Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Úúúú,bazz ezt a 4 órás kelést tudom egyszer már kibeszéltük ,de akkor is.....nagyon durva!Belőlem kb. élőhalott lenne hétvégére.

Régen én is dolgoztam úgy, hogy 4-kor kellett keljek. Soha nem birtam megszokni, hiába feküdtem már este 8-kor. Hétvégére olyan voltam mindig mint egy zombi. Hiába mondja mindenki, hogy meg kell szokni, én éjjeli bagoly vagyok, nekem ez volt olyan, mint másnak az éjszakai műszak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,szeretnék venni normálisabb izzókat a g Astrába. Ezt néztem ki, http://www.dt-xenon....hatasu-izzo-55w nem akarok kék világítást csak szép fehéret mit javasoltok?? Ugye a tompított az H7-es vagy az a HB3 ?

Köszi!

A tompított H7 a refi HB3.

Én H7-es Osram Night Breaker +90%-os izzókat vettem és H1-est ugyanilyet a ködlámpába.

Nekem bejött!

Nézz szét a Vaterán, van egy srác aki baráti áron adja!

Link to comment
Megosztás:

A gyári zsanérok nagyon belógnak, amikor fullra pakolom a csomagtartót mindig ki kell hagynom a helyüket, hanem nem lehet lecsukni a csomagtartó ajtót.

A c veki zsanárjai kivül vannak, oldalt.

Á, így már értem, sajna előttem is ismert a probléma, bár én anno gázteleszkópban gondolkodtam, konkrétan az Astra Cabrio megoldásában:

714461-20121003-5XDKFq.jpg

714462-20121003