Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

na vártam már..... :)

Ha a keletinél váltasz, lehet, hogy a végén drágább lesz, mint a bankban. :D

Én külföldre menet már sosem váltok, mindig automatából veszek ki, a bank középárfolyamon számol el külfölddel, olcsóbb és biztonságosabb (amíg nincs nálam a kp, nem hagyom el ugye), mintha itthon váltanék. Persze, ha forint kp-d van, akkor ez nem játszik, de ha számlán van a pénzed, én így csinálnám...

Link to comment
Megosztás:

Ha a keletinél váltasz, lehet, hogy a végén drágább lesz, mint a bankban. :)

Én külföldre menet már sosem váltok, mindig automatából veszek ki, a bank középárfolyamon számol el külfölddel, olcsóbb és biztonságosabb (amíg nincs nálam a kp, nem hagyom el ugye), mintha itthon váltanék. Persze, ha forint kp-d van, akkor ez nem játszik, de ha számlán van a pénzed, én így csinálnám...

vásárolni teljesen jó kártyával,de kivenni pénzt azért annak megkérik az árát rendesen....

Link to comment
Megosztás:

vásárolni teljesen jó kártyával,de kivenni pénzt azért annak megkérik az árát rendesen....

Friss tapasztalat: Prága, tökmind1, milyen automata (2 különböző is) kézpénzfelvét: 600 Ft költség. Szerintem nem vészes, ha mondjuk kiveszel 50-60EFt-nak megfelelő fontot, megtérül a váltáshoz képest+én a kp-t alapból nem szeretem, úgyhogy végszügség esetén veszem fel. Voltunk úgy külföldön,hogy mindenhol kártyáztam,megúsztam a kp-t

Link to comment
Megosztás:

Friss tapasztalat: Prága, tökmind1, milyen automata (2 különböző is) kézpénzfelvét: 600 Ft költség. Szerintem nem vészes, ha mondjuk kiveszel 50-60EFt-nak megfelelő fontot, megtérül a váltáshoz képest+én a kp-t alapból nem szeretem, úgyhogy végszügség esetén veszem fel. Voltunk úgy külföldön,hogy mindenhol kártyáztam,megúsztam a kp-t

értem én....,de Nati nem nyaralni megy :)

Link to comment
Megosztás:

Hát figyi: rátapintottál, ő tényleg okos a híre és a hozzászólásai alapján (személyes tapasztalatom ugyan nincs, de ezexerint Veled ellentétben én régóta olvasom az ő hozzászólásait is + sokan ajánlják)

Én Veled ellentétben úgy vagyok vele, hogyha valahol újonc vagyok (nem is akármilyen, hanem 3 kemény napos), akkor szépen köszönök, bemutatkozok és minden véleményt szívesen fogadok, 3 nap után semmiképp sem szólogatok be, még akkor sem, ha egyébként régóta olvasom a fórumot (ha wesszről nem tudsz, valszeg nem olvasod túl régóta és/vagy nem figyelmesen). Ha nem tetszik az ő stílusa - szíved joga, de nézd meg, miket mondott eddig.

Ez az én véleményem, észt nem akarok osztani, csak zavar, ha egy jól működő, egymást segítő társaságot kultúrálatlansággal kezdikbombázni (voltmár rá példa).

Szóval nem haragszik szerintem senki senkire, egyszerűen ez a fórum itt nem a beszólogatásról szól. Legalábbis az én életemben nem.

UFF :D

liti=Livi????

:) :D

csak egy v betű a különbség :D

Link to comment
Megosztás:

liti=Livi????

:) :D

csak egy v betű a különbség :D

Igen, kísérteties, erreén is gondoltam, kreatív a csávó a névválasztást illetően. Ha több betűt változtatott volna,már nem tudna belépni.

Egyébként stílusban jobban ír (mármint a szavakat jobban rakja egymás után), vagy elvégezte azóta az általánost, vagy nem ő az :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, kísérteties, erreén is gondoltam, kreatív a csávó a névválasztást illetően. Ha több betűt változtatott volna,már nem tudna belépni.

Egyébként stílusban jobban ír (mármint a szavakat jobban rakja egymás után), vagy elvégezte azóta az általánost, vagy nem ő az :)

Vectra-C topicban van egy srác aki kinulázta a motovezérlő elektronikát, azóta nem indul aztán még ő van felháborodva, hogy leszóltuk minek nyúl hozzá, ha nem érti a dolgát.

Link to comment
Megosztás:

A mai nap folyamán párom és én elhatároztuk, hogy amivel csak tudunk segítünk a vörös iszap károsultjainak. Tekintettel arra, hogy milyen helyzet uralkodik ott most , mi már össze is állítottunk egy gépjárműnyi adományt . Terveink szerint pár napon belül el is vinnénk amit mi szántunk a károsultaknak. Arra kérnélek benneteket , hogy ha bármilyen számotokra már feleslegessé vált holmitól megszabadulnátok vagy csak pusztán emberi szívességből, szeretetből adakoznátok akkor megtehetitek úgy is hogy hozzánk hozzátok el ( Törökbálint Bajcsy-Zs. u 97) . Az adományt saját kezűleg osztjuk szét . És megpróbálunk lelket önteni az emberekbe , erre rászánunk egy napot , ha valaki szeretne csatlakozni vagy csak segíteni bármivel , felveheti a kapcsolatot velem . Nem szaporítom a szót , mindenki tudja mi történt . A legfontosabb szerintem most az , hogy a mindennapi életben használatos dolgokkal próbáljunk meg segíteni , értem ezalatt a tartós élelmiszert és hasonlókat . De a lejjebb belinkelt oldalon találhattok egy listát is arról hogy mire lenne szükség. Belinkelem azt az oldalt ami minket erre az elhatározásra juttatott . http://vorosiszap.com

Link to comment
Megosztás:

Dícséretes a kezdeményezés, de valami kapcsolatot keressetek a helyszínen, mert csütörtök dél óta a rendőrök nemigen engednek be senkit a helyieken kívül (legalábbis Devecserre és Kolontárra nem), mert már több tévés, bámészkodó meg katasztrófatúrista járt-kelt ott napközben, mint károsult és mentésben részt vevő együttvéve. Bár nem tudom a segítséget hozókkal kivételt tesznek-e, de szvsz nem fogják engedni hogy magad oszd szét, hanem oda kell majd adnod egy helyi segélyszervezet koordinátorának.

Link to comment
Megosztás:

Dícséretes a kezdeményezés, de valami kapcsolatot keressetek a helyszínen, mert csütörtök dél óta a rendőrök nemigen engednek be senkit a helyieken kívül (legalábbis Devecserre és Kolontárra nem), mert már több tévés, bámészkodó meg katasztrófatúrista járt-kelt ott napközben, mint károsult és mentésben részt vevő együttvéve. Bár nem tudom a segítséget hozókkal kivételt tesznek-e, de szvsz nem fogják engedni hogy magad oszd szét, hanem oda kell majd adnod egy helyi segélyszervezet koordinátorának.

Valóban dicséretes kezdeményezés, de mindenhonnét az ömlik, hogy isten ments az ilyen magán akcióktól, mert koordinálhatatlan és olyan balhék is kerekedhetneknek belőle, mint az árvízkárosultaknál. Akkor is ugyanezt kérték, sokan pedig magasról tettek rá. Anyázás, egymásra mutogatás, verekedés, odaadom-visszaveszem lett belőle.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.