Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mármint a gyári G Astra fúvókánál?

Hát az látszik a videón: mert ez nem két vékony sugárban spriccel fúvókánként, hanem porlaszt.

Viszont engem az érdekelne hogy ez valami utángyártott szerkezet lehet? Mert akkor elég drága, a gyári Insignia fúvóka is ugyanennyibe kerül és az mégiscsak eredeti.

Megnyugtatlak, ez gyári.

Link to comment
Megosztás:

Igen, felhúzza kulccsal és nálam reteszelésre riaszt és húzza min2 ablakot! :rolleyes: Elvileg gyári modul de utólag lett belerakva az enyémbe!

Kellett behúzni kábeleket vagy az ajtóig elő volt készítve???

Szerk: Bocs, azt hittem az ablakemelők is utólag lettek betéve... Arra vonatkozott a kérdés.

Link to comment
Megosztás:

http://www.privatbankar.hu/cikk/vallalatok...zerviztol_36854

Vajon a gyakorlatban is fog ez működni?

Csak akkor ha pontosan tisztába vagyunk a garanciára vonatkozó előírásokkal.Egy haveromat már akkor is a garancia elvesztésével "fenyegették" meg,ha nem a márkaszervizben veszi meg és cserélteti ki a gyári magnót CD lejátszóra :rolleyes: Ráadásul olyan Cd lejátszót akartak adni 40 ezerért ami három épülettel arrébb a hifi boltban nem egészen 20 ezer volt.

Link to comment
Megosztás:

Na közbe vettem én is egy ilyet http://www.vatera.hu/insignia_ablakfuvoka_..._171266191.html

És be is szereltem.Szerintem nagyon jó.Raktam fel egy rövid kis videót. Ide http://www.youtube.com/watch?v=LceyoVZ7Fm8

Nagyon jol polaszt, Nekem az F-ben volt ilyen, csak ahol vettem azt mondták, hogy már nem tartják! A kérdésem annyi lenne, hogyha Te rendeltél Tölük, el tudnád küldeni a számot, ahol fel tudom hivni öket?! Köszi

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jol polaszt, Nekem az F-ben volt ilyen, csak ahol vettem azt mondták, hogy már nem tartják! A kérdésem annyi lenne, hogyha Te rendeltél Tölük, el tudnád küldeni a számot, ahol fel tudom hivni öket?! Köszi

Sztem vedd meg a csergőben...

Valaki írta hogy ott még olcsóbb is, ha van kedvezményed... én ezt nem tudtam (amúgy Dunaharasztiról küldte a srác)

Viszont én két egyforma átfolyósat kaptam. Jó ez így?

Egyiknek nem a cső végét kéne lezárni?

Nem akarom feleslegesen szétszedni...

Link to comment
Megosztás:

Helló Nem tudom jó topikban kérdezem e de szükségem lenne egy jó szerelőre.

Astra G 2001 es járgányom van és szeretném biztos kezekben tudni a karbantartását.

Ha tudnátok ajánlani pesten esetleg a III kerületben azt megköszönném!

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Helló Nem tudom jó topikban kérdezem e de szükségem lenne egy jó szerelőre.

Astra G 2001 es járgányom van és szeretném biztos kezekben tudni a karbantartását.

Ha tudnátok ajánlani pesten esetleg a III kerületben azt megköszönném!

Zoli

Uhuhu-t keresd fel, olcsó és nálla nagyobb szaki kevés van. mindegy hanyadik kerületből vagy, megéri elcsoszogni hozzá.

Más:

ma hívtak opletől, hogy van egy remek ajánlatuk számukra, menjek be és tuti otthagyom a G astrát egy uj autóra :rolleyes:)) kiváncsi leszek, útba esik, ráérek...

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu-t keresd fel, olcsó és nálla nagyobb szaki kevés van. mindegy hanyadik kerületből vagy, megéri elcsoszogni hozzá.

