Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Plusz tarkóig érő homlok, kutyalánc a nyakba, napszemüveg éjjel-nappal. Meglásd, még a vacak xenonok sem fognak zavarni! <_<

:D Holnap neki is kezdek szépen sorban! Először veszek napszemüveget.

Egyébként nemrég volt téma a szerviz 4+ kedvezmény, hogy csak benzinesekre van. De nézem az opel honlapján és az 1.7 dízelre is vonatkozik.

Link to comment
Megosztás:

:D Holnap neki is kezdek szépen sorban! Először veszek napszemüveget.

Egyébként nemrég volt téma a szerviz 4+ kedvezmény, hogy csak benzinesekre van. De nézem az opel honlapján és az 1.7 dízelre is vonatkozik.

Pedig a honlap csak a benyásokat írja. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szép reggelt mindenkinek! Ma munkába jövet a 7órási híreknél (classfm) felhangosodott a rádió. Ne kiabálj itt nekem lehalkítalak. De hiába tekergettem én a gombomat, hogy lehalkítom, ugyan úgy szólt az egész. Na beszart, gondoltam. Átkapcsoltam másik adóra és ott tökéletesen működik. Majd ismét a class-ra ott nem jó. Majd egy kis idő után itt is helyreállt a rend.

Link to comment
Megosztás:

Szép reggelt mindenkinek! Ma munkába jövet a 7órási híreknél (classfm) felhangosodott a rádió. Ne kiabálj itt nekem lehalkítalak. De hiába tekergettem én a gombomat, hogy lehalkítom, ugyan úgy szólt az egész. Na beszart, gondoltam. Átkapcsoltam másik adóra és ott tökéletesen működik. Majd ismét a class-ra ott nem jó. Majd egy kis idő után itt is helyreállt a rend.

Nem épp közlekedési híreket mondott akkor?

Link to comment
Megosztás:

Szép reggelt mindenkinek! Ma munkába jövet a 7órási híreknél (classfm) felhangosodott a rádió. Ne kiabálj itt nekem lehalkítalak. De hiába tekergettem én a gombomat, hogy lehalkítom, ugyan úgy szólt az egész. Na beszart, gondoltam. Átkapcsoltam másik adóra és ott tökéletesen működik. Majd ismét a class-ra ott nem jó. Majd egy kis idő után itt is helyreállt a rend.

Biztos be volt kapcsolva a TP.(traffic program)

Ilyenkor a közlekedési híreknél kap egy "jelet" a rádió amitől felhangosodik.

Link to comment
Megosztás:

Pedig a honlap csak a benyásokat írja. :D

Megsasoltam! Nemrég még tényleg így volt. Ez - mint írja - febr. 1-től van. <_<

"A program 2011. február 1-től visszavonásig érvényes a részt vevő Opel Márkaszervizekben, a bármely Opel-forgalmazótól 4 évnél régebben vásárolt 1.0, 1.2, 1.4 literes Corsa B, az 1.0, 1.2, 1.3 literes Corsa C, az 1.4, 1.6 literes Astra F, az 1.2, 1.4, 1.6, 1.7 literes Astra G, és az 1.4, 1.6, 1.7 literes Astra H modellek esetén."

Már "csak" az 1.8 és annál nagyobb benzineseket és az 1.7 fölötti dízeleket tagadják ki/le/meg.

Bakker, Uhuhu! Nem szóttál!! :D

Link to comment
Megosztás:

Én kérek elnézést hogy tegnap nem voltam :D

Csúnyán berúgtam :D

Itt volt a kamionos barátom...oszt lenyeltünk egy félliteres pálinkát...

meg söritalt <_<

annyira jól sikerült hogy beszélgettem az alföldivel :D

Megbocsájtott távolmaradás :D

Amúgy meg irigyek vagyunk :)

Link to comment
Megosztás:

Én kérek elnézést hogy tegnap nem voltam :D

Csúnyán berúgtam :)

Itt volt a kamionos barátom...oszt lenyeltünk egy félliteres pálinkát...

meg söritalt <_<

annyira jól sikerült hogy beszélgettem az alföldivel :D

Akkor megint a bokorba hup.sáltatok... :D

Link to comment
Megosztás:

Én kérek elnézést hogy tegnap nem voltam :D

Csúnyán berúgtam :D

Itt volt a kamionos barátom...oszt lenyeltünk egy félliteres pálinkát...

meg söritalt <_<

annyira jól sikerült hogy beszélgettem az alföldivel :D

Nincs bocsánat, inkább jobb lett volna ha kuss... csendben maradsz... :)

Megbocsájtott távolmaradás :lol:

Amúgy meg irigyek vagyunk :D

Nem irigykedünk, csak kocsog vagy, hogy nekünk nem hagytál... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.