Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

hát fogalmam sincs, de nagyon mérges voltam mikor megláttam. olyan karcok ezek amiket nem tudok elképzelni, hogy hogyan csinált.

Sajnos nekem is állandóan összemásszák az autómat,de ennyire nem hiszem hogy az karcolta volna meg!Nálunk valamelyik szomszéd úgy gondolta,hogy két "szép" autó már pofátlanság egy családban,így 2 héttel a vásárlás után hullámos csíkban végighúzta a kulcsát az egyik oldalon!Ha nem zárt helyen parkolsz,az is lehet hogy valamit pakoltak ki mellőled a kocsiból és azzal karcolgatták,horpasztották be!Nem néz ki valami jól,az biztos... :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nekem is állandóan összemásszák az autómat,de ennyire nem hiszem hogy az karcolta volna meg!Nálunk valamelyik szomszéd úgy gondolta,hogy két "szép" autó már pofátlanság egy családban,így 2 héttel a vásárlás után hullámos csíkban végighúzta a kulcsát az egyik oldalon!Ha nem zárt helyen parkolsz,az is lehet hogy valamit pakoltak ki mellőled a kocsiból és azzal karcolgatták,horpasztották be!Nem néz ki valami jól,az biztos... :D

Visszaállítanám a kézlevágást minimum! Kinek mi köze van hozzá! Nekünk a szomszédban van egy kupé 3-as BMW, + Subaru, a másik szomszédba rendszeresen felső-felső kategóriás autók járnak. Legutóbbi egy SL55 AMG Merci volt és egy Hibrid Lexus...

Én örülök, hogy láthatok ilyen autókat, nem hogy bántanám őket....

KÉZ LEVÁGÁS minimum!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Visszaállítanám a kézlevágást minimum! Kinek mi köze van hozzá! Nekünk a szomszédban van egy kupé 3-as BMW, + Subaru, a másik szomszédba rendszeresen felső-felső kategóriás autók járnak. Legutóbbi egy SL55 AMG Merci volt és egy Hibrid Lexus...

Én örülök, hogy láthatok ilyen autókat, nem hogy bántanám őket....

KÉZ LEVÁGÁS minimum!!! :D

Sajnos sokan kicsapják az ajtót a parkolóban, mint otthon tanyán... Ha beparkolok pl. egy Merci és egy roncs közé, akkor inkább egy picit a Mercihez állok közelebb, mert remélhetőleg - már csak a saját autója miatt is - a Mercis jobban figyel az ajtóra. De ezt csak remélni lehet :D

Idegesítő ha rongálják az ember autóját és nem tudja megakadályozni. Régen Auchanból kijövet a Kadett alatt földön lógott a frissen elkészült szép saválló dob és biztos nem magától esett le, ráadásul állóhelyzetben. Azért a fejére léptem volna én is, ha tudom ki volt.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos sokan kicsapják az ajtót a parkolóban, mint otthon tanyán... Ha beparkolok pl. egy Merci és egy roncs közé, akkor inkább egy picit a Mercihez állok közelebb, mert remélhetőleg - már csak a saját autója miatt is - a Mercis jobban figyel az ajtóra. De ezt csak remélni lehet :D

Idegesítő ha rongálják az ember autóját és nem tudja megakadályozni. Régen Auchanból kijövet a Kadett alatt földön lógott a frissen elkészült szép saválló dob és biztos nem magától esett le, ráadásul állóhelyzetben. Azért a fejére léptem volna én is, ha tudom ki volt.

