Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Kedves kaposvári forumozók! tudatni szeretném veletek, hogy mostmár nem csak a szabálytalan parkolásra szálltak rá a rend éber őrei, hanem az utólagos xenonra és a fóliára is. Az elmúlt 1 hét alatt 3 ismerősömet büntették meg fólia és xenon miatt.

Nem leszek népszerű: éppen itt volt az ideje! Remélem országos parancs.

ez messze van a gyáritól.

szintszabályozó még nem találtam, a gyári új horror árban (meg különben is rendőr legyen a talpán aki megmondja hogy nincs benne) különben meg szerintem ezt is nehéz lesz megmagyarázni, aki nem tudja hogy volt gyári xenon aszótra g-ben az elsőre azt hiszi nem gyári

a fényszórómosót megrendeltem

pedig nem nehéz megmondani, kapcsold le, fel, ha nem állít, akkor buktad.

Link to comment
Megosztás:

Na megragasztottam a hamutartó nyílás csillapító fogaskerekemet.

Egy becsukást bírt ki. Hát jól sikerült.

:lol:

Bakker, a csaj megitta! Nem is kéne..

Mostmár értem, miért áll olyan csámpásan a csajó, és miért kapaszkodik a kiskocsiba. :D

Link to comment
Megosztás:

úgy legyen :D

Hazahoztam piroskát,jó a vas,lassan bele is költöztem,szépen mén,csendes,nem nyöszörgős.2003 05 .kiadás,Z16XE.

Remélem gyorsan összebarátkozunk,bár nem lesz nehéz.Gyári rádió ki,gyári cd be,ez volt a legelső momentum a garázsban.Most töltődik,mert sokat állt,és kicsit nyöszörögve indul.Azé birom az előző tulajt,zsír új téligumik rajta,még szőrös,júliusban vett aksi,szervízkönyv,minden gyári leírás papír,számla a kesztyűtartóban.144 ezer van benne,120.-nál volt vezérlés csere,meg minden szűrő,gyertya.Szóval adott a kocsira.Törésmentes,végigmérve.Gyári szőnyegek,gumi meg textil is.Szóval egyben van,remélem így is marad. :lol: :D B)

Link to comment
Megosztás:

Hazahoztam piroskát,jó a vas,lassan bele is költöztem,szépen mén,csendes,nem nyöszörgős.2003 05 .kiadás,Z16XE.

Remélem gyorsan összebarátkozunk,bár nem lesz nehéz.Gyári rádió ki,gyári cd be,ez volt a legelső momentum a garázsban.Most töltődik,mert sokat állt,és kicsit nyöszörögve indul.Azé birom az előző tulajt,zsír új téligumik rajta,még szőrös,júliusban vett aksi,szervízkönyv,minden gyári leírás papír,számla a kesztyűtartóban.144 ezer van benne,120.-nál volt vezérlés csere,meg minden szűrő,gyertya.Szóval adott a kocsira.Törésmentes,végigmérve.Gyári szőnyegek,gumi meg textil is.Szóval egyben van,remélem így is marad. :lol: :D B)

Ez igen, Gratula!!! :D

Holnap lesz az én vasam is körbefotózva, aztán megy fel netre. Ha nem lesz szerencsém a rokoni B Vectrához, akkor G Astra Caraván lesz az alany, szeretnék hasonló vasat kifogni! :D

Link to comment
Megosztás:

Hazahoztam piroskát,jó a vas,lassan bele is költöztem,szépen mén,csendes,nem nyöszörgős.2003 05 .kiadás,Z16XE.

Remélem gyorsan összebarátkozunk,bár nem lesz nehéz.Gyári rádió ki,gyári cd be,ez volt a legelső momentum a garázsban.Most töltődik,mert sokat állt,és kicsit nyöszörögve indul.Azé birom az előző tulajt,zsír új téligumik rajta,még szőrös,júliusban vett aksi,szervízkönyv,minden gyári leírás papír,számla a kesztyűtartóban.144 ezer van benne,120.-nál volt vezérlés csere,meg minden szűrő,gyertya.Szóval adott a kocsira.Törésmentes,végigmérve.Gyári szőnyegek,gumi meg textil is.Szóval egyben van,remélem így is marad. :lol: :D B)

GRATULÁLOK!!!!

Link to comment
Megosztás:

Hazahoztam piroskát,jó a vas,lassan bele is költöztem,szépen mén,csendes,nem nyöszörgős.2003 05 .kiadás,Z16XE.

