Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Új szerzemény, szóval indulhat a következő projekt:

515155-20120402-8osgHE.jpg

Az ülésfűtéskapcsolók konzolja valószínűleg be lesz vonva vajszínű bőrrel mielőtt bekerül hogy passzoljon a mostani középkonzolomhoz, a TC kapcsolóval viszont még nem döntöttem el hogy mit csináljak. Ha találok olyan konzolt amibe bele tudom rakni (ebben láthatólag nincs helye) akkor bekerül, egyébként egyelőre marad talonban.

Link to comment
Megosztás:

Pont azért, mert lehet hogy akkor motorosnak nézi a rendszer és keskenyebb sávban kapcsolja ki a fényeket mint kéne, a sofőrnek meg a másik oldalon meg még pont kiégeti a retináját :D

jajaja..

mondjuk én nem tudom hogy működik az opel-eye (csak a nevéből következtettem hogy ez valami optikai okosság, nem pedig egy radar dobozban mint pl a volvo-n)

Link to comment
Megosztás:

Aki szembejön és ki van égve nála pl a bal tompított az megszívja? :)

Úgy is van,ez az igazi csavaros észjárás! :omg:

Nehogy véletlen azt írjuk már,hogy de jó ez a lámpa,végre ott világít ahol kell ,nem vakít stb.....

nem nekünk rögtön azon jár az eszünk,hogy mi van ha féllámpás autó jön szembe...ááá

Magyarország én így szeretlek....... :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Úgy is van,ez az igazi csavaros észjárás! :omg:

Nehogy véletlen azt írjuk már,hogy de jó ez a lámpa,végre ott világít ahol kell ,nem vakít stb.....

nem nekünk rögtön azon jár az eszünk,hogy m i van ha féllámpás autó jön szembe...ááá

Magyarország én így szeretlek....... :hiya:

Jóbarát, éppen arról van szó hogy vakít-e vajon vagy nem... :P

Mindig csak a kötöszködés :omg:

:icon1:

Link to comment
Megosztás:

Ma egy kedves ismerősöm, aki mellesleg Opel szervízben dolgozott régebben - átnézte az Astrát. Kitakarította az AGR szelepet, azt monda, olyan mocskos volt, hogy 2 óráig áztatta. :icon11: Most szuperul megy, nem rángat. :)

Viszont a légzsákvisszajelzőhöz nem nyúlt, azt mondta, látja, hogy volt már forrasztgatva, szerinte, ha zavar, kössük ki a lámpát. :)

Már csak valami jó gumit kellene vennem rá. :)

Link to comment
Megosztás:

Ma egy kedves ismerősöm, aki mellesleg Opel szervízben dolgozott régebben - átnézte az Astrát. Kitakarította az AGR szelepet, azt monda, olyan mocskos volt, hogy 2 óráig áztatta. :icon11: Most szuperul megy, nem rángat. :)

Viszont a légzsákvisszajelzőhöz nem nyúlt, azt mondta, látja, hogy volt már forrasztgatva, szerinte, ha zavar, kössük ki a lámpát. :)

Már csak valami jó gumit kellene vennem rá. :)

Köttesd ki a jobb oldali kisebb méretű műszerben levő lámpát is. Meglásd, sose fogy ki autódból az üzemanyag! :devlish:

Ma jött meg az új gumi. Uniroyal RainExpert 18.900 Ft/db + 800 Ft/db kiszállítás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.