Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Opelnek az a saját dízel motorja, amelyiket némi módosítás után éppen beleteszi. Alapoktól kezdve saját fejlesztésű nincs.

Már hogyne lett volna: 16D/DA (Kadett D, E), illetve 23D (Rekord E, Omega A) hogy mást ne mondjak. Csak aztán opelék rájöttek hogy egyszerűbb/olcsóbb megvenni egy kész konstrukciót, mint fejleszteni egyet a nulláról indulva.

Link to comment
Megosztás:

Már hogyne lett volna: 16D/DA (Kadett D, E), illetve 23D (Rekord E, Omega A) hogy mást ne mondjak. Csak aztán opelék rájöttek hogy egyszerűbb/olcsóbb megvenni egy kész konstrukciót, mint fejleszteni egyet a nulláról indulva.

most akkor 2.0 az saját vagy sem ?? :)

mert nehogy ne tudjak aludni :D :D

Link to comment
Megosztás:

most akkor 2.0 az saját vagy sem ?? :)

mert nehogy ne tudjak aludni :D :D

Visszakérdezek: melyik?

Az X/Y20DTH/DTL, vagy az egy generációval újabb és Antarába szerelt Z20DM/DMH, esetleg a még újabb A20DTH az Astra J-ben/Insigniában?

Amúgy fogalmam sincs, én a nosztalgiából élek, asse tudom mi az a J Astra... :D

Update: a Z20DM/DMH az Antarában az tuti hogy nem Opel eredetű, az egy olasz fejlesztésű motor a VM Motoritól. Az A20DTH viszont GM/Fiat fejlesztés, de használták a SAAB-ban is.

Link to comment
Megosztás:

Visszakérdezek: melyik?

Az X/Y20DTH/DTL, vagy az egy generációval újabb és Antarába szerelt Z20DM/DMH, esetleg a még újabb A20DTH az Astra J-ben/Insigniában?

Amúgy fogalmam sincs, én a nosztalgiából élek, asse tudom mi az a J Astra... :D

Update: a Z20DM/DMH az Antarában az tuti hogy nem Opel eredetű, az egy olasz fejlesztésű motor a VM Motoritól. Az A20DTH viszont GM/Fiat fejlesztés, de használták a SAAB-ban is.

én az x/y-ra gondoltam :)

Link to comment
Megosztás:

Már hogyne lett volna: 16D/DA (Kadett D, E), illetve 23D (Rekord E, Omega A) hogy mást ne mondjak. Csak aztán opelék rájöttek hogy egyszerűbb/olcsóbb megvenni egy kész konstrukciót, mint fejleszteni egyet a nulláról indulva.

Úgy gondoltam, hogy ez nem a veterános fórum! :D

még egy dolog amit hetente húzogatni kell majd :)

addig vagy boldog amíg nem tudsz ezekről :)

Ily' sanyarú sorsot, mint Eleké! :o

Csak az autó meg a recska?

Link to comment
Megosztás:

Miféle hölgytulaj mászkál 3.2-es signummal??? Mifelénk nem ilyenek az asszonyok!!

Amúgy mennyit kajál egy ilyen? ...úgy nagyjából...

Hát oda van írva: nemdohányzó hölgytulajdonos...

Igen, csak egy 40 kilós, szemüveges művészettörténész kislány használhatta ezt, a lesötétített üvegekkel... Ki veszi be még ezeket a hülye szövegeket? :omg:

Link to comment
Megosztás:

Hát oda van írva: nemdohányzó hölgytulajdonos...

Igen, csak egy 40 kilós, szemüveges művészettörténész kislány használhatta ezt, a lesötétített üvegekkel... Ki veszi be még ezeket a hülye szövegeket? :omg:

Mosmér, anyu nem kaphat fóliát?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.