Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Na azé....

egyébként ma délután azt szereltem.... :D

Jól van az. :D Én is így kezdtem, először mélyláda, meg egy két csatis erősítő plusz egy alsókategóriás Sony fejegység ami egy pár RCA volt a mélyládához.

Akkor frankó volt és örültem neki. Aztán rájöttem, hogy az első ajtókban a hangszórók nem tudják tartani a lépést. Akkor cseréltem azokat is. Egy minőségi DLS szettre. Ezután jött az, hogy ezeket a hangszórókat már erősítőről kellene hajtani és a 2 csatist felváltotta egy 4 csatis de ezzel együtt a fejegység is kevésnek bizonyult a maga 1 pár RCA kimenetével :lol: Mára már egy 3 pár RCA kimenetes Alpine CDA 9855R fejegység van benne, egy 4 csatis Mac Cyclone 6000 erősítő, DLS Reference R6 komp. szett, és egy kis SAL XC-10 250W band-pass láda.

Viszont ezeket nem azért építettem be mert letekert ablak mellett, 20km/h-ás sebességgel mindenki hallja, hogy tucc-tucc csirimp-csörömp hanem mert szeretem ha igényesen, tisztán szól az amit hallgatok és nem kell azért bömböltetni, hogy szépen szóljon. Általában rockzenét hallgatok (meg mindent) és egész másképp szól az autómban pl

mint mondjuk a gyári G Astra "hifivel".

Szerk.: Sorry, a fejegység nevét elírtam, nem 9835 hanem 9855 de kijavítottam B)

Link to comment
Megosztás:

Jól van az. :D Én is így kezdtem, először mélyláda, meg egy két csatis erősítő plusz egy alsókategóriás Sony fejegység ami egy pár RCA volt a mélyládához.

Akkor frankó volt és örültem neki. Aztán rájöttem, hogy az első ajtókban a hangszórók nem tudják tartani a lépést. Akkor cseréltem azokat is. Egy minőségi DLS szettre. Ezután jött az, hogy ezeket a hangszórókat már erősítőről kellene hajtani és a 2 csatist felváltotta egy 4 csatis de ezzel együtt a fejegység is kevésnek bizonyult a maga 1 pár RCA kimenetével :lol: Mára már egy 3 pár RCA kimenetes Alpine cda 9835 fejegység van benne, egy 4 csatis Mac Cyclone 6000 erősítő, DLS Reference R6 komp. szett, és egy kis SAL XC-10 250W band-pass láda.

Viszont ezeket nem azért építettem be mert letekert ablak mellett, 20km/h-ás sebességgel mindenki hallja, hogy tucc-tucc csirimp-csörömp hanem mert szeretem ha igényesen, tisztán szól az amit hallgatok és nem kell azért bömböltetni, hogy szépen szóljon. Általában rockzenét hallgatok (meg mindent) és egész másképp szól az autómban pl

mint mondjuk a gyári G Astra "hifivel".

Igen így van ez,ha az ember hall egy ilyet,akkor őneki is olyan kell.De már egy láda is sokat dob a gyári cucchoz.

Ha lesz tali valamikor remélem meghallgathatom.

Link to comment
Megosztás:

ez csak egy gondolat :lol:

van valaki ...mostanában írta hogy ment valaki 1.4es autójával ,és az övéhez képest repülő volt...

pl ott is lehet ilyen probléma

Ja-ja, olvastam. Meg kell zavarni egy kicsit, ha nem segít, jöhet a csodaszer.

Anno apám állította: mindig észrevette, ha elvittem a zsiguliját. Jobban ment utánna. Kiégettem a rendszert! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.