Remélem gyorsan összebarátkozunk,bár nem lesz nehéz.Gyári rádió ki,gyári cd be,ez volt a legelső momentum a garázsban.Most töltődik,mert sokat állt,és kicsit nyöszörögve indul.Azé birom az előző tulajt,zsír új téligumik rajta,még szőrös,júliusban vett aksi,szervízkönyv,minden gyári leírás papír,számla a kesztyűtartóban.144 ezer van benne,120.-nál volt vezérlés csere,meg minden szűrő,gyertya.Szóval adott a kocsira.Törésmentes,végigmérve.Gyári szőnyegek,gumi meg textil is.Szóval egyben van,remélem így is marad. :lol: :D B)

Grat., képek?? :D Hol sikerült ilyet találni? Ismerős vagy hasznaltauto.hu??

Link to comment
Megosztás:

Grat., képek?? :lol: Hol sikerült ilyet találni? Ismerős vagy hasznaltauto.hu??

Képek,majd hétvégén,ha tiszta lesz.Békéscsabán,kereskedőtöl vettem.De szóltak előtte,hogy egy cimbi megnézte,csak neki sok volt a lóvé érte.Én így rácsaptam.1190000 ben alkudtunk meg,átírással,mindennel együtt.

Link to comment
Megosztás:

szintszabályozó még nem találtam, a gyári új horror árban (meg különben is rendőr legyen a talpán aki megmondja hogy nincs benne) különben meg szerintem ezt is nehéz lesz megmagyarázni, aki nem tudja hogy volt gyári xenon aszótra g-ben az elsőre azt hiszi nem gyári

a fényszórómosót megrendeltem

50 körül van tartóval együtt az érzékelő. Én még a világításkapcsolót is cseréltem, poti nélkülire, full gyári a beépítés.

Link to comment
Megosztás:

Képek,majd hétvégén,ha tiszta lesz.Békéscsabán,kereskedőtöl vettem.De szóltak előtte,hogy egy cimbi megnézte,csak neki sok volt a lóvé érte.Én így rácsaptam.1190000 ben alkudtunk meg,átírással,mindennel együtt.

Egy kérdés: Véletlenul nem a Szarvasi út 117 ben lévő keresekdésben vetted?

Link to comment
Megosztás:

Haver is szeretett volna ismerősével beszélgetett róla. Mondta hogy nem meri mert ez meg az kell hozzá és neki nincs. Erre ismerőse mutatta neki a céges kocsit. Na azon nem volt.

Ha európai az autó, akkor biztosan van rajta, vagy nem gyári. De mintha erről már lett volna szó.

Link to comment
Megosztás:

pedig nem nehéz megmondani, kapcsold le, fel, ha nem állít, akkor buktad.

Hát pedig ez nem így van.

Van egy ismerősömnek itt a városban gyári xenonos G Astrája, már jónéhány éve megvan neki, és azt mondja a két kezén meg tudja számolni hányszor állított utána a gyári automata magasságállító (az ülésből is látszik, mert van visszajelzője a műszerfalon). Leginkább nagyon rossz minőségű, hepehupás utakon állít utána, és azt is csak kis sebességnél, mert a hirtelen változást nem tudja lekövetni.

Ki-be kapcsoláskor soha nem állít (nem minden gyári xenonos autó ilyen, a G Astra spec igen)...

Link to comment
Megosztás:

Köszöntem! A rokonék oda adták be egyik autójukat, azt mondták érdemes odamenni autót nézni. Amúgy meg voltál elégedve a keresekedéssel, vagy inkább hagyjuk? :lol:

Vettem már nem egy autót a dual-ban,korrekt csapat,normálisak,úgy hogy nyugodtan lehet velük üzletelni,no meg alkudozni! :D

Link to comment
Megosztás:

Hazahoztam piroskát,jó a vas,lassan bele is költöztem,szépen mén,csendes,nem nyöszörgős.2003 05 .kiadás,Z16XE.

Remélem gyorsan összebarátkozunk,bár nem lesz nehéz.Gyári rádió ki,gyári cd be,ez volt a legelső momentum a garázsban.Most töltődik,mert sokat állt,és kicsit nyöszörögve indul.Azé birom az előző tulajt,zsír új téligumik rajta,még szőrös,júliusban vett aksi,szervízkönyv,minden gyári leírás papír,számla a kesztyűtartóban.144 ezer van benne,120.-nál volt vezérlés csere,meg minden szűrő,gyertya.Szóval adott a kocsira.Törésmentes,végigmérve.Gyári szőnyegek,gumi meg textil is.Szóval egyben van,remélem így is marad. :lol: :D B)

Akkor remélem mostmár lecseréled azt a hatlábú dögöt, valami szép állóképre. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.