Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok.

Ha volt már ilyen jellegű kérdés elnézést kérek!

De tudna valaki egy megbízható autószerelőt ajánlani (tapasztalat útján) Dunakeszi közelében vagy Fóton vagy IV. ker -ben?

Sajnos eddig még csak ígérgetéssel és hozzá nem értéssel találkoztam. vagy meg sem nézte a kocsit és azt mondta kész.

Sajnos a motorba is bele kell nyúlni eléggé... és inkább mennék biztosra most már, nemcsak odaviszem , fizetek és semmi nem történik, vagy csak letörlik az olajat :)

Előre is köszönök minden javaslatot!

Üdv: Roland

én egy darabig az opel pucheléhez hordtam,nagyon ért hozzá az ember,és korrekt áron dolgoznak....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Elkezdett kopni a kormányom, sajnos a gyűrűm lekoptatta a felső kemény réteget, azóta elég rendesen kopik már csak a használattól. Gondoltam be lehetne bőrözni. Tudtok friss infót hogy hol lehet ilyet csináltatni? Olvastam a Kecskemét Kadafalva cikket, de ott nem láttam elérhetőséget ill. már több mint 2 éves a cikk. Multikormány, nem bőrös.

Üdv,

Ákos

Ezért nem szabad megnősülni :D Annak is az autó látja kárát :) Amíg nem nős az ember addig csak max lábnyomokat kell törölgetni a műszerfalról, vagy űléshuzatot mosni ami nem olyan drága mint egy kormánybőrözés... :)

Link to comment
Megosztás:

Ezért nem szabad megnősülni :D Annak is az autó látja kárát :) Amíg nem nős az ember addig csak max lábnyomokat kell törölgetni a műszerfalról, vagy űléshuzatot mosni ami nem olyan drága mint egy kormánybőrözés... :)

Felétek. Höhö! Felétek... :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem azért vidd el egy másik szerelőhöz is (esetleg opelhez is)

hátha ők mást mondanak

Több szerelő is megnézte, sőt autóvill.is.Az a alkatrész neve

indító elektronika. Ez egy kb 12 x 12 cm-es lapos doboz, amely tartalmaz

egy nyomtatott áramkörű lemezt és kettő vez.csatlakozó dug. aljat.A hengerfejhez van rögzítve. Az Opel szervizben azt mondták, hogy bár nem sűrűn, de azért előfordul ilyen meghibásodás

Ennek a kütyünek a gyári ára 302000Ft. Használtat esetleg bontóból

100 körül lehet kapni. A Vaterán most kelt el egy komplett,indításgátlóval együtt 50-ért.

A használttal annyi gond lehet, ha nincs kinullázva. Emiatt az új helyen az indításgátlóval nem kompatibilis.

Link to comment
Megosztás:

Több szerelő is megnézte, sőt autóvill.is.Az a alkatrész neve

indító elektronika. Ez egy kb 12 x 12 cm-es lapos doboz, amely tartalmaz

egy nyomtatott áramkörű lemezt és kettő vez.csatlakozó dug. aljat.A hengerfejhez van rögzítve. Az Opel szervizben azt mondták, hogy bár nem sűrűn, de azért előfordul ilyen meghibásodás

Ennek a kütyünek a gyári ára 302000Ft. Használtat esetleg bontóból

100 körül lehet kapni. A Vaterán most kelt el egy komplett,indításgátlóval együtt 50-ért.

A használttal annyi gond lehet, ha nincs kinullázva. Emiatt az új helyen az indításgátlóval nem kompatibilis.

Nem ilyesmi? Nézem az on-line boltokat is, de nem találom.

Link to comment
Megosztás:

Több szerelő is megnézte, sőt autóvill.is.Az a alkatrész neve

indító elektronika. Ez egy kb 12 x 12 cm-es lapos doboz, amely tartalmaz

egy nyomtatott áramkörű lemezt és kettő vez.csatlakozó dug. aljat.A hengerfejhez van rögzítve. Az Opel szervizben azt mondták, hogy bár nem sűrűn, de azért előfordul ilyen meghibásodás

Ennek a kütyünek a gyári ára 302000Ft. Használtat esetleg bontóból

100 körül lehet kapni. A Vaterán most kelt el egy komplett,indításgátlóval együtt 50-ért.

A használttal annyi gond lehet, ha nincs kinullázva. Emiatt az új helyen az indításgátlóval nem kompatibilis.

motorelektronikáról beszélsz,wessz-nek irj privit,ő tudja tanitani az immot is.... meg tud szerezni elektronikát is...

Link to comment
Megosztás:

Dede, a motorvezérlő lesz az, és annak szvsz valóban helytálló a 300k körüli ára...

Hát ha wessz nem tud vele semmit kezdeni, akkor tényleg marad a csere...

nem hiszem hogy annyi,bár lehet,de wessz biztos tud szerválni.....Ritka amit nem lehet olcsóbban venni...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Elkezdett kopni a kormányom, sajnos a gyűrűm lekoptatta a felső kemény réteget, azóta elég rendesen kopik már csak a használattól. Gondoltam be lehetne bőrözni. Tudtok friss infót hogy hol lehet ilyet csináltatni? Olvastam a Kecskemét Kadafalva cikket, de ott nem láttam elérhetőséget ill. már több mint 2 éves a cikk. Multikormány, nem bőrös.

