Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mi lehet az oka,hogy a laptopom egyik napról a másikra nem tudja megnyitni

a Vaterát és a Teszveszt?Minden más,bármilyen oldal megy rajta hibátlanul,csak

ez a kettő nem! B)

mit jelent hogy nem tudja megnyitni? Kiír valami hibaüzenetet?<CTRL>+<PrintScreen>-nel dobsz egy képet?

Link to comment
Megosztás:

az új szerelem B)

jó gép, jó választás. felszerelt, megbízható és szerintem az ára is barátságos a dellhez és a ibm(lenovo)hez képest, amik ugyanaz a kategória. Mondjuk attól függ mire használod, de ha csak net, irodai használat(ha jól látom integrált videókártya), akkor én a helyedben lehet egy linux-os 3 év garanciás dell-t is nézegetnék.

Link to comment
Megosztás:

mit jelent hogy nem tudja megnyitni? Kiír valami hibaüzenetet?<CTRL>+<PrintScreen>-nel dobsz egy képet?

A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt

A(z) vatera.hu helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.

* A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár

perc múlva.

* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati

kapcsolatát.

* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a

Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

Link to comment
Megosztás:

üdv fiuk

tegnapi napom sokba fog kerülni érdekelne mire számíthatok

M0 új szakasz trafi 130óra szerint

bp nagymező utca vége kamerával figyelt behajtani tilos simán begangoltam éjszaka

még a tábla se tűnt fel siettem úgy szóltak hogy ez sokba fog kerülni

ez a kettő kb mennyibe fáj

köszi

Link to comment
Megosztás:

A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt

A(z) vatera.hu helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.

* A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár

perc múlva.

* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati

kapcsolatát.

* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a

Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

Szerintem szedjél le másik mozillát,Nekem is volt múltkor ilyen,és én is lecseréltem a mozillát,és bevált.

Link to comment
Megosztás:

Szia!!

A gyorshajtásod kb 45.000be fog fájni,az éjszakai tábla kb 5000,de lehet több is....... B)

Leg közelebb vigyázz.

Mo melyik szakaszán szálgudoztál???? Mert van 110-es,és van ott is lassabb,ha jól emléxem.

üdv fiuk

tegnapi napom sokba fog kerülni érdekelne mire számíthatok

M0 új szakasz trafi 130óra szerint

bp nagymező utca vége kamerával figyelt behajtani tilos simán begangoltam éjszaka

még a tábla se tűnt fel siettem úgy szóltak hogy ez sokba fog kerülni

ez a kettő kb mennyibe fáj

köszi

Link to comment
Megosztás:

üdv fiuk

tegnapi napom sokba fog kerülni érdekelne mire számíthatok

M0 új szakasz trafi 130óra szerint

bp nagymező utca vége kamerával figyelt behajtani tilos simán begangoltam éjszaka

még a tábla se tűnt fel siettem úgy szóltak hogy ez sokba fog kerülni

ez a kettő kb mennyibe fáj

köszi

Első eset:

Ha óra szerint mentél 130-al, az kb. 127 km/h valós sebességet feltételez. Ha ebből még leveszik a műszer mérési tűrését (3 km/h), akkor ezt lehet, hogy megúszod, mivel 100 km/h felett legalább 20 km/h-val kell túllépni a megengedett sebességet, hogy az objektív felelősség hatálya alá essen a szabálysértés.

Második eset:

Ez stabil 50.000,- Ft büntetés, nincs mérlegelési lehetőség. B)

Link to comment
Megosztás:

Amikor a G Astra Classic 2 néven kezdett futni, akkor milyen felszereltségi szintek voltak?

Optima biztosan.... (légkondi, állítható magasságú kormányoszlop és ülés, színezett tükör, króm kilincs, elektromosan állítható és fűthető tükör)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Srácok!

Nem Opeles téma, de eddig nem találtunk rá sehol megoldást, vagy itinert, hátha valaki hallott már ilyenről, vagy javított már ilyet.

Adott egy OFF 1999 - 2000 asszem Pözsó 406 2.0 HDI ON, ami ugye bár egy közös-nyomócsöves dízel szekér.

220 000 km van a gépben.

A hibajelenség a következő:

Nyári melegben, vagy 10-15 foknál magasabb melegben jön elő az, hogy ha leállítás előtt nincs felpörgetve a motor úgy 2000 fordulatig, akkor a 2 indítás után kidobja a szervíz jelet, és a motor nem lehet 2800 fölé pörgetni. Ha kicsapják belőle a hibajelet, akkor utána megint teljesen jó. Van hogy magától "megjavul". Ha fennáll ez a szervízjeles hiba, akkor a kocsi leállítás után, kulcs elfordít kihúz, még 2-3 mp "jár" a motor, és csak azután áll le.

Korábban azt csinálta, hogy menet közben leállt a motor, újraindítás után meg ment tovább. Főleg előzésnél, vagy tempósabb haladásnál volt ez érdekes.....

Volt már mindenfelé ilyen szerviz olyan szerviz de semmi értelmes dolgot nem tudtak mondani.

Volt már cserélve a tankban a szivattyú, az azon lévő mikron szűrőre fogták valahol. De csere után is csinálta. Aztán a szürő le lett róla szedve, egy idő után akkor is bedobta a hibát.

Itt állunk most, és nem tudunk mit kezdeni vele.

Akinek van ötlete, tapasztalata nem feltétlen itt, hogy ne legyen "teleszemetelve" a topik más kocsik problémáival, írjon rám PM-et nyugodtan.

Várom az ötleteket!

OFF vége.....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem szedjél le másik mozillát,Nekem is volt múltkor ilyen,és én is lecseréltem a mozillát,és bevált.

Nekem sincs jobb ötletem, ha a cookie-kat és a gyorsítótárat törölted és jó a neted(nem szakadozik), nem tiltotta le senki(semmi, gondolok tűzfalra, víruskeresőre) ezeknek az oldalaknak az elérését, akkor frissíts böngészőt, esteleg a chrome-hoz mit szólsz? Internet Explorerbe lehet a vaterán böngészni? mert az sokmindent elárul.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sincs jobb ötletem, ha a cookie-kat és a gyorsítótárat törölted és jó a neted(nem szakadozik), nem tiltotta le senki(semmi, gondolok tűzfalra, víruskeresőre) ezeknek az oldalaknak az elérését, akkor frissíts böngészőt, esteleg a chrome-hoz mit szólsz? Internet Explorerbe lehet a vaterán böngészni? mert az sokmindent elárul.

Exploreren sem megy ! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.