hallani őket.

Ezen az oldalon vajon minden gép látszik?Szerintem több gép van,mert itt fölöttem is van légifolyosó,

a katonai térképen rajta is van Keresztes,de itt nem mutat egyet sem.

Hallottátok,hogy lezuhant a lengyel elnöki gép??

Kisgyerek koromban vasutat, meg harci repülőket rajzolgattam én is... :)

Elvileg az összes polgári repülő rajta van, hétköznap mondjuk nagyobb a pezsgés. Awacs-et, F117-et és társait annyira nem publikálják.

Annó a seregben híradósként mi is bele tudtunk hallgatni ebbe-abba a szovjétszkaja tyéhnyikával...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Tud valaki infót arról, hogy milyen időközönként szükséges a sport levegőszűrő tisztítása ill. az olajozás sűrűbben kell-e, mint a tisztító folyadékos tisztítás és olajozás?

én azért 7 ezrenként megcsinálom,néha meg sem várom.....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.