Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Jó reggelt mindenkinek,

a gumisok, mikor cserélik a kereket, mivel kenik be a kerékagyat, hogy köv. szezonba ne kelljen pajszerrel lefejteni a felnit?

Ahol eddig én cseréltettem, sehol nem kenték be semmivel, hanem határozott mozdulattal leütik.... :S

Ezért én centrírozás előtt lecserélem otthon, és nagyon kevés gépzsírral bekenem az agyat és a felnit. Eddig így működött nekem.

A gumis meg örül hogy könnyen lejön.

Link to comment
Megosztás:

és milyen igaz... el se tudjátok képzelni... és nézz mélyebben magadba. amikor autótkerestél ugye hogy átugrottad a 150.000 km feletti futásteljesítményü autókat??? ( még diesel esetében is )

nem tudom. én ha csak úgy szórakozásból is nézek autókat a hahu-n akkor is 140e-t írok be limitnek. ez egy olyan szimpatikus szám. aki ennyit már bevall kisebb az esélye hogy tekert. amugy eddig volt 2 autó amit használtan "vettem". első autóm (még jogsi elött egy kicsivel :P ) egy golf1 volt. 60e ft 2év műszakival. a másik pedig a pug volt.na az tömény szívás volt (142e km). szal most nem is bánom hogy megkaptam a zafirát. 0km óta nálunk már 6éve. és eddig csak kötelező szervízen volt. (meg stab.rúd cserén)

ja és annyi, hogy a cikk nagyon jó. tényleg magára ismerhet benne az emberfia. :D

Link to comment
Megosztás:

nem tudom. én ha csak úgy szórakozásból is nézek autókat a hahu-n akkor is 140e-t írok be limitnek...

Nekem sosem volt szempont a futott km ha használt autókat kerestem. A kis Corsában nem tudom mennyi van, csak 5 számjegyű a kilométerszámlálója, viszont az auto már 20 éves és én is cseréltem már benne órát (nem ezért, hanem mert az új az fordulatszámmérős). A Coupét meg hatévesen 97 ezerrel vettem szervizkönyvesen, de sztem az egy vicc, úgyhogy erős fenntartásokkal kezelem.

Link to comment
Megosztás:

Ahol eddig én cseréltettem, sehol nem kenték be semmivel, hanem határozott mozdulattal leütik.... :S

Ezért én centrírozás előtt lecserélem otthon, és nagyon kevés gépzsírral bekenem az agyat és a felnit. Eddig így működött nekem.

A gumis meg örül hogy könnyen lejön.

köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Sport légszűrője van valakinek az autójában? Érdemes belerakni 1.2-es mocihoz? Mi az előnyei és hátrányai?

Az autó hangja valóban sportosabb lesz ?

mmint sport betétszűrő vagy direct? a betétszűrőtől nem lesz hangja max a deirec-től, de erősebb nem lesz. szerintem kevesebbet se fogyaszt majd, 1,2 meg sportos hanggal sem lesz jobb. úgyse tud a többlet levegővel mit kezdeni. directszűrőtől lehet valamit sportosabb lesz a hangja (bár az inkább ércesebb). de nem én lezek az aki leszólja, hogy 1,2be minek kell.. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Érdeklődnék, nem-e tudja valaki az NJoy felszereltségű Astra G középkonzol szinének a hivatalos nevét? Az EPC-ben rákerestem az autóm alvázszámához tartozó felszereltségi listára a középkonzol CHARCOAL METALLIC (FÉMES SZÉN) szinű. OBD csatlakozó fedelet szeretnék venni, Opel szalonban nem tudtak segíteni, mivel több szürke szinű középkonzol létezik, de fémes szén néven futó nincs. Ezek lennének: 17176_1318685566.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Érdeklődnék, nem-e tudja valaki az NJoy felszereltségű Astra G középkonzol szinének a hivatalos nevét? Az EPC-ben rákerestem az autóm alvázszámához tartozó felszereltségi listára a középkonzol CHARCOAL METALLIC (FÉMES SZÉN) szinű. OBD csatlakozó fedelet szeretnék venni, Opel szalonban nem tudtak segíteni, mivel több szürke szinű középkonzol létezik, de fémes szén néven futó nincs. Ezek lennének: []http://img.carstyling.hu/usercars/00/01/71/76/17176_1318685566.jpg

csodálkoznék, ha g astra-ba tökkszínű szürke betétet raktak volna. mondd meg a szalonban, hogy itt az autó, nézzék meg és rendeljenek egy ilyet. ha nem olyan akkor mondhatod, hogy ők látták milyen kell és miért nem olyat rendeltek :D

Link to comment
Megosztás:

csodálkoznék, ha g astra-ba tökkszínű szürke betétet raktak volna. mondd meg a szalonban, hogy itt az autó, nézzék meg és rendeljenek egy ilyet. ha nem olyan akkor mondhatod, hogy ők látták milyen kell és miért nem olyat rendeltek :D

jajj képpel nem idézünk BOCSÁNAAT!!!

javítottam.

Link to comment
Megosztás:

katalizátor nélkül is elég gyenge a kiáramló gáz :D

tanácstalanok vagyunk :P

abban maradtunk hogy használja így... ha nincs változás akkor vissza rakom a katit..

Héééé! Tegnapelőtt engem maceráltál,hogy miért akarom kidobni!!!!

Most meg kiderül,hogy fusiban ezzel foglalkozol! :P

Link to comment
Megosztás:

ha:

katalizátor nincs, a középső dob új, a hátsó dob nincs, akkor csak motor lehet.....

Nemrég estem túl a katalizátor cserémen, úgyhogy csak elméleti kérdés:

Kiherélt (üres) katalizátorral való járásnak milyen következménye lehet? Azon túl, hogy a hátsó lambda meghülyül, tönkremehet a nagyobb hőterheléstől? A motor járáskultúrája, fogyasztása nagyon megváltozik?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.