Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

van valakinek gyári BC-je a szekérbe???

vagy valaki rakott be utólag?

Én majdnem átraktam az F-ből a Futó Gabi félét, de aztán nem volt időm foglalkozni vele és elvitték az autóval :)

Később volt a fórumon itt egy másik eladó akkor meg pont másra kellett a zsé.

Pedig az királyság, szerintem ilyet vadássz ha akarsz... gyárinál többet tud.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarnád inkább csak kijavítattni a dudagombot?Ajánlottak itt pár jó műhelyt,nem drágán.

Vagy a kormány maga is rossz állapotú?Arra meg tehetnél akkor védőt.

Kevesebből kijönne és nem kellene variálni a légzsákkal ,meg minden!

Köszönöm a gyors válaszokat !

Igen, a kormány is rossz állapotban van már(kopott) ezért gondoltam a teljes cserére.

Erre:

http://cgi.ebay.co.uk/ASTRA-1998-2004-STEE...=item2a07bb3438

Kb.10.000 Ft lenne, elhozná egy ismerős,ennyiért javítaná a Varrga Bt.Melesleg vidéki vagyok,nem egyszerű felvinni Pestre,aztán később ismét visszamenni érte,ha kész...

Köszönöm a jó tanácsokat. :)

ARCz71

Link to comment
Megosztás:

Én majdnem átraktam az F-ből a Futó Gabi félét, de aztán nem volt időm foglalkozni vele és elvitték az autóval :)

Később volt a fórumon itt egy másik eladó akkor meg pont másra kellett a zsé.

Pedig az királyság, szerintem ilyet vadássz ha akarsz... gyárinál többet tud.

jah-jah

beszéltem Gabival nemsoká lesz 2.0 verzió :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a része engem pont nem érint, a chip ami van az autómban, nem szereti az E85-öt, de ettől eltekintve is kell, már az előző verzió funkciói is tetszettek, de mire odáig jutottam volna hogy veszek, addigra megszűnt a forgalmazás...

nekem se,ráéreztem a 100as-ra,azóta nem kell más.

de várjuk ügyesen...

írok is a Jézuskának :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azért -is :D - regisztráltam erre a fórumra, mert Astra G van a családnak és le kellene cserélni. Mivel elégedettek voltunk vele 6 évig-az elmult 1 évvel nem- , és a pénzügyi dolgok is úgy hozták, marad a G. DE

Ez mitől lehet ilyen olcsó?:

Astra G 1.6

Illetve ezt néztem még:

Astra G 1.4

Nem biztos hogy most tudjuk megvenni-lehet, hogy csak januárban- de már elkezdtem nézelődni.

Tehát ti mit gondoltok? Érdemes megnézni az elsőt, vagy gyanús, hogy a legolcsóbb 2008as kevés KM-el rendelkező astra G az egyik legjobban felszerelt? Mert az ismerösöm szerint az 1.6osokat kevésbé veszik és ezért lehet, de én ezt nem tudom:D

Apukám foglalkozása miatt körbemegy majd jópár Opel márkaszervízen ott is megkérdezi a dolgokat, de én azért kikérem a ti véleményeteket is :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azért -is :D - regisztráltam erre a fórumra, mert Astra G van a családnak és le kellene cserélni. Mivel elégedettek voltunk vele 6 évig-az elmult 1 évvel nem- , és a pénzügyi dolgok is úgy hozták, marad a G. DE

Ez mitől lehet ilyen olcsó?:

Astra G 1.6

Illetve ezt néztem még:

Astra G 1.4

Nem biztos hogy most tudjuk megvenni-lehet, hogy csak januárban- de már elkezdtem nézelődni.

Tehát ti mit gondoltok? Érdemes megnézni az elsőt, vagy gyanús, hogy a legolcsóbb 2008as kevés KM-el rendelkező astra G az egyik legjobban felszerelt? Mert az ismerösöm szerint az 1.6osokat kevésbé veszik és ezért lehet, de én ezt nem tudom:D

Apukám foglalkozása miatt körbemegy majd jópár Opel márkaszervízen ott is megkérdezi a dolgokat, de én azért kikérem a ti véleményeteket is :D

piros autót mindenkinek :) :D

nálam az a nyerő. :D

Link to comment
Megosztás:

piros autót mindenkinek :) :D

nálam az a nyerő. :D

Speciel nekem is jobban tetszik-illetve hát apukám venné, de neki is:D- csak az 1.6 csábító.