Más:

ma hívtak opletől, hogy van egy remek ajánlatuk számukra, menjek be és tuti otthagyom a G astrát egy uj autóra :rolleyes:)) kiváncsi leszek, útba esik, ráérek...

az "n" betű direkt maradt ki? Mert így egyébként életszerűbb. Olyan ajánlatot mondanak ami nekik jó!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Szereztem két Hella Njoy lámpát Vateráról! Mind2 hibátlan, de van különbség a kettő között! ;) Az egyik a foncsorának az alsó recés része fekete a másiknak meg króm!!! Létezik, hogy több fajta Njoy lámpa van???

Esetleg valaki tud valamelyikből eladót?? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Szereztem két Hella Njoy lámpát Vateráról! Mind2 hibátlan, de van különbség a kettő között! ;) Az egyik a foncsorának az alsó recés része fekete a másiknak meg króm!!! Létezik, hogy több fajta Njoy lámpa van???

Esetleg valaki tud valamelyikből eladót?? :rolleyes:

az egyik utángyártott ( a teljesen fekete ) a másik gyári GM lámpa....

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu-t keresd fel, olcsó és nálla nagyobb szaki kevés van. mindegy hanyadik kerületből vagy, megéri elcsoszogni hozzá.

Más:

ma hívtak opletől, hogy van egy remek ajánlatuk számukra, menjek be és tuti otthagyom a G astrát egy uj autóra :D)) kiváncsi leszek, útba esik, ráérek...

;) köszi :D

nem vagyok azért én olyan nagy ász.... :rolleyes:

dolgozó lány drága az új astra... és azért alig van benne extra....

Link to comment
Megosztás:

Sztem vedd meg a csergőben...

Valaki írta hogy ott még olcsóbb is, ha van kedvezményed... én ezt nem tudtam (amúgy Dunaharasztiról küldte a srác)

Viszont én két egyforma átfolyósat kaptam. Jó ez így?

Egyiknek nem a cső végét kéne lezárni?

Nem akarom feleslegesen szétszedni...

Erre gondolsz:

Insignia fúvóka

Jobb oldal kat.szám:1451330 663ft

Bal oldal kat.szám:1451329 663ft

a csergőnél :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

az egyik utángyártott ( a teljesen fekete ) a másik gyári GM lámpa....

aha... Szóval a Hella is utángyárt :rolleyes: Hát ezt megszívtam, pedig szerintem az a lámpa kocsiban sem volt, mert annyira hibátlan!!

Köszi az infót! Akkor megpróbállok felhajtani valamelyikből egyet!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ismét problémával gurulok felétek, hátha tudtok segíteni!

Jobb oldali keréknél ha ha ki-be huzogatom akkor 1 kicsit kattog valami, de nem a kerék csapágy a szerelő szetrint.

Azt mondta, hogy torony csapágy ami talán igaz is lehet mert ha huzogatom a kereket fönt lehet érezni a kattogást! de még azt is hozzá tette, hogy lehet lengéscsillapító kikopott!

Ez lehetséges szerintetek? segítséget előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

aha... Szóval a Hella is utángyárt :rolleyes: Hát ezt megszívtam, pedig szerintem az a lámpa kocsiban sem volt, mert annyira hibátlan!!

Köszi az infót! Akkor megpróbállok felhajtani valamelyikből egyet!!

Az után gyártott nem hella szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Ne is mondd.. Pásztó város itt van a szomszédunkban, ahol 2300 embert kellett kiköltöztetni , mert a fejük fölött lévő hegyen elhelyezett tározó szintje több méterrel a maximum fölött van.

Már kérdezni akartam,hogy nincs-e olyan cartárs itt akinek meggyűlt az árvízzel

a baja?

Egyébként mobilról a 1749 -et is lehet hívni,mi már csörgettük is az egész család!

Link to comment
Megosztás:

Személy szerint nekem nem, de a kollégám falujában földcsuszamlás volt.

Sehol nem jó ez a sok víz. Lapos terülteken belvíz, árvíz, hegyvidéken meg ez a földmozgás.

Már kérdezni akartam,hogy nincs-e olyan cartárs itt akinek meggyűlt az árvízzel

a baja?

Egyébként mobilról a 1749 -et is lehet hívni,mi már csörgettük is az egész család!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.