Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Srácok, nem olyan vészes az a pollenszűrő csere. Simán csak tömjétek be az újat, nyúljatok be, majd a tenyeretekkel igazítsátok a helyére. Olyan szépen bemegy az ;)

Te még nem láttad mekkora tenyerem van :D :D

bedugtam a kezem ... majd kiszakítottam az egészet mert nem akar kijönni a kezem :)

Link to comment
Megosztás:

Egyszer meg kéne már néznem a Magyar Nagydíjat a helyszínen. Sokszor akartam már, de valahogy sajnáltam rá a pénzt.

Én már voltam igaz kerítésen kívül kukkerral a kezemben és így is nagyon nagy buli, egy igazi "cirkusz". Sajnálom hogy nem voltam ott tegnap, ma viszont megnéztem a köröket. Fáj a szívem nagyon. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A szellőztetőrendszerem valahogyan telement elszáradt cseresznyefa-virágokkal. Most ha magas fokozatba kapcsolom a szellőztetőt, itt-ott repkednek ki a rostélyokon ezek a kis sz*rok. Van rá valami kevés szétbontással járó módszer, hogy kitisztítsam, vagy szerviz lesz a dologból?

Köszi, üdv,

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A szellőztetőrendszerem valahogyan telement elszáradt cseresznyefa-virágokkal. Most ha magas fokozatba kapcsolom a szellőztetőt, itt-ott repkednek ki a rostélyokon ezek a kis sz*rok. Van rá valami kevés szétbontással járó módszer, hogy kitisztítsam, vagy szerviz lesz a dologból?

Köszi, üdv,

Zoli

Nincs pollenszűrőd, vagy nincs jól benne? :excl:

Link to comment
Megosztás:

Szép estét mindenkinek! A budapesti cartársak figyelmét szeretném felhívni a következő hírre, és persze azon sofőrökét is akik elég gyakran közlekednek a fővárosban. Kamerákat helyeztek el az Állatkerti körút, Kós Károly sétány valamint a Hermina utak kereszteződésébe, melynek célja a piroson áthajtók lebuktatása. A rendszer még tesztelés alatt áll. A kamera a sárga lámpára indul.

Link to comment
Megosztás:

:D

Kísértetiesen emlékeztet arra amit itt Veszprémben csináltak tavalyelőtt... ugyanilyen céllal kamerát helyeztek el a város legforgalmasabb kereszteződésébe, és pár hét alatt több mint 1000(!) bírságot osztottak ki, egyebek között még buszsofőröknek is (és ezek nem ritkán százezres bírságok voltak, volt akit egy nap többször is megbüntettek)! Mondjuk a ráfutásos balesetek száma is megnőtt, ugyanis ebben a kereszteződésben a lámpa alatt egy visszaszámláló is volt ami jelezte hogy mennyi van még hátra a zöld illetve piros fényjelzésből, és sokan a bírságtól való félelmükben már akkor satuféket nyomtak ha csak 2-3 másodperc volt hátra még a zöld jelzésből... Itt amúgy úgy működött a dolog hogy a sárga jelzés 2. másodpercénél indult el a kamera, és aki ezután lépte át a lámpával egy vonalban felfestett csíkot az aszfalton, az már kapta is a büntetést.

Említett kereszteződést egyébként jelenleg éppen körforgalommá alakítják, úgyhogy a kamera aktualitását vesztette, per pillanat nem is üzemel, bár nem hiszem hogy lakossági tiltakozásra függesztették volna fel a működését (a rendőrségnek aranytojást tojó tyúk volt, hisz' néhány hét alatt több mint 100millió Ft bírságot szedtek be általa).

Link to comment
Megosztás:

Szép estét mindenkinek! A budapesti cartársak figyelmét szeretném felhívni a következő hírre, és persze azon sofőrökét is akik elég gyakran közlekednek a fővárosban. Kamerákat helyeztek el az Állatkerti körút, Kós Károly sétány valamint a Hermina utak kereszteződésébe, melynek célja a piroson áthajtók lebuktatása. A rendszer még tesztelés alatt áll. A kamera a sárga lámpára indul.

Egyik kollegámnak nemrég postáztak csekket, Dózsa-Kerepesi kereszteződésben kanyarodott fel pirosban a Kerepesire a Dózsáról. Fotó felülről.