Bár az 1.4nél meg ott van a :

Bőrkormány!

meg az első ködlámpa:D

Jó nem nagy dolgok persze, de azért a vagy-vagy legalább megvan, és ezek pont akkora különbségek, hogy az ember leüljön és fél órán át tököljön, hogy neki mi is kell. Azt tudni kell, hogy apukám nem fogja átépíteni, tehát ha van benne akkor lesz is, ha pedig nincs akkor nem lesz. Én meg egy 2 éves kocsit nem fogok szétszedni.

Link to comment
Megosztás:

Speciel nekem is jobban tetszik-illetve hát apukám venné, de neki is:D- csak az 1.6 csábító.

Bár az 1.4nél meg ott van a :

Bőrkormány!

meg az első ködlámpa:D

Jó nem nagy dolgok persze, de azért a vagy-vagy legalább megvan, és ezek pont akkora különbségek, hogy az ember leüljön és fél órán át tököljön, hogy neki mi is kell. Azt tudni kell, hogy apukám nem fogja átépíteni, tehát ha van benne akkor lesz is, ha pedig nincs akkor nem lesz. Én meg egy 2 éves kocsit nem fogok szétszedni.

+13LE megéri a nagyobb kötelezőt és kb 1-1.5 literrel nagyobb fogyasztás???

tudom most jön a többiektől ,hogy klímával jobban mozog ,meg más a váltó végáttétele.....és???

mindkettővel simán áttudsz lépni minden sebességkorlátot ,és el lehet jutni A-ból B-be.

Szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

+13LE megéri a nagyobb kötelezőt és kb 1-1.5 literrel nagyobb fogyasztás???

tudom most jön a többiektől ,hogy klímával jobban mozog ,meg más a váltó végáttétele.....és???

mindkettővel simán áttudsz lépni minden sebességkorlátot ,és el lehet jutni A-ból B-be.

Szerintem :)

Az a helyzet, hogy a mostaniban Ecotec motor van még(euro 3as). 1.4-es 90LE tehát adat ügyileg megegyezik ugye a twinporttal. De ismerösömnek van twinportos és neki 7et eszik klimával, az ecotec meg 8at. Tehát ha az 1.6 eszik 8at akkor végülis megéri-a fogyasztással sosem volt bajunk-.

A kötelező viszont már cinkesebb dolog. Na mindegy át kell rágni.

Akkor viszont ez az az ok, ami miatt olcsobb az 1.6. Hogy ilyen áron sok embernek ugye nem mindegy, hogy 7 vagy 8 liter, vagy mennyi a kötelező ergo kevésbé keresik. Ergo olcsobb.:D

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet, hogy a mostaniban Ecotec motor van még(euro 3as). 1.4-es 90LE tehát adat ügyileg megegyezik ugye a twinporttal. De ismerösömnek van twinportos és neki 7et eszik klimával, az ecotec meg 8at. Tehát ha az 1.6 eszik 8at akkor végülis megéri-a fogyasztással sosem volt bajunk-.

A kötelező viszont már cinkesebb dolog. Na mindegy át kell rágni.

Akkor viszont ez az az ok, ami miatt olcsobb az 1.6. Hogy ilyen áron sok embernek ugye nem mindegy, hogy 7 vagy 8 liter, vagy mennyi a kötelező ergo kevésbé keresik. Ergo olcsobb.:)

twinportos moci is ecotec és euro4 :D

Link to comment
Megosztás:

Az a helyzet, hogy a mostaniban Ecotec motor van még(euro 3as). 1.4-es 90LE tehát adat ügyileg megegyezik ugye a twinporttal. De ismerösömnek van twinportos és neki 7et eszik klimával, az ecotec meg 8at. Tehát ha az 1.6 eszik 8at akkor végülis megéri-a fogyasztással sosem volt bajunk-.

A kötelező viszont már cinkesebb dolog. Na mindegy át kell rágni.

Akkor viszont ez az az ok, ami miatt olcsobb az 1.6. Hogy ilyen áron sok embernek ugye nem mindegy, hogy 7 vagy 8 liter, vagy mennyi a kötelező ergo kevésbé keresik. Ergo olcsobb.:)

Az 1.6-os nyáron klímával, pakolva, autopálya,sietősen max. 8,4.

Télen min. 6,7.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.