Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Oké hogy szerelem, de csak plátói vagy meg is vetted?

Ez mi amúgy, Z28NET, Z28NEL, vagy Z32SE? (GTS V6-ból van még ugyan dízel is, de LPG fanként nem hinném hogy olyat linkelsz be... :D )

ha minden jól megy akkor a héten elhozom :)

Z28NET van benne... :) a legkisebb teljesítményű (van az szoftver amitől nem az lesz :D ,de ez is brutál)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nagyon nem ide tartozik, ez egy kis általam fellelt érdekesség. Rég nem játszottam már, de most lehet ismét fogok ha időm engedi :)

OFF.:

46892_10150270973080302_880460301_14709631_6069203_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg47908_10150270968125302_880460301_14709388_2195620_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpgClassD-ShannonsRenaultR230F1TeamR26-small_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A "kis kedvencünk" szerepel egy 2010es számítógépes játékban, de nem is akármilyen titulusban. A fő-fő ellenség legyőzését követően kapjuk meg e csodás autót.

Személyem szerint nagy szó egy ilyen relatíve új játékban pont astra g a csúcs, örülök neki meg minden, hihetetlen a sok új audi meg "nem a földön járó autók világában". Csak nem?!! a játék kiadó is nagy astra g fan lenne ? :P

OFF.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor balesetmentes közlekedést az új gépsárkányhoz!

Csak óvatosan, nehogy szétszaladjon a ménes!

LPG megy ebbe is?

köszi :)

megpróbálom ésszel használni :)

szerintem igen, valszeg megvárom hogy mi lesz ez gáz árával...

hogy érdemes lesz-e

egyébként a z28net szelepei nátriummal van töltve emiatt 80-120 fokkal hűvösebb mint a normál szelep :)

az kb annyi mint amivel az lpg magasabb hőmérsékleten ég,

tudom most lehet azzal jönni hogy az a nagy terhelés miatt van úgy megcsinálva ... de ki az a jószág aki annyira üti az a motort

itthoni körülmények között ?? :D :D

HA betartja az ember a sebesség határokat ,és nem mindig tiltásig üti akkor akkor nincs vele baj gázüzemen

6.ba 130-140nél 2500 fordulat :)

Link to comment
Megosztás:

köszi :)

megpróbálom ésszel használni :)

szerintem igen, valszeg megvárom hogy mi lesz ez gáz árával...

hogy érdemes lesz-e

egyébként a z28net szelepei nátriummal van töltve emiatt 80-120 fokkal hűvösebb mint a normál szelep :)

az kb annyi mint amivel az lpg magasabb hőmérsékleten ég,

tudom most lehet azzal jönni hogy az a nagy terhelés miatt van úgy megcsinálva ... de ki az a jószág aki annyira üti az a motort

itthoni körülmények között ?? :D :D

HA betartja az ember a sebesség határokat ,és nem mindig tiltásig üti akkor akkor nincs vele baj gázüzemen

6.ba 130-140nél 2500 fordulat :)

Szia Mc-elek!

Gratula az "új" géphez!Sok baleset mentes km-ert kívánok hozzá!

Link to comment
Megosztás:

köszi :)

megpróbálom ésszel használni :)

szerintem igen, valszeg megvárom hogy mi lesz ez gáz árával...

hogy érdemes lesz-e

egyébként a z28net szelepei nátriummal van töltve emiatt 80-120 fokkal hűvösebb mint a normál szelep :)

az kb annyi mint amivel az lpg magasabb hőmérsékleten ég,

tudom most lehet azzal jönni hogy az a nagy terhelés miatt van úgy megcsinálva ... de ki az a jószág aki annyira üti az a motort

itthoni körülmények között ?? :D :D

HA betartja az ember a sebesség határokat ,és nem mindig tiltásig üti akkor akkor nincs vele baj gázüzemen

6.ba 130-140nél 2500 fordulat :)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectra_c/opel_vectra_c_2.8_v6_opc_a_vadallat-5972825

Elek!

Ebben is a z28net moci van?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.