Üdv,

Ákos

BP XV kormánybörözés stb... http://barakarpit.hu/ pl astra g légzsák 5k, holnap viszem, képek érkeznek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok az utóbbi napokban 1400 volt az alapjárat,és nem akar lemenni,kb 2 percet vártam,és még mindig 1400,a legkisebb gázadásra is bepörög a motor,2500-3000,korábban nem csinálta ezt, 1100 volt az alapjárat,hamar visszaesett 900 ra,elindultam és nem pörgött fel a motor,csak amennyire én akartam,okozhatja az,hogy az utóbbi időben jobban kihúzattam a motort,előtte finomabban mentem vele. válaszokat köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok az utóbbi napokban 1400 volt az alapjárat,és nem akar lemenni,kb 2 percet vártam,és még mindig 1400,a legkisebb gázadásra is bepörög a motor,2500-3000,korábban nem csinálta ezt, 1100 volt az alapjárat,hamar visszaesett 900 ra,elindultam és nem pörgött fel a motor,csak amennyire én akartam,okozhatja az,hogy az utóbbi időben jobban kihúzattam a motort,előtte finomabban mentem vele. válaszokat köszönöm

nem, a kihúzatásnak semmi köze ehez itt valami más probléma kell hogy legyen.....(esetleg alapjárati motor így elsőre)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok az utóbbi napokban 1400 volt az alapjárat,és nem akar lemenni,kb 2 percet vártam,és még mindig 1400,a legkisebb gázadásra is bepörög a motor,2500-3000,korábban nem csinálta ezt, 1100 volt az alapjárat,hamar visszaesett 900 ra,elindultam és nem pörgött fel a motor,csak amennyire én akartam,okozhatja az,hogy az utóbbi időben jobban kihúzattam a motort,előtte finomabban mentem vele. válaszokat köszönöm

A magas alapjáratot túlnyomó többségben-visszakeresésem alapján-

-alapjárati léptetőmotor,motorhőmérséklet jeladó,lambda szonda és repedt vákumcsövek(falsot szív) okozzák!

Próbáljátok ezeket végignézni első körben.

Link to comment
Megosztás:

Több szerelő is megnézte, sőt autóvill.is.Az a alkatrész neve

indító elektronika. Ez egy kb 12 x 12 cm-es lapos doboz, amely tartalmaz

egy nyomtatott áramkörű lemezt és kettő vez.csatlakozó dug. aljat.A hengerfejhez van rögzítve. Az Opel szervizben azt mondták, hogy bár nem sűrűn, de azért előfordul ilyen meghibásodás

Ennek a kütyünek a gyári ára 302000Ft. Használtat esetleg bontóból

100 körül lehet kapni. A Vaterán most kelt el egy komplett,indításgátlóval együtt 50-ért.

A használttal annyi gond lehet, ha nincs kinullázva. Emiatt az új helyen az indításgátlóval nem kompatibilis.

Esetleg...

http://stores.shop.ebay.de/BAR-BILLIG-AUTOTEILE

Link to comment
Megosztás:

egy kis szívességet kérnék fórum lakók.

mivel májusban Bíróságra kell mennem mert vannak jó akaróim becsületsértés miatt és hitel rontás miatt kéne azoknak irnia pár sort a szervizemmel kapcsolatban akik már voltak itt illetve akikkel kapcsolatban vagyok vagy akiknek segitettem már.

Mivel cégemet és jómagamat lealacsonyitották eléggé drasztikusan hivatalosan egy portálon.

Persze nem kötelező de számomra megnyugatató lenne. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

egy kis szívességet kérnék fórum lakók.

mivel májusban Bíróságra kell mennem mert vannak jó akaróim becsületsértés miatt és hitel rontás miatt kéne azoknak irnia pár sort a szervizemmel kapcsolatban akik már voltak itt illetve akikkel kapcsolatban vagyok vagy akiknek segitettem már.

Mivel cégemet és jómagamat lealacsonyitották eléggé drasztikusan hivatalosan egy portálon.

Persze nem kötelező de számomra megnyugatató lenne. Köszönöm.

Biztos lesznek itt akik segítenek!

Irigység vagy konkurencia áll a hátterében?

Link to comment
Megosztás:

egy kis szívességet kérnék fórum lakók.

mivel májusban Bíróságra kell mennem mert vannak jó akaróim becsületsértés miatt és hitel rontás miatt kéne azoknak irnia pár sort a szervizemmel kapcsolatban akik már voltak itt illetve akikkel kapcsolatban vagyok vagy akiknek segitettem már.

Mivel cégemet és jómagamat lealacsonyitották eléggé drasztikusan hivatalosan egy portálon.

Persze nem kötelező de számomra megnyugatató lenne. Köszönöm.

Bakker ,hogy vannak még mindig ilyen emberek.

Én csak innen ismerlek,de csak JÓT tudok rólad írni....

Nem is értem :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.