Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem csak olcsó cuccokból lehet bohócautót csinyáni :P .

Természetesen kipróbálnám, de számomra néhány kiegészítője oltári bazárivá teszi.

Az árából pedig hajajj... <_<

Szia!

Asszem holnap megyek,és megveszem a zsebpénzemből :angry: simán kipöngetem a lét :P

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

2 kérdésem lenne......

Hova tünt a Plast Dip-es topik? Szeretnék rendelni próbának.

Azon agyaltam, hogy apám régi F Astráját telibe fújatnám ezzel a Plast dippel, fehérre. Van valakinek tapasztalata erről? Természetesen a rozsdafoltokat stb. lekezelnénk, aztán lenne telibe fújva vele. A normál fényezésre már nem nagyon akarunk költeni, hátha ezzel olcsóbb és tartósabb is lenne mint a normál festés. Az amit a múltkori telibe fújásnál csináltak az egy borzalom......

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

2 kérdésem lenne......

Hova tünt a Plast Dip-es topik? Szeretnék rendelni próbának.

Azon agyaltam, hogy apám régi F Astráját telibe fújatnám ezzel a Plast dippel, fehérre. Van valakinek tapasztalata erről? Természetesen a rozsdafoltokat stb. lekezelnénk, aztán lenne telibe fújva vele. A normál fényezésre már nem nagyon akarunk költeni, hátha ezzel olcsóbb és tartósabb is lenne mint a normál festés. Az amit a múltkori telibe fújásnál csináltak az egy borzalom......

a plasti dip es topik törlésre került.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

2 kérdésem lenne......

Hova tünt a Plast Dip-es topik? Szeretnék rendelni próbának.

Azon agyaltam, hogy apám régi F Astráját telibe fújatnám ezzel a Plast dippel, fehérre. Van valakinek tapasztalata erről? Természetesen a rozsdafoltokat stb. lekezelnénk, aztán lenne telibe fújva vele. A normál fényezésre már nem nagyon akarunk költeni, hátha ezzel olcsóbb és tartósabb is lenne mint a normál festés. Az amit a múltkori telibe fújásnál csináltak az egy borzalom......

A Subaru klub honlapján megy.Most linket nem tudok hirtelen bocsi.

Link to comment
Megosztás:

Igen ez oké, csak itt a fórumon volt valami kedvezmény asszem 3990 / flakon. Azt szerettem volna érvényesíteni <_<

Na, ezért nincs már PD topic.

Most újra vagy még mindig kéne neked?

Azt már tudjuk (legalábbis mi ketten :angry:), hogy a forgalmazására szerződött cégnél miért nem beszerezhető.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.