Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

sajnos ennek a fajtának ennyi az ára

én is így tudom hogy az után gyártott 80-90e-től van

a gyári meg 200e felet..

én vasas gyerek vagyok ,de nem vállalnám be a katalizátor rész cserét...

ez nem olyan mint a régieknél hogy kivág és berak az újat ... mert olyat csináltam már :D

Elek, meg tudnád nézni "ott", hogy a Z14XE-re és a Z14XEP-re milyen cikkszámot hoz a katalizátorra, mert gyanúsan egyformák...

Link to comment
Megosztás:

a ladán jobb volt abba volt fényvisszaverő is .... :P

egyébként jó pofa :D

Inkább így:jópofa! :P

Amúgy most épp automata Zafirát keresek,nem tud valaki?

Használtautón 1,1 M-ért van megfelelő ,de nagyon csábító a

Sharan-Galaxy-Alhambra hármasfogat és persze örök kedvenceim az amerikai

6-7-8 személyes egyterűek!Benzinest keresek és rögtön gázosítanám!

Link to comment
Megosztás:

Olyan boldog vagyok, megvannak az új felnijeim+gumi :D

annyit hadd kérdezzek, hogy nagyobb gumiba ugyanakkora nyomás kell, hogy legyen mint kisebbe? gyári: 195/65R15 most 225/45R17.

nem akartam a gumis topic-ba írni, de ha itt gáz akkor sorry. (bár az erről-arról kategóriába belefér:))

Link to comment
Megosztás:

...örök kedvenceim az amerikai

6-7-8 személyes egyterűek!

Ezt biztos hogy átgondoltad?

Karbantartás szempontjából nem egy leányálom, lévén az összes csavarja colmenetes... sőt, meglepő módon még az Opel Sintra is ilyen, a motort leszámítva (mert az európai) annyira amerikai a verda hogy amerikai szabványú csavarkulcsok kellenek hozzá... egy ismerősöm nemrég faragott rá ilyenre.

Link to comment
Megosztás:

Ezt biztos hogy átgondoltad?

Karbantartás szempontjából nem egy leányálom, lévén az összes csavarja colmenetes... sőt, meglepő módon még az Opel Sintra is ilyen, a motort leszámítva (mert az európai) annyira amerikai a verda hogy amerikai szabványú csavarkulcsok kellenek hozzá... egy ismerősöm nemrég faragott rá ilyenre.

Pontos válasz, 00:00 :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt biztos hogy átgondoltad?

Karbantartás szempontjából nem egy leányálom, lévén az összes csavarja colmenetes... sőt, meglepő módon még az Opel Sintra is ilyen, a motort leszámítva (mert az európai) annyira amerikai a verda hogy amerikai szabványú csavarkulcsok kellenek hozzá... egy ismerősöm nemrég faragott rá ilyenre.

Attól még nekem tetszhetnek! :P

Ha veszek ,biztos Zafit választok és majd mindig kérdezősködök itt,hogy ez hol van,mi baja stb.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.