Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Tegnap Pécsen majdnem dobtam egy hátast..

Egy körforgalomból kifele hajtva, láttam egy nőt befele hajtani a körforgalomba.

És a hülyéje, balra kezdett menni, nem jobbra..

Viszzanézve láttam csak, de az a tipikusan HP amelyik úgy előrehajolva vezet, majdnem a kormányba harapva..

Szóval, durva volt.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!

azt szeretném kérdezni bárkitől aki válaszolni tudna rá, hogy az Opel motoros G Asztrámon hidegen van alapjárat mig felnem melegszik a motor de amikor felmelegedet kigyullad a motor diagnosztika és nincs alapjáratom csak felpörög és leesik a fordulatszám, vagyis hullámzik a fordulatszám mérő pedig nem müködik, vagy is nullát mutat.

Ha valaki tud érdemlegesen segíteni vagy tanácsot adni ebben a kérdésben megköszönném.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!

azt szeretném kérdezni bárkitől aki válaszolni tudna rá, hogy az Opel motoros G Asztrámon hidegen van alapjárat mig felnem melegszik a motor de amikor felmelegedet kigyullad a motor diagnosztika és nincs alapjáratom csak felpörög és leesik a fordulatszám, vagyis hullámzik a fordulatszám mérő pedig nem müködik, vagy is nullát mutat.

Ha valaki tud érdemlegesen segíteni vagy tanácsot adni ebben a kérdésben megköszönném.

megy a motor és nullát mutat az óra??

Mi a motorkódod? (pl:x16xel,vagy z14xe,stb.)

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekelne hogy ezt honnét veszed, és hogy konkrétan mi tiltja a nyomtávszélesítő használatát?

(Az én autóm pl. simán átment műszakin nyomtávszélesítővel.)

Itt is beszélnek:

http://webcache.googleusercontent.com/sear...=clnk&gl=hu

De ezért mindíg harapnak,tudom,nem egyszer volt ez gond ismerősnél.

Nem ragozom tovább,egyszerűen közúti forgalomban,TILOS a használata!

Link to comment
Megosztás:

Itt is beszélnek:

http://webcache.googleusercontent.com/sear...=clnk&gl=hu

De ezért mindíg harapnak,tudom,nem egyszer volt ez gond ismerősnél.

Nem ragozom tovább,egyszerűen közúti forgalomban,TILOS a használata!

Nem kötekedni akarok, de az általad linkelt oldalon elég semmitmondó hozzászólás olvasható a témában. Azt írja: "a hatályos magyar jogszabályok értelmében a nyomtávszélesítő használata tilos". Ez eddig rendben is volna, de amíg nem idézi azt a bizonyos hatályos jogszabályt, addig ez nekem csak egy meglehetősen szubjektív személyes véleménynek tűnik, semmiképpen sem követendő iránymutatásnak. Majd ha látom a törvény szövegét, akkor elhiszem, addig ez nekem csak mendemonda.

Másrészről viszont hogyan is tilthatnák meg a használatát Magyarországon, ha mondjuk Németországban engedélyezett az ilyesmi (arrafelé TÜV engedélyt is kapnak a nyomtávszélesítők). Akkor ha egy ilyennel felszerelt autó érkezik Németországból, német rendszámmal és érvényes ottani műszakival, akkor arról a magyar rendőr leveszi a rendszámot mert itt nálunk nem felel meg? Na ne már...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Nem autós téma. Azután szeretnék érdeklődni, hogy tud valaki abban segíteni honnan lehet megtudni, hogy egy videókártya tudja a 16:10-es vagy a 16:9-es képméretet? Vettem egy monitort és ahhoz keresek ilyet. Valakinek konkrtét ajánlata?

A videokártyák, szinte majd mindig többet tudnak a monitorok felbontásainál..

Link to comment
Megosztás:

Ezzel azt akarod mondani ha egy kártya tudja minimum a monitor felbontását akkor kapom a kívánt képformátumot?

Igen, pontosan.

Nemrég még egy hagyományos CRT monitorom volt az egyik gépemen.

A Plug&play technológia révén minden 16:9-es felbontás rejtve volt.

Aztán raktam rá egy 17"-os LCD-t, majd változtak a felbontáshatárok a monitorhoz.

Ezután jött egy 20"-os 16:9-es monitor, majd az XP-ben a választható felbontások között megjelentek a 16:9-ek is.

Szóval, ne aggódj.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.