Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szia! Kösz hogy megosztottad, bár nem ilyet keresek, nem is rossz ajánlat, meg a méret stimmel. Amúgy semmi bajom nincs azzal, ha keres rajta, aki segít nekem. Az értéke infónak van pénzben kifejezett értéke. Szerintem.

Ezt csak azért mondtam, mert fogalmam sincs milyen állapotban vannak. Ha vki elmegy több száz km-t megnézni és tök sz@rok, akkor se anyázzon engem.

Azért aki így centíroz gumit, ahhoz sem vinném a kerekeimet.

Mi ez? Parkolási szégyenfal? :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

a múltkor kicsit hamar örültem a fűtőmotor előtétellenállását illetően.

mivel 13k-m nem szívesen volt rá, hogy vadi új gyári kütyüt szerezzek be, vettem bele inkább 150 Ft-ért egy új termisztort.

beszereltem, és működött is ######án (ejtsd: a Télapó járműve), megközelítőleg majdnem egy egész napig.

most szétszedtem újra, és átkötöttem a helyét egy rézdróttal szaxerűen. :)

kérdésem: van valakinek sejtése, hogy mi lehet a probléma, miért melegedik túl ennyire?

illetve a másik kérdés továbbra is adott: lehet-e abból bajom, hogy az olvadó ellenállást így áthidaltam?

egyelőre ugyanis (még) műxik, és ha nem fenyeget komolyabb világkatasztrófával a jelenlegi állapot, én így is hagynám szívem szerint...

Link to comment
Megosztás:

jaj jól van ,mert Te tökéletes vagy.... :) :D

másrészt én Zempléni vagyok ott ez a menő .és lefosom hogy hogyan helyes.

ez legalább olyan amikor azt mondja nekem a kolega :ad oda a kalapácsot ,én meg megkérdezem hogy kinek,hát nekem,akkor ide.....

de mindegy....

vissza sírjátok még Livi-t :D :D

BORSODI vagy ember, nem Zempléni! :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

a múltkor kicsit hamar örültem a fűtőmotor előtétellenállását illetően.

mivel 13k-m nem szívesen volt rá, hogy vadi új gyári kütyüt szerezzek be, vettem bele inkább 150 Ft-ért egy új termisztort.

beszereltem, és működött is ######án (ejtsd: a Télapó járműve), megközelítőleg majdnem egy egész napig.

most szétszedtem újra, és átkötöttem a helyét egy rézdróttal szaxerűen. :)

kérdésem: van valakinek sejtése, hogy mi lehet a probléma, miért melegedik túl ennyire?

illetve a másik kérdés továbbra is adott: lehet-e abból bajom, hogy az olvadó ellenállást így áthidaltam?

egyelőre ugyanis (még) műxik, és ha nem fenyeget komolyabb világkatasztrófával a jelenlegi állapot, én így is hagynám szívem szerint...

asztakurvaéletbe.... mért nem tekerted be papirzsepibe, hátha jó lesz????

sose fogok mégegyszer magyarországon autótvenni....

Link to comment
Megosztás:

Te lómai, ezzel a ruhával részt vehetsz a NASA új Hold- neadjisten, MARS-missziójában is!

Mi a rák ez, festés, vagy vegyvédelem? inkább festésnek tűnik...

Valami polírozás-féle lehet, mint a homokfúvás, vagy csak Elek beiratkozott egy méhész tanfolyamra...

Link to comment
Megosztás:

Te lómai, ezzel a ruhával részt vehetsz a NASA új Hold- neadjisten, MARS-missziójában is!

Mi a rák ez, festés, vagy vegyvédelem? inkább festésnek tűnik...

nem én vagyok a ruhába....

az a neve hogy üveggyöngyszórás....

nem festés :) ,olyan mint homokfúvás,vagy a sörétezés ,csak itt üvegporral van a szórás.rozsdamentest ezzel kell.

felületkezelés egyébként,szoktunk savazni,elektropolirozni......ezek is felületkezelések.

Link to comment
Megosztás:

nem én vagyok a ruhába....

az a neve hogy üveggyöngyszórás....

nem festés :) ,olyan mint homokfúvás,vagy a sörétezés ,csak itt üvegporral van a szórás.rozsdamentest ezzel kell.

felületkezelés egyébként,szoktunk savazni,elektropolirozni......ezek is felületkezelések.

Akkor, ha csúnya lesz a felnid egyszer majd a rozsdától, házilag meg tudod oldani a felújítást, nemdebár ?!

Link to comment
Megosztás:

Akkor, ha csúnya lesz a felnid egyszer majd a rozsdától, házilag meg tudod oldani a felújítást, nemdebár ?!

sajnos vasat nem lehet ,mert lelőnek érte....

mert belekeveredik a vas a gyöngybe aztán azzal nyomod a rozsdamentesre akkor rozsdásodni fog.....

az alufelnire az jó lehet mert arra mehet a lakk... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.