Fel kell találni a mobil villanypásztort 380 V-al, az efféle barmok és marhák és egyéb állatfajok részére :D

Link to comment
Megosztás:

Fel kell találni a mobil villanypásztort 380 V-al, az efféle barmok és marhák és egyéb állatfajok részére :D

Mondjuk a letaposott kipufogódob ellen nem véd, és igazából nem ez az eredeti funkciója sem, de van egy DoorDefender nevű cucc ami két legyet egy csapásra módon véd a véletlen vagy szándékos ajtórányitás ellen, és az illetéktelen ajtónyitás ellen is. Ilyen ni:

dsc5607p.jpg

Link to comment
Megosztás:

A műbizonylat az alap, ezért nem írtam... Egyébként szakműhelyben alig tudtam lebeszélni őket, hogy ne rakjanak fóliát oda is ahova nem szabad. Az első csíkhoz pedig megkockáztatom, hogy nem kell bizonylat. Ennek az az oka, hogy a bizonylaton eleve nem is szerepel az első fólia helye. Az első csíkhoz pedig sosem raknak H számot a fólia és az üveg közé. Tehát gyakorlatilag, ha megfelelő méretű és a bizonylattal rendelkezőkkel egyező sötétségű fólia kerül az első üvegre akkor nem kell hozzá bizonylat.

Viszont fölösleges otthon szenvedni vele szerintem, nekem 3 ezer Ft-ért rakták föl előre.

Köszönöm a dicséretet! Nekem is tetszik a járgány! Bár most ez a váltó hiba elkeserít....

Szia Stofl!

Nem lehet,hogy kevés olaj van a váltóban?Bár akkor minden fokozatban nehezen működne,nekem a féltengely szimeringem volt elszállva bal oldalon váltónál,de szerencsére észrevettem,és talán nem folyt el túl sok olaj,de viszont az ellenőrző csavart hiába kerestem a váltón,nem találtam egyik oldalon sem (Igy csináld szerint a moci felöli oldalon kellene lennie),lehet,hogy Én vagyok vak :D

Egyébként köszönöm szépen a méreteket a fólia csíkról,nagyon rendes vagy!

Link to comment
Megosztás:

Szia Stofl!

Nem lehet,hogy kevés olaj van a váltóban?Bár akkor minden fokozatban nehezen működne,nekem a féltengely szimeringem volt elszállva bal oldalon váltónál,de szerencsére észrevettem,és talán nem folyt el túl sok olaj,de viszont az ellenőrző csavart hiába kerestem a váltón,nem találtam egyik oldalon sem (Igy csináld szerint a moci felöli oldalon kellene lennie),lehet,hogy Én vagyok vak :D

Egyébként köszönöm szépen a méreteket a fólia csíkról,nagyon rendes vagy!

Pedig bal oldalon kell lennie a nívó csavar is ott van, kb féltengely magasságban....

Nekem is a bal féltengely szimeringem szállt már el.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nekem is állandóan összemásszák az autómat,de ennyire nem hiszem hogy az karcolta volna meg!Nálunk valamelyik szomszéd úgy gondolta,hogy két "szép" autó már pofátlanság egy családban,így 2 héttel a vásárlás után hullámos csíkban végighúzta a kulcsát az egyik oldalon!Ha nem zárt helyen parkolsz,az is lehet hogy valamit pakoltak ki mellőled a kocsiból és azzal karcolgatták,horpasztották be!Nem néz ki valami jól,az biztos... :D

Szia!

Nekem is összemássza valami a kocsi tetejét és a gépháztetőt,lehet,hogy macska vagy nyest, nem tudom.

Viszont ma azt hittem dobok egy hátast.Tegnap városban kocsikázgattam (intéztem a dolgaimat),bekapcsoltam a fűtő ventilátort, és átkapcsoltam arra a állásra,aminél a középső nyílásokon jön a levegő.Pár másodperc múlva ki is kapcsoltam,és lehúztam az ablakot,mert oltári bűz jött ki belőle. :D Ma amikor ellenőriztem az olajszintet,meg a hűtő víz szintet,láttam,hogy egy VAKONDOK feküdt hanyatt a levegő szűrő mögött.de azt hittem mindjárt elhányom magam,olyan büdös volt szegény.

Egyszerűen nem tudom,hogyan mászhatott fel oda?

K_p302_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

K_p299_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Szia Stofl!

Nem lehet,hogy kevés olaj van a váltóban?Bár akkor minden fokozatban nehezen működne,nekem a féltengely szimeringem volt elszállva bal oldalon váltónál,de szerencsére észrevettem,és talán nem folyt el túl sok olaj,de viszont az ellenőrző csavart hiába kerestem a váltón,nem találtam egyik oldalon sem (Igy csináld szerint a moci felöli oldalon kellene lennie),lehet,hogy Én vagyok vak :D

Egyébként köszönöm szépen a méreteket a fólia csíkról,nagyon rendes vagy!

Szívesen! :D

Kb 2 hónapja nézték az olajszintet, állítólag jó volt, de nem hiszek nekik. Ott voltam. Meg sem nézte, csak úgy csinált. Szerintem lecseréltetem az olajat nomrálisabb helyen, hátha használ!

Link to comment
Megosztás:

Visszaállítanám a kézlevágást minimum! Kinek mi köze van hozzá! Nekünk a szomszédban van egy kupé 3-as BMW, + Subaru, a másik szomszédba rendszeresen felső-felső kategóriás autók járnak. Legutóbbi egy SL55 AMG Merci volt és egy Hibrid Lexus...

Én örülök, hogy láthatok ilyen autókat, nem hogy bántanám őket....

KÉZ LEVÁGÁS minimum!!! :D

Egyet értek veled,majd megtanulná a bir...ja,hogy nem rongálom a másik tulajdonát.

Erre az említett ajtó rányitásra különben Én is nagyon allergiás vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Ezt értem, de még soha nem láttam olyan autót, ahol az első csíkján is volt AF vagy H jelzés! Van itt valakinek olyan?

Nekem szakműhelyben végeztél a fóliázást, van műbizonylatom, de azon még hely sincs az első csíknak.

Ott nincs is biletta, csak a többin. Én arra írtam, kiegészítve a többi ablakra vonatkozó szabállyal, hogy nem centire mérik, hanem hogy meddig ér le a napellenző. :D

Link to comment
Megosztás:

Ott nincs is biletta, csak a többin. Én arra írtam, kiegészítve a többi ablakra vonatkozó szabállyal, hogy nem centire mérik, hanem hogy meddig ér le a napellenző. :D

Igen, csak kérdés volt a centi. A hátsó üvegemen van jelzés! :D A többin pedig nekem nincs.

Link to comment
Megosztás:

Igen, csak kérdés volt a centi. A hátsó üvegemen van jelzés! :D A többin pedig nekem nincs.

Érdekes, hogy csak a hátsón van. Nekem LLumar fólia van, és még a hátsó ajtó kis üvegén is ott van a H****.

Mi van abban az esetben, hogy ha a csomagtér ajtótól haladva, egyre világosabb fólia van? Mert ugye akkor nem egyezik meg a szám sem, gondolom én.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, hogy csak a hátsón van. Nekem LLumar fólia van, és még a hátsó ajtó kis üvegén is ott van a H****.

Mi van abban az esetben, hogy ha a csomagtér ajtótól haladva, egyre világosabb fólia van? Mert ugye akkor nem egyezik meg a szám sem, gondolom én.

A többi üvegem fólia sincs. Félreérthető voltam, elnézést. Bármilyen fólia lehet ami a szabályoknak megfelel. És annak megfelelő számmal. Szóval világosodhat!

Link to comment
Megosztás:

Viszont ma azt hittem dobok egy hátast.Tegnap városban kocsikázgattam (intéztem a dolgaimat),bekapcsoltam a fűtő ventilátort, és átkapcsoltam arra a állásra,aminél a középső nyílásokon jön a levegő.Pár másodperc múlva ki is kapcsoltam,és lehúztam az ablakot,mert oltári bűz jött ki belőle. :D Ma amikor ellenőriztem az olajszintet,meg a hűtő víz szintet,láttam,hogy egy VAKONDOK feküdt hanyatt a levegő szűrő mögött.de azt hittem mindjárt elhányom magam,olyan büdös volt szegény.

Egyszerűen nem tudom,hogyan mászhatott fel oda?

Te nem ismered azt a régi mesét,hogy :"A kis vakond autója" :D

a_kisvakond.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.