Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Változás szele fúj, új állásom lesz, 4 karikával, emiatt jár az agyam, mit adjak el. A szertetett G Astrát, amit 0 kilométeresen vettem 2005-ben, és minden sz...rát ismerem, vagy a Suzuki 1.0-át, amit pár hónapja vettem azasszonynak. A Suzka mellett szól, hogy ki van fizetve, ócccsó a fentartása, stb... az Astra meg az Astra... de még van rajta 1.5 év CHF hitel (ki lett tolva a szentem), meg már minden megtörtént rajta, aminek kellett, vezérmű tengely törést is beleértve... Szerelő szerint nem szabad eladni, mert egyébként rég látott ilyen egybe kocsit... Ti mit tennétek?

Link to comment
Megosztás:

Változás szele fúj, új állásom lesz, 4 karikával, emiatt jár az agyam, mit adjak el. A szertetett G Astrát, amit 0 kilométeresen vettem 2005-ben, és minden sz...rát ismerem, vagy a Suzuki 1.0-át, amit pár hónapja vettem azasszonynak. A Suzka mellett szól, hogy ki van fizetve, ócccsó a fentartása, stb... az Astra meg az Astra... de még van rajta 1.5 év CHF hitel (ki lett tolva a szentem), meg már minden megtörtént rajta, aminek kellett, vezérmű tengely törést is beleértve... Szerelő szerint nem szabad eladni, mert egyébként rég látott ilyen egybe kocsit... Ti mit tennétek?

egyértelmű hogy a gastra marad :rolleyes:

suzka elad kifizet gastra és csokolom :huh:

de ha rám hallgatsz azt csinálsz amit szeretnél :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

egyértelmű hogy a gastra marad :rolleyes:

suzka elad kifizet gastra és csokolom :huh:

de ha rám hallgatsz azt csinálsz amit szeretnél :lol: :lol:

Azasszony is a te pártodon van, szívesebben örökölné az Astrát, mint tartaná meg a Suzukit... :lol: Meg én is, ez a dög, csak egyszer hagyott ott, a tengelytörésnél, de az nem az ő hibája volt... :D Ha évi 1-2e Km-t használná, ez az Astra túléli... én nyomtam bele évi 25e-t, és nem panaszkodhatok...

Link to comment
Megosztás:

Változás szele fúj, új állásom lesz, 4 karikával, emiatt jár az agyam, mit adjak el. A szertetett G Astrát, amit 0 kilométeresen vettem 2005-ben, és minden sz...rát ismerem, vagy a Suzuki 1.0-át, amit pár hónapja vettem azasszonynak. A Suzka mellett szól, hogy ki van fizetve, ócccsó a fentartása, stb... az Astra meg az Astra... de még van rajta 1.5 év CHF hitel (ki lett tolva a szentem), meg már minden megtörtént rajta, aminek kellett, vezérmű tengely törést is beleértve... Szerelő szerint nem szabad eladni, mert egyébként rég látott ilyen egybe kocsit... Ti mit tennétek?

Astra az igaz barátja!!!:rolleyes:

Milyen suzuki: Stift, Vagyonőr vagy Szpleccs?

Link to comment
Megosztás:

Azasszony is a te pártodon van, szívesebben örökölné az Astrát, mint tartaná meg a Suzukit... :rolleyes: Meg én is, ez a dög, csak egyszer hagyott ott, a tengelytörésnél, de az nem az ő hibája volt... :huh: Ha évi 1-2e Km-t használná, ez az Astra túléli... én nyomtam bele évi 25e-t, és nem panaszkodhatok...

hát akkor ez el is dőlt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Astra az igaz barátja!!!:rolleyes:

Milyen suzuki: Stift, Vagyonőr vagy Szpleccs?

Stift... és télleg ócccsó... de nincs benne szervó, asszony szerint ez a legnagyobb baj. Sztem meg a légzsák és a kasztni hiánya... nem szeretném, ha azzal karambolozna a két gyerekkel... dehát ócccsó....

Link to comment
Megosztás:

Tudtam én, hogy csak ide kell írni, és megerősítetek abban, hogy többet ér az én "sz---ros" G Astám, a fakuló fényezésével, váratlan vízcső eldurranásával, tengelytörésével, nyikorgó szellőző ventilátorával, lepattogzó, javított lökhárítójával, 3x cserélt bal oldali hátsó kerékcsapágyával, megmaradó hitelével és CASCO-jábal, mint egy vacak 1.0 Swift :rolleyes: Megtartom és utalom Mackónak a következő évi tagdíjat :huh:

Link to comment
Megosztás:

Stift... és télleg ócccsó... de nincs benne szervó, asszony szerint ez a legnagyobb baj. Sztem meg a légzsák és a kasztni hiánya... nem szeretném, ha azzal karambolozna a két gyerekkel... dehát ócccsó....

Na látod, még pár érv az Astra mellett, nem is kellünk mi hogy meggyőzzünk, a Suzi mellett tényleg csak az óccóság marad :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tudtam én, hogy csak ide kell írni, és megerősítetek abban, hogy többet ér az én "sz---ros" G Astám, a fakuló fényezésével, váratlan vízcső eldurranásával, tengelytörésével, nyikorgó szellőző ventilátorával, lepattogzó, javított lökhárítójával, 3x cserélt bal oldali hátsó kerékcsapágyával, megmaradó hitelével és CASCO-jábal, mint egy vacak 1.0 Swift :rolleyes: Megtartom és utalom Mackónak a következő évi tagdíjat :huh:

Ebből is látszik, hogy lelke van a drágának...:lol: Amúgy nagyon szeretem a Swifteket, jó ideig használtam én is (igaz 1.3 8v erőgép volt benne) szerettem, de azért más kategória mint egy Astra...:lol:

Link to comment
Megosztás:

Változás szele fúj, új állásom lesz, 4 karikával, emiatt jár az agyam, mit adjak el. A szertetett G Astrát, amit 0 kilométeresen vettem 2005-ben, és minden sz...rát ismerem, vagy a Suzuki 1.0-át, amit pár hónapja vettem azasszonynak. A Suzka mellett szól, hogy ki van fizetve, ócccsó a fentartása, stb... az Astra meg az Astra... de még van rajta 1.5 év CHF hitel (ki lett tolva a szentem), meg már minden megtörtént rajta, aminek kellett, vezérmű tengely törést is beleértve... Szerelő szerint nem szabad eladni, mert egyébként rég látott ilyen egybe kocsit... Ti mit tennétek?

Mindenképpen Astra, egy kormányhivatalnok felesége nem járhat Suzukival! (vagy nem csak nekik jár Audi? :rolleyes:)

Link to comment
Megosztás:

Változás szele fúj, új állásom lesz, 4 karikával, emiatt jár az agyam, mit adjak el. A szertetett G Astrát, amit 0 kilométeresen vettem 2005-ben, és minden sz...rát ismerem, vagy a Suzuki 1.0-át, amit pár hónapja vettem azasszonynak. A Suzka mellett szól, hogy ki van fizetve, ócccsó a fentartása, stb... az Astra meg az Astra... de még van rajta 1.5 év CHF hitel (ki lett tolva a szentem), meg már minden megtörtént rajta, aminek kellett, vezérmű tengely törést is beleértve... Szerelő szerint nem szabad eladni, mert egyébként rég látott ilyen egybe kocsit... Ti mit tennétek?

G Astra fórumon ne tegyél fel ilyen kérdést... :rolleyes: A sajátommal én is átesetem már motorgenerálon, katalizátor cserén, meg még sok mindenen, de ezek ellenére is kitartok mellette, mert szeretem a szépen járó motorját, a robosztusságát, a kormányszervó vinnyogását... az egész autót.

A csak rációból tartott autóval nem érzi jól magát az ember. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.