Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hy! Most hogy ilyen sz@r idő volt napokig elkezdett párásodni a jobb első lámpám.Van valami ötlete valakinek hogyan orvosoljam a problémát? <_<

Valakinek valami jó ötlete,esetleg tapasztalat???

Nálam is a jobb oldali lámpatesten a refin rosszul illeszkedett az ú.n. porvédő gumiharang, a tompítottról meg elhagytam. A pótlás és az igazítás után megszűnt a párásodás.

Link to comment
Megosztás:

valójában ezért jó a fórum ,mert akár ,meglehet előzni a bajt.

De sajna olyanok is vannak köztünk akik későn kezdtek el fórumozni <_<

Voltam én kisdobos, úttörő, KISZ és szakszervezeti tag kötelező jelleggel. De itt jó a társaság, sok a hasznos info és nem kötelező a tagság - bár már gondoltam rá, hogy 3-5000 Ft-ot évente megérne a közösség -, sőt csak olvasgatásra még regisztrálni sem kell.

Link to comment
Megosztás:

Bontottan olyan 25-30e körül van a gyári légzsák, hogy a kormánykerék maga mennyit tesz még rá erre azt nem tudom, de kérdés hogy te az egész kormányt (tkp. a karimáját) akarod bőröztetni mert kopott, vagy csak a szokásos dudagomb kiszakadásos probléma lépett fel? Mert utóbbit 5000Ft-ért javítják sztem gyári minőségben, ellenben ha bontott légzsákot veszel, még ha jó állapotú is, ez a probléma még annál is fennállhat.

Helló!

Engem inkább a duda szakadás miatt érdekelne a bőröztetés. Hol lehet megcsináltatni 5000Ft-ért? Jó minőségben dolgoznak?

Azt szeretném még megkérdezni hogy a hátsóablakmosó spriccnit csak nekem nem sikerül beállítani úgy hogy az üvegre spricceljen vagy másnak se? Nekem mindig az üveget befogó gumiszegélyt nyomatja telibe aztán a hab lefolyik az üvegre azt meg elmaszatolja a lapát. Esetleg valamit lehet vele kezdeni hogy az üvegre is menjen?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Azt szeretném még megkérdezni hogy a hátsóablakmosó spriccnit csak nekem nem sikerül beállítani úgy hogy az üvegre spricceljen vagy másnak se? Nekem mindig az üveget befogó gumiszegélyt nyomatja telibe aztán a hab lefolyik az üvegre azt meg elmaszatolja a lapát. Esetleg valamit lehet vele kezdeni hogy az üvegre is menjen?

Szia!

Ha vigasztal, nem egyedi a problémád. Többek között én sem tudom beállítani normálisan.

Link to comment
Megosztás:

tényleg ne offoljuk szét a fogyit, viszont, észrevettétek, mintha újabban nem szólna ránk senki... vagy figyelmeztetjük mi magunkat? vagy csak ilyen jó kisfiúk lennénk?

valami történt !!!

De szerintem moderáljuk magunkat. <_<

Rég láttam a G-be Heninget,meg Uhuhu-t.

Hening máshol van,na de hol az Ákos?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.