Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Köszönöm,akkor ezek szerint amit én irtam öninditó fajtát / tipust mégsem jo 1.4 xep-hez ??????

Ne problémázz már ennyit a dolgon, persze hogy jó, Corsa C-nél szerelték is ilyen motorral ahogy írtam is korábban.

Ha megfigyeled mr.bb cartárs hozzászólását, akkor láthatod hogy nála más a GM-szám mint amit te írtál, ennek oka pedig az hogy az általad írt GM cikkszámú alkatrész már nem kapható, helyette ezt szerelték mint amit a cartárs is írt, de ettől még jó lesz neked az a régebbi típus is.

De ha mégsem akkor ajándék árban szívesen átveszem, még nekem is jó a C12NZ Corsához. :D

Link to comment
Megosztás:

Ne problémázz már ennyit a dolgon, persze hogy jó, Corsa C-nél szerelték is ilyen motorral ahogy írtam is korábban.

Ha megfigyeled mr.bb cartárs hozzászólását, akkor láthatod hogy nála más a GM-szám mint amit te írtál, ennek oka pedig az hogy az általad írt GM cikkszámú alkatrész már nem kapható, helyette ezt szerelték mint amit a cartárs is írt, de ettől még jó lesz neked az a régebbi típus is.

De ha mégsem akkor ajándék árban szívesen átveszem, még nekem is jó a C12NZ Corsához. :D

Köszi,csak azért agyaltam rajt ennyit mert ha gondoltam mégsem jo akkor tovább adom majd...de igy megtartom...ki tudja mikor mondja be az unalmast......

Link to comment
Megosztás:

dsteel, atom, corsIKa, JOhnny és még akiket kihagytam.

heppy borzday. ^_^

de sok áramszünet lehetett annó október táján.

Sokan el sem tudják azt képzelni, hogy sokáig hétfőn nem volt adás a magyar tv-ben! :D

Magyarországon kívül csak Izlandon volt ilyen, de ott legalább az időjárás indokolta nálunk meg a "Csak! Mert nincs".

Link to comment
Megosztás:

Sokan el sem tudják azt képzelni, hogy sokáig hétfőn nem volt adás a magyar tv-ben! :D

Magyarországon kívül csak Izlandon volt ilyen, de ott legalább az időjárás indokolta nálunk meg a "Csak! Mert nincs".

Izlandon minden hétfőn vulkán és gejzírkitörés volt? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Egy kis segítségre szorulnék a gyári rádiómmal kapcsolatban (nem találtam erre való topicot, ezért írom ide).

Kapott a gép egy sportdobot, és ugyi az akksisarut itt le kellett kötni. Eddig OK, a gyári papírok megvannak, benne a kóddal.

A rádió kiskönyvecskéjében azt nem írták, hogy nem a security kódot kell beadni, hanem a tipus kódot, de ezt már kiderítettem.

A bibi ott van, hogy 2. próbálkozás után (első kettő volt a security kód), már nem akarja az a beep hangot beídni, és a CODE ---- sem jelenik meg a kijelzőn.

Hiába vettem le az akksisarut megint, nem beep-el ^_^

Tudja valaki, hogy mit kell csinálni ilyenkor?

A leírásnak megfelelően, gyújtáson van a gép, SAFE megjelenik, kikapcsol, AS gomb nyomvatartva kapcsológomb megnyom, ...és itt nem jön a beep hang. :D

Előre is köszi a segítséget !

Tamás

Link to comment
Megosztás:

Ne problémázz már ennyit a dolgon, persze hogy jó, Corsa C-nél szerelték is ilyen motorral ahogy írtam is korábban.

Ha megfigyeled mr.bb cartárs hozzászólását, akkor láthatod hogy nála más a GM-szám mint amit te írtál, ennek oka pedig az hogy az általad írt GM cikkszámú alkatrész már nem kapható, helyette ezt szerelték mint amit a cartárs is írt, de ettől még jó lesz neked az a régebbi típus is.

De ha mégsem akkor ajándék árban szívesen átveszem, még nekem is jó a C12NZ Corsához. ^_^

Megnézted rendesen?

thumb-08AD_4C250BB4.jpg

Az egyes tétel mellet milyen motor van?

De én nem akarok vitázni :P

Ha jó akkor legyen.

Csak végig bogarásztam helyettesítési történetet . :D

Link to comment
Megosztás:

Miért is kellett lekötni az akksit a dobcseréhez?

Több sikertelen próbálkozás után egy időre letilt és csak utána lehet újra bekódolni,

ha addig nem ír senki holnap megnézem a papírjában mennyi idő ez!

Hegesztettek is, ezért kellett lekötni, nem sima csere volt, két csavar meg gumibakkal :D

Gyári méretpontosban nem kaptam dupla kör véggel dobot...

De nem is ez a lényeg. A kiskönyvben ír ilyen várakozási időt, elolvastam, de a csere már két hete volt, a próbálkozás is egy hete, egész héten rádió nélkül jártam. A 9. próbálkozás után ír valami 360percet, ha jól emlékszem.

Én más turpisságra gyanakszom, remélemtem, hogy valaki járt mát így, mint én, hátha tud valamit mondani.

Köszi, hogy írtál, és ha te másképp értelmezed a kiskönyvet, írd meg kérlek, szerintem elég nyers fordítás...

Szép estét mindenkinek !

Link to comment
Megosztás:

Megnézted rendesen?

Az egyes tétel mellet milyen motor van?

Meg.

Viszont én nem típusonként néztem, hanem a kereséshez írtam be azt az alkatrésszámot amit a cartárs megadott, és nézd mi lett az eredmény:

thumb-389F_4C259307.jpg

Akkor most nem egyféle EPC-t használunk?

(Habár a Coupé hátsó fékbetétcseréjénél megtanultam hogy korántsem szentírás az amit az EPC ír, szóval akár még az is lehet hogy egyáltalán nem is jó ez az önindító a Corsához, semmilyen motorhoz se... :D )

Link to comment
Megosztás:

Sokan el sem tudják azt képzelni, hogy sokáig hétfőn nem volt adás a magyar tv-ben! :D

Magyarországon kívül csak Izlandon volt ilyen, de ott legalább az időjárás indokolta nálunk meg a "Csak! Mert nincs".

És hogy vártuk Rémusz bácsit, meg Mazsolát Tádéval... - természetesen fekete-fehérben. Akinek meg volt 2-est fogó antennája, az volt a király... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ajjajj...

És ha nekem (ugyan kisebb mértékű, de) egy héten belül két ilyen szabálysértésem is volt, az már gáz? Egyszer 77, egyszer meg 71km/h, mindkettő 50-es táblánál, a közigbirsag.police.hu szerint mindkettő 30e-t ér... :D Ezen az oldalon egyébként a rólad készült fotót is meg lehet tekinteni, a határozatszám meg a rendszám kell hozzá.

Honnan tudjátok? Csak az értesítésből? Vagy valahol meg lehet nézni rendszám alapján mondjuk másnap, harmadnap, ha eseménygyanúsnak érzed az egyik mai cselekedeted?

Hegesztettek is, ezért kellett lekötni, nem sima csere volt, két csavar meg gumibakkal ^_^

Gyári méretpontosban nem kaptam dupla kör véggel dobot...

De nem is ez a lényeg. A kiskönyvben ír ilyen várakozási időt, elolvastam, de a csere már két hete volt, a próbálkozás is egy hete, egész héten rádió nélkül jártam. A 9. próbálkozás után ír valami 360percet, ha jól emlékszem.

Én más turpisságra gyanakszom, remélemtem, hogy valaki járt mát így, mint én, hátha tud valamit mondani.

Köszi, hogy írtál, és ha te másképp értelmezed a kiskönyvet, írd meg kérlek, szerintem elég nyers fordítás...

Szép estét mindenkinek !

Gyújtáson és bekapcsolva volt az könyvben írt ideig? Mondjuk az első 3 szerintem nincs időkorlátozva. A helyedben áramtalanítanám egy fél órára a rádiót hátha segít.

Link to comment
Megosztás:

Honnan tudjátok? Csak az értesítésből? Vagy valahol meg lehet nézni rendszám alapján mondjuk másnap, harmadnap, ha eseménygyanúsnak érzed az egyik mai cselekedeted?

Csak az értesítésből. Ha nincs esemény, nincs értesítés, nincs ügyiratszám.

Link to comment
Megosztás:

Freeze

A táblarendszerednél a tankolásoknál a liternél nekem automatikusan átalakítja dátummá, amikor olyat írok be, hogy pl. 12,8. Meg lehetne oldani, hogy leszoktatni mindenféle automatikus formázásról/hibajavításról? Én úgy szoktam tankolni, hogy kerek összeg legyen az ára, és akkor a literek ilyen tizedesre jönnek ki. Vagy csak nálam csinálja ezt? Ezesetben én is leszedhetem róla a védelmet és átállíthatom magamnak...

Link to comment
Megosztás:

Gyújtáson és bekapcsolva volt az könyvben írt ideig? Mondjuk az első 3 szerintem nincs időkorlátozva. A helyedben áramtalanítanám egy fél órára a rádiót hátha segít.

Hello, tegnap áramtalanítottam az autót, azaz levettem az akksisarut ismét, igaz csak kb egy perc erejéig.

Lehet hosszabb időre kell levenni a sarukat? Mondjuk egy félóra - óra elegendő lehet neki?

Na leugrom, kipróbálom.

Link to comment
Megosztás:

Honnan tudjátok? Csak az értesítésből? Vagy valahol meg lehet nézni rendszám alapján mondjuk másnap, harmadnap, ha eseménygyanúsnak érzed az egyik mai cselekedeted?

Ahogy Zachi is írja. Az értesítőn szerepel egy ügyszám, és ITT bele lehet nézni a mosolyalbumba, meg közlik a büntetési tételt is.

Link to comment
Megosztás:

És hogy vártuk Rémusz bácsit, meg Mazsolát Tádéval... - természetesen fekete-fehérben. Akinek meg volt 2-est fogó antennája, az volt a király... :D

Háton Szamár ... öööö ... Hason Ló korosztályba tartozunk, azt a négy évet elengedem Neked :-) Utánam, srácok, megvolt?

Link to comment
Megosztás:

Háton Szamár ... öööö ... Hason Ló korosztályba tartozunk, azt a négy évet elengedem Neked :-) Utánam, srácok, megvolt?

Abból még nekem is dereng valami. Volt benne valami kisbusz, meg talán a főcímdalra is emlékszem.

"Utánam srácok, rajta srácok

Vár egy új nap, egy újabb barátság..."

Link to comment
Megosztás:

Háton Szamár ... öööö ... Hason Ló korosztályba tartozunk, azt a négy évet elengedem Neked :-) Utánam, srácok, megvolt?

Hát ez csak természetes. :D

Szerk.: Zachi megelőzött.

Azért meg lehet nézni, hogy kik játszottak a Generálban... Akkoriban még zenészek zenéltek, nem semmirekellő "celebek"... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.