Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Én egy gyorsan ható altatógáz beinjektálásán gondolkodtam régen, néma telefonos riasztással... Aztán, mikor bekábult a delikvens, "kinevelni" belőle ezt a rossz szokást. :)

Sziasztok!

Hmm! Épp be akartam jelenteni, hogy klubtag leszek, de most elbizonytalanodtam... Hová jelentkeztem... :D

Link to comment
Megosztás:

Bátyámnak megtörték az astráját, még decemberben. Kapott betétlapot, látszólag minden ok, meg is kezdte az opel szerviz a javítást.

Most meg elkezd ge*izni a biztosító, totálkárra akarják venni. Pedig a hátulja már csak festésre vár, meg egy első lökös kell rá.

Szóval a kérdésem: miből áll ez a "gazdasági totálkár"? Ilyenkor kivonják forgalomból, vagy megcsináltathatom oszt mehet tovább?

Amúgy törötten is használta egy hónapig, úgyhogy nem olyan vészes az!

Link to comment
Megosztás:

Bátyámnak megtörték az astráját, még decemberben. Kapott betétlapot, látszólag minden ok, meg is kezdte az opel szerviz a javítást.

Most meg elkezd ge*izni a biztosító, totálkárra akarják venni. Pedig a hátulja már csak festésre vár, meg egy első lökös kell rá.

Szóval a kérdésem: miből áll ez a "gazdasági totálkár"? Ilyenkor kivonják forgalomból, vagy megcsináltathatom oszt mehet tovább?

Amúgy törötten is használta egy hónapig, úgyhogy nem olyan vészes az!

Gazdasági totálkárra akkor veszik az autót, ha a javítási költsége meghaladja az autó aktuális értékének (hogy ez épp mennyi az az Eurotax katalógusból derül ki) 50-70%-t.

A biztosítók ilyenkor (gazdasági totálkár esetén) megadják a roncsértéket és az aktuális Eurotax értéket, te meg eldöntheted, hogy leadod az autót a bontóban és megkapod a roncsértéket és az autó baleset előtti értékét (ez a bizonyos Eurotax alapján kalkulált ár, a biztosító ennyit fog fizetni), vagy nem adod le az autót és a biztosító által fizetett összegből megpróbálod megjavíttatni.

Link to comment
Megosztás:

Komoly lehetett,matiz vs. A6.Vajon ki győzött. :)

Öcsém így törte össze az előző Astrámat. Csak ott Suzival volt a kancsóskodó... Gyorsított a Suzis is, és az lett a vége, hogy mindketten az árokban landoltak. Jobban járt így, mintha frontálisan ütközött volna a szemközt jövővel... :D

Link to comment
Megosztás:

Bátyámnak megtörték az astráját, még decemberben. Kapott betétlapot, látszólag minden ok, meg is kezdte az opel szerviz a javítást.

Most meg elkezd ge*izni a biztosító, totálkárra akarják venni. Pedig a hátulja már csak festésre vár, meg egy első lökös kell rá.

Szóval a kérdésem: miből áll ez a "gazdasági totálkár"? Ilyenkor kivonják forgalomból, vagy megcsináltathatom oszt mehet tovább?

Amúgy törötten is használta egy hónapig, úgyhogy nem olyan vészes az!

Szerintem a gtk a legjobb dolog, ami történhet veled egy ilyen esetbe. Ha gtk-ra veszik, akkor megállapítják a kocsi jelenértékét. Feldobják a neppereknek, akik 100-200-ezerrel kevesebbet ajánlanak a RONCS értékénél. A biztosító tájékoztat, hogy a két értéket közötti különbséget azonnal kifizeti Neked, a roncsot meg ha akarod, akkor segít eladni. Persze a Te tulajdonod a kocsi azt csinálsz vele, amit akarsz. Ha kiszámolod a különbözetből bőven meg lehet javíttatni a kocsit MAGÁNBA.

Azt mondjuk, hogy ebben a konkrét Te esetedben nem fogsz jól járni az tuti, mert az Opel szerviz aranyárban javít. A biztosító is azért veszi gtk-ra,mert kiszámolja, hogy a szakszervíz áraival nem éri meg megjavíttatni a kocsit.

Egyébként amíg a biztosító nem nyilatkozik, addig szerintem TILOS a kocsihoz nyúlni, mert ha nem akar fizetni és közben helyreállítják a kocsit, akkor meg vagy lőve, mert az igazságügyi szakértő nem tud állásfoglalást adni. Ha nincs javítva, akkor lehet kiverni belőlük pénzt, szóval én nem nagyon említeném, hogy már majdnem kész a kocsi.

Link to comment
Megosztás:

Gazdasági totálkárra akkor veszik az autót, ha a javítási költsége meghaladja az autó aktuális értékének (hogy ez épp mennyi az az Eurotax katalógusból derül ki) 50-70%-t.

A biztosítók ilyenkor (gazdasági totálkár esetén) megadják a roncsértéket és az aktuális Eurotax értéket, te meg eldöntheted, hogy leadod az autót a bontóban és megkapod a roncsértéket és az autó baleset előtti értékét (ez a bizonyos Eurotax alapján kalkulált ár, a biztosító ennyit fog fizetni), vagy nem adod le az autót és a biztosító által fizetett összegből megpróbálod megjavíttatni.

Köszi! Mi is így gondoltuk (vagy reméltük), de így még nyugodtabb mindenki!

Link to comment
Megosztás:

Egyébként amíg a biztosító nem nyilatkozik, addig szerintem TILOS a kocsihoz nyúlni, mert ha nem akar fizetni és közben helyreállítják a kocsit, akkor meg vagy lőve, mert az igazságügyi szakértő nem tud állásfoglalást adni. Ha nincs javítva, akkor lehet kiverni belőlük pénzt, szóval én nem nagyon említeném, hogy már majdnem kész a kocsi.

Tiszta sor, így gondolom én is! A szervizes gyerek sejtheti, hogy vaj van a füle mögött, mert azt igérte, a kapott pénzből megoldjuk okosan.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.