Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ma este vettem észre, hogy a szerelő bennefelejtett egy AGR szelepet a kocsimban. :) Ott volt a hátsó ülés alatt.

Szóval nekem tényleg azt hozott a nyuszi . :D

cseréltek neked ? ,nem csak takarítottak ?

most már csak valami jó vers kellene

mitom én :)

motortérben jártam

agr-t ganajásztam

szabad-e lezárnom

fúj de rossz :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat!

Egyik haverom most mesélte, elkezdett világítani a lámpa és még jött 75km-t. Beállt a garázsba és még mindig járt a motor :)

Egy benzines kannával a csomagtartóban egyszer kipróbálom mennyit megy el az 1.4-es :)

Nem lesz semmi baja az üzemanyag ellátó rendszernek ha teljesen kifogy?

Dízel esetében olvastam hogy légteleníteni kell a rendszert, benzinesnél gondolom nincs ilyen!?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat!

Egyik haverom most mesélte, elkezdett világítani a lámpa és még jött 75km-t. Beállt a garázsba és még mindig járt a motor :)

Egy benzines kannával a csomagtartóban egyszer kipróbálom mennyit megy el az 1.4-es :)

Nem lesz semmi baja az üzemanyag ellátó rendszernek ha teljesen kifogy?

Dízel esetében olvastam hogy légteleníteni kell a rendszert, benzinesnél gondolom nincs ilyen!?

AC-t a benzin hűti tudtommal, azért nem használ a kocsinak, az biztos...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat!

Egyik haverom most mesélte, elkezdett világítani a lámpa és még jött 75km-t. Beállt a garázsba és még mindig járt a motor :)

Egy benzines kannával a csomagtartóban egyszer kipróbálom mennyit megy el az 1.4-es :)

Nem lesz semmi baja az üzemanyag ellátó rendszernek ha teljesen kifogy?

Dízel esetében olvastam hogy légteleníteni kell a rendszert, benzinesnél gondolom nincs ilyen!?

még előző kérdésedre

130 körüli sebességgel már mentem világítás-villogás (ill. villogással, mert akkor inkább megetetem) között 20 (40) és 80 (10) km-t is.

tehát szerintem arra jó, hogy tudd, el kéne menni tankolni, számolni nem érdemes vele

Link to comment
Megosztás:

én nem ajánlanám .mivel a benzin hűti és keni a szivattyút, így könnyen előfordulhat hogy csere lesz a vége

Na de onnantól hogy kifogy a benga (azaz nem keni/hűti semmi az AC-t) gyakorlatilag másodperceken belül leáll az autó is, úgyhogy nem kell sokáig szárazon mennie a benyapumpának... annyit meg kibír sztem.

Link to comment
Megosztás:

Na de onnantól hogy kifogy a benga (azaz nem keni/hűti semmi az AC-t) gyakorlatilag másodperceken belül leáll az autó is, úgyhogy nem kell sokáig szárazon mennie a benyapumpának... annyit meg kibír sztem.

ebben igazad van...

de

amikor már kevés van benne akkor már nem megfelelő a kenés meg a hűtés

szerintem :)

valójában mindegy :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a válaszokat!

Egyik haverom most mesélte, elkezdett világítani a lámpa és még jött 75km-t. Beállt a garázsba és még mindig járt a motor :)

Egy benzines kannával a csomagtartóban egyszer kipróbálom mennyit megy el az 1.4-es :)

Amúgy ez miért fontos? :confused:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.