Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem mindíg mentős,és nem is akartam piszkáni!

Tessék,ezt csinálom családi vállalkozásban,ha nem vinnyogok:

Ilyen kívül a melóhely:

http://www.kepfeltoltes.hu

Ilyen belül(már nem ilyen tiszta):

http://www.kepfeltoltes.hu

És szeretem ezt is csinálni! <_<

Ezt a gépet biztos lehet élvezni. Ültem már ilyenben, de nem én vezettem. Volt benne klíma, gyári hifi, LCD monitor stb.

Jelenleg ilyen gépen töltöm a munkaidőm nagy részét.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit utánajártam:

Niederdruckleitungen (ND-Leitungen) - Alacsony nyomású csövek, vonalak

Mitteldruckleitungen (MD-Leitungen) - Közepes nyomású vezetékek, vonalak

Hochdruckleitungen (HD-Leitungen) - Nagynyomású csövek, vonalak

<_< 20 bar - alacsony nyomás. Persze nézőpont kérdése. Átlag embernek nagy, ipari kazánnak alacsony.

jah..főleg ilyen átmérőn :D

Link to comment
Megosztás:

Én is imádom az ilyen szupertechnikát.Mi eddig ezen dolgoztunk,de

ebben a hónapban megkapjuk az újabb cp25-ös verziót ezt a fajtát.Jövőre még feljebb lépünk ,ha lesz rá pénze a cégnek.

Nagyon szép a gépparkotok! <_<

A héten délutános vagyok, úgyhogy valamelyik reggel szívesen részt vennék egy üzemlátogatáson (csupán tapasztalatcsere céljából)! :D

Link to comment
Megosztás:

Én is imádom az ilyen szupertechnikát.Mi eddig ezen dolgoztunk,de

ebben a hónapban megkapjuk az újabb cp25-ös verziót ezt a fajtát.Jövőre még feljebb lépünk ,ha lesz rá pénze a cégnek.

Mifelénk bérelni is lehet ilyeneket, az 1-es főút melletti parkolókban szoktak kiállítva lenni. Igaz a többségük már elég sok üzemórát működött, kissé viharvertek. <_<

Link to comment
Megosztás:

Mifelénk bérelni is lehet ilyeneket, az 1-es főút melletti parkolókban szoktak kiállítva lenni. Igaz a többségük már elég sok üzemórát működött, kissé viharvertek. :D

Á, az ilyen kölcsönzős dolog nem jó, közös lónak túrós a <_< háta...

Link to comment
Megosztás:

Mifelénk bérelni is lehet ilyeneket, az 1-es főút melletti parkolókban szoktak kiállítva lenni. Igaz a többségük már elég sok üzemórát működött, kissé viharvertek. <_<

De akkor még mindíg ott van,hogy "ötezerért mit vállalsz",ha esetleg betonozi akar az ember.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.