Azóta figyelem, nagyon sok kereszteződésben van kamera (ami egyébként térfigyelő kamerának tűnik) ezek szerint nem tudni hogy ezek éppen mi célt szolgálnak.

Link to comment
Megosztás:

Egyik kollegámnak nemrég postáztak csekket, Dózsa-Kerepesi kereszteződésben kanyarodott fel pirosban a Kerepesire a Dózsáról. Fotó felülről.

Azóta figyelem, nagyon sok kereszteződésben van kamera (ami egyébként térfigyelő kamerának tűnik) ezek szerint nem tudni hogy ezek éppen mi célt szolgálnak.

Szia!

Szerintem a Dózsa György út nem találkozik a Kerepesi úttal.Gondolom a Verseny utcára gondoltál ahol a csarnok van meg a piac volt.Állítólag elég sok helyen vannak ilyen kamerák.

Link to comment
Megosztás:

http://g.co/maps/dd55n

SYMA csarnokkal majdnem szemben

Kb. 2 hete vettem észre, hogy a Google frissítette a térképeit (eddig kb. 1-1,5 évesek lehettek), és mintha mindenhol nagyobb felbontásra tért volna át.

Azért nem semmi, hogy ilyen felbontásban publikálnak, a nem nyilvános képeken meg megnézik, hogy pontos-e az órám...

Aki esetleg nem ismeri, érdemes megnézni ezt (és jó mélyre zoomolni benne):

http://70gigapixel.cloudapp.net/

Link to comment
Megosztás:

:D

Kísértetiesen emlékeztet arra amit itt Veszprémben csináltak tavalyelőtt... ugyanilyen céllal kamerát helyeztek el a város legforgalmasabb kereszteződésébe, és pár hét alatt több mint 1000(!) bírságot osztottak ki, egyebek között még buszsofőröknek is (és ezek nem ritkán százezres bírságok voltak, volt akit egy nap többször is megbüntettek)! Mondjuk a ráfutásos balesetek száma is megnőtt, ugyanis ebben a kereszteződésben a lámpa alatt egy visszaszámláló is volt ami jelezte hogy mennyi van még hátra a zöld illetve piros fényjelzésből, és sokan a bírságtól való félelmükben már akkor satuféket nyomtak ha csak 2-3 másodperc volt hátra még a zöld jelzésből... Itt amúgy úgy működött a dolog hogy a sárga jelzés 2. másodpercénél indult el a kamera, és aki ezután lépte át a lámpával egy vonalban felfestett csíkot az aszfalton, az már kapta is a büntetést.

Említett kereszteződést egyébként jelenleg éppen körforgalommá alakítják, úgyhogy a kamera aktualitását vesztette, per pillanat nem is üzemel, bár nem hiszem hogy lakossági tiltakozásra függesztették volna fel a működését (a rendőrségnek aranytojást tojó tyúk volt, hisz' néhány hét alatt több mint 100millió Ft bírságot szedtek be általa).

A helyes válasz: a kormányzati költségvetésnek. :ph34r:

Peace! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Helló!A következő lenne a kérdésem!

Vezérműszíjat akkor is kell cserélni ha nincs meg az adott kilométer de sok idő eltelt.Nekem 2007 ben bolt cserélve 75000Km-nél most van bent 115000Km de ugye eltelt 5 év.Kicseréljem most vagy majd csak akkor ha meglesz a Km?

Előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

Helló!A következő lenne a kérdésem!

Vezérműszíjat akkor is kell cserélni ha nincs meg az adott kilométer de sok idő eltelt.Nekem 2007 ben bolt cserélve 75000Km-nél most van bent 115000Km de ugye eltelt 5 év.Kicseréljem most vagy majd csak akkor ha meglesz a Km?

Előre is köszi

A szíj akkor is öregszik, ha nem használod. Tehát cseréld ki.

Link to comment
Megosztás:

Hali ! Olyan kérdésem lenne , aki tud segítsen ! Gáz visszaengedéskor rángat az autó , és ha egy kicsit ráteszem a lábam a gázra akkor jó ! Az EGR lett tisztítva és a trafó sor is ki van cserélve . Nem jövünk rá a hibára .

Hali. Nekem is volt ien problémám astra g 1,7 dti- vel , és a motor felfogato (szuport) tampon volt kimenve attol csinálta a rángatást.

Lehet náladis ez a probléma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.