Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem. A víz megy az olajhoz.

Szerelő szerint van valami tömittés a vezérlésnél,állítólag az ment ki.

Kiváncsi lennék igazat mond e.

Azt mondja tipushiba.

89 000 van a gépbe.

Hát eddig nem hallottunk Z14XEP hengerfej vagy vezérműház tömítés típushibáról. Tengelytörésről annál inkább, na az típushiba...

a Vezérmű tömítés a motorblokkhoz egy nagy tömítés, ami végigmegy a motor teljes bal oldalán (szemből). Ha nem sérül a motor fizikailag, vagy nincsenek agyonhúzva a csavarok (bár szerintem hamarabb szakadna bele, mint kinyomná a tömítést), nem kellene annak a tömítésnek kimennie...

Nem inkább hengerfej tömítés szállt el?

Link to comment
Megosztás:

Hát eddig nem hallottunk Z14XEP hengerfej vagy vezérműház tömítés típushibáról. Tengelytörésről annál inkább, na az típushiba...

a Vezérmű tömítés a motorblokkhoz egy nagy tömítés, ami végigmegy a motor teljes bal oldalán (szemből). Ha nem sérül a motor fizikailag, vagy nincsenek agyonhúzva a csavarok (bár szerintem hamarabb szakadna bele, mint kinyomná a tömítést), nem kellene annak a tömítésnek kimennie...

Nem inkább hengerfej tömítés szállt el?

Igen erről a nagy tömítésről van szó motor bal oldalán (szemből).

Létezik olyan,hogy 89 000 km-nél kimegy a hengerfej tömítés?

Én nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz,de a hengerfej tömítést érdekesnek tartanám ennyi km után.

Első tulaj vagyok,ismerem a multját.

5 év alatt még semmi sem volt cserélve a kötelező dolgokon kívül.

Így a motor sem volt javítva,a kocsi sérülésmentes!

Hát nem tudom. Érdekes az biztos.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a 40/40 is bőven elég,mi útjainkra.60/ fölött,már teló csere is kellene.

Nekem caravánba,5 ajtós rugót tettem be,kb 3 cm-t ültetett,nekem pont jó,nem ráz,de stabilabb. <_<

Köszönöm válaszod.

A Tiéden is 40-es van?

Ha igen,akkor tudnál róla képet mutatni?

Link to comment
Megosztás:

Igen erről a nagy tömítésről van szó motor bal oldalán (szemből).

Létezik olyan,hogy 89 000 km-nél kimegy a hengerfej tömítés?

Én nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz,de a hengerfej tömítést érdekesnek tartanám ennyi km után.

Első tulaj vagyok,ismerem a multját.

5 év alatt még semmi sem volt cserélve a kötelező dolgokon kívül.

Így a motor sem volt javítva,a kocsi sérülésmentes!

Hát nem tudom. Érdekes az biztos.

gyári fagyálló van benne???

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.