Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem hallottam ilyesmit, de igyekszem minél kisebb támadási felületet hagyni. Meg hát itthon is kihajítom a lejárt érvényességű dolgokat. Csak vannak köztük olyanok, amit orvosok, gyógyszerészek sem értenek: hogy tud lejárni, megromlani pl. a jód ampulla, a sebbenzin, stb. Megpimpósodik?

sokszor megállítottak már, de sose kértek semmit a csomiból, max ki kellett nyitni és ennyi. ez ritka mint a fehér holló. annál ritkább hogy csak a doboz érdekli őket.

A körüzeneteket aki megeszi arról is megvan a véleményem. ha nem vagy bunkó a rendőrrel nem fog kötözködni. megnézi a papírokat +szonda és viszlát.

legalábbis nálam mindig így történt. volt 1-2-3 csekk is de valóban én voltam a ludas, nem érdemes vitatkozni

Link to comment
Megosztás:

sokszor megállítottak már, de sose kértek semmit a csomiból, max ki kellett nyitni és ennyi. ez ritka mint a fehér holló. annál ritkább hogy csak a doboz érdekli őket.

A körüzeneteket aki megeszi arról is megvan a véleményem. ha nem vagy bunkó a rendőrrel nem fog kötözködni. megnézi a papírokat +szonda és viszlát.

legalábbis nálam mindig így történt. volt 1-2-3 csekk is de valóban én voltam a ludas, nem érdemes vitatkozni

Engem 1986 óta 3 alkalommal! :icon1: Egyszer kiintettek, kétszer teljes forgalomkitereléssel.

Link to comment
Megosztás:

Ma kaptam egy kör e-mailt (általában törlöm őket rögtön) arról, hogy még mindig nézik az eü.csomagot a kocsiban és kifejezetten erre szálltak rá a rendőrök. (érvényes-e, pecsét, ilyesmi). Van valakinek megbízható információja erről? :)

Szia!

Miskolcon és vonzáskörzetében biztosan állítom, hogy nincs ilyen, de esetileg előfordulhat, hogy kéri-megnézi a járőr.

Link to comment
Megosztás:

Ma kaptam egy kör e-mailt (általában törlöm őket rögtön) arról, hogy még mindig nézik az eü.csomagot a kocsiban és kifejezetten erre szálltak rá a rendőrök. (érvényes-e, pecsét, ilyesmi). Van valakinek megbízható információja erről? :)

Debrecenben nem lehet kapni EÜ csomagot.

Bezinkútról is elhordták, meg a Tesco-ból is. Hogy mi a valóságalapja, azt nem tudom, de volt akivel ki is nyittatta a yard. Állítólag 50e-es csekket osztanak érte. Benzinkutas szólt rám este, ott azért megfordul egy pár autós. De én nem találkoztam igazoltatással.

Link to comment
Megosztás:

most nem értem...

az eü csomag az nem kötelező tartozék???

De az.

Szóval elvben mindenkinek van, de időről-időre felreppen a hír hogy egy idő után lejár a benne levő felszerelések szavatossága, és hogy ezért büntetnek (ami sztem f@szság, mert ha én véreznék ott az út szélén, pont olyan hálás lennék a '79-ben gyártott kötszerért is, mint a tavalyiért), ezért cseréli mindenki...

Link to comment
Megosztás:

De az.

Szóval elvben mindenkinek van, de időről-időre felreppen a hír hogy egy idő után lejár a benne levő felszerelések szavatossága, és hogy ezért büntetnek (ami sztem f@szság, mert ha én véreznék ott az út szélén, pont olyan hálás lennék a '79-ben gyártott kötszerért is, mint a tavalyiért), ezért cseréli mindenki...

szerintem is kötelező .. szóval ezért nem értem ezt a mizériát :)

és van szavatossága ,ami valójában kissé értelmetlen...

de ..

ne hagyjunk lehetőséget hogy megvágjanak minket ;)

Link to comment
Megosztás:

Van egy nagytudású haverom, egy ezeréves dízel peugeottal járt egy időben.

Egyszer kérték tőle a dobozt. Kihalászta nagy nehezen, volt rajta vagy 10 centi kosz.

-Mikori ez a láda?

-Szerintem az autóval egyidős!

Yard nézi a forgalmit:

-Ember, ez az autó 23 éves!!

-Hát igen....

5e-el jutalmazták a poént.

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben nem lehet kapni EÜ csomagot.

Bezinkútról is elhordták, meg a Tesco-ból is. Hogy mi a valóságalapja, azt nem tudom, de volt akivel ki is nyittatta a yard. állítólag 50e-es csekket osztanak érte. Benzinkutas szólt rám este, ott azért megfordul egy pár autós. De én nem találkoztam igazoltatással.

T szopcsi13

"nem lehet kapni - de lehet, autósboltban

" volt akivel ki is nyittatta - név szerint?

"állítólag - tehát nem hiteles forrásból

"benzinkutas szólt rám - neki meg a főnöke

:icon1: :D :icon1:

Link to comment
Megosztás:

T szopcsi13

"nem lehet kapni - de lehet, autósboltban

" volt akivel ki is nyittatta - név szerint?

"állítólag - tehát nem hiteles forrásból

"benzinkutas szólt rám - neki meg a főnöke

:icon1: :D :icon1:

Ezt ne csináld, feláll a hátamon a szőr!!! :D :D

Amúgy tényleg vitték, mint a cukrot. Lehet mindenki kapott e-mailt!

Link to comment
Megosztás:

Ma kaptam egy kör e-mailt (általában törlöm őket rögtön) arról, hogy még mindig nézik az eü.csomagot a kocsiban és kifejezetten erre szálltak rá a rendőrök. (érvényes-e, pecsét, ilyesmi). Van valakinek megbízható információja erről? :)

Terjed a kórság! :D

Milyen a mentőláda és mi legyen benne?

Lejárt a mentőláda, mit tegyek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.