Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Május 1. Taszár: a gyorsulás ünnepe!

Kedvcsinálónak:

Programok 2010.05.01:

- Autós Gyorsulás (HR, PL, SLO versenyzőkkel)

- Motoros Gyorsulás

- HANDICAP SHOW Futamok

- Helikopteres gyorsulás, sétarepülés (FLY-COOP)

- Páros hangnyomás verseny (KICKER dB CUP?10)

- Autó szépségverseny (Carstyling Show?n Shine TOUR?10)

- Modellfotózás

- Szlalom Majális (új pálya ? új szervezők!)

- Ingyenes motoros vezetéstechnikai képzés (PAJZS.HU)

- Streetfighter Show

- Drifter.hu - Drift bemutató

- Ökörsütés

és még számos meglepetés?

Bővebben a fenti linken!

Link to comment
Megosztás:

ki nem fizettet autó és a másik nem tudom egyszerüen nem normális.

http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=1617

ide kéne irni ha lehet.

Nekem arra a linkre azt írja ki, hogy nincs jogosultságom hozzászolni, ugyhogy ide írom. Én is innen a fórumról hallottam rólad/rólatok. Aztán jártam az M0 elkerülőn egyszer- kétszer, gondoltam beugrom már megnézetni az autómat mivel akkor még elég sokat használtam (havi 4-5000km). Telefonon egyeztettünk Wessz-szel és nem azt mondta, hogy majd ekkor meg akkor hanem ha odaérek menjek be és átnézi az autót. Számomra meggyőző és alapos átvizsgálás volt.

Utána kicsit később belecsúsztam az árokba az 52-es úton, úgy, hogy elhajlott a lengőkar az autón és nem tudtam menni vele mert kitekerte a kormányt a kezemből. Össze-vissza telefonálgattam segítségért meg trélerért. Végső elkeseredésemben felhívtam Wesszt és elpanaszoltam mi történt, ha jól emlékszem még képet is küldtem neki az autóról akkor. Ő azt mondta, hogy ha nem találok a közelbe trélert ő ad egy telefonszámot és nála próbálkozhatok. Az volt a baj, hogy elég késő este volt már és hirtelen nem tudott Wessz sem leakasztani lengőkatr de különben lejött volna és ott helyben kicserélte volna az alkatrészt.

Egyébként sokszor felhívtam abban az időben tanácsot kérni és mindig rendelkezésre állt.

Ő ajánlotta, hogy tetessek klímát az autómba mert megoldható. Meg is vettem már minden cuccot csak még időm meg pénzem nem volt felmenni hozzá és berakatni. De ha arra kerül a sor akkor biztos, hogy Wessz fogja belerakni!! Csak a telszámod nem tudom mert szoftverfrissítették a telefonom és kitörlődött az is. :)

Ja és egy haverom is vitte már hozzá a Golfját diagnosztikai vizsgálatra amit ha jól emlékszem nem egy veszett összegért csinál.

Szóval nem rossz szervíz az csak vannak akik kihasználják a jószívűségét, visszaélnek vele. Gondolom ilyesmi van a háttérben.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Megállt alattam menet közben az Ecotec motoros Astra G 1,4-es

A szerelők szerint a hiba gyújtás elektronikát kell cserélni,kb 300 000Ft.

Tudtok javasolni valamit?

milyen motor?

a Z14XEP hez a vezérlőegység 188.000 Ft, olyan 90 körül mondtak nekem bontottat, de gari nélkül.

a Z14XE hez nem tudom mennyi..

Link to comment
Megosztás:

Megvan nekem is az öröm :D

50km/h->87km/h

Bírság összege: 45 000 Ft

nekem 60 helyett 84-nél (autópályán, vasárnap, ez a legszebb) volt 30 E HUF. Aránylag nem is jártál rosszul :)

büntetnek most már keményen, ami 1ébként nem is baj.... csakhát ne engem, ugye :)

Link to comment
Megosztás:

nekem 60 helyett 84-nél (autópályán, vasárnap, ez a legszebb) volt 30 E HUF. Aránylag nem is jártál rosszul :)

büntetnek most már keményen, ami 1ébként nem is baj.... csakhát ne engem, ugye :)

Hát igen, vigyázni kell... Fellebbezni meg nem lehet, hogy "én csak megfagyiztattam az autómat...".

Link to comment
Megosztás:

PGA! hogy megy a verda?

olajat eszi?

üdv:freeze

Köszi, eddig minden OK. Lassan közelítem az 5.000 km-t és nincs olajfogyasztás az 5W30-ból. Mondjuk, ezt el is vártam... :) A motor szépen jár, csendes, 4000 RPM felett még nem járt. Várok nyárig, addig nincs fagyi, nehogy torokgyulladást kapjon... :) Addig is próbálok azért dinamikusan jönni-menni, nálam eddig pl. ismeretlen volt a városi 3. fokozat. Most olyan 2300-3200 között tartom, kezdek hozzászokni, megpróbálom nem ellustítani. A felújítás óta 95-ös VPowert iszik, szereti...

Link to comment
Megosztás:

Ok, örülök neki :)

Mostanság kevesebbet írok ide, de remélem nem veszítem el a régi cimborákat :D

Köszi, eddig minden OK. Lassan közelítem az 5.000 km-t és nincs olajfogyasztás az 5W30-ból. Mondjuk, ezt el is vártam... :) A motor szépen jár, csendes, 4000 RPM felett még nem járt. Várok nyárig, addig nincs fagyi, nehogy torokgyulladást kapjon... :D Addig is próbálok azért dinamikusan jönni-menni, nálam eddig pl. ismeretlen volt a városi 3. fokozat. Most olyan 2300-3200 begin_of_the_skype_highlighting              2300-3200      end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting              2300-3200      end_of_the_skype_highlighting között tartom, kezdek hozzászokni, megpróbálom nem ellustítani. A felújítás óta 95-ös VPowert iszik, szereti...
Link to comment
Megosztás:

Tudom, nem vigasztaló, de ha 3 km/h-val gyorsabb vagy, 60.000 lenne... Mindenesetre a szombathelyi postásoknak lesz munkájuk...

Igen azt láttam, hogy a vas megyei rendőrségtől kaptam a levelet Borsod megyében. de legalább már van egy fotóm "Család az autóban" címmel: https://kozigbirsag.police.hu/ beírod az ügyiratszámot, a rendszámot és megjelenik a fotó.

Link to comment
Megosztás:

Igen azt láttam, hogy a vas megyei rendőrségtől kaptam a levelet Borsod megyében. de legalább már van egy fotóm "Család az autóban" címmel: https://kozigbirsag.police.hu/ beírod az ügyiratszámot, a rendszámot és megjelenik a fotó.

szedd le légyszíves egy képlopóval vagy ha simán le lehet tölteni és tedd már ide be...a rendszámot takard ki nyugodtan... :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt hogy értetted hogy a SZombathelyi postásoknak lesz dolguk?Ki Szombathelyi itt még???????

A rendőrség Szombathelyre telepítette az ilyen ügyekkel foglalkozó részlegét, tehát az egész országból oda futnak be a mosolyalbumok. 200-300 fő+informatikai infrastruktúra foglalkozik az ügyintézéssel, évi 600.000 üggyel számolnak (gyorshajtás, parkolási szabályok megsértése, stb.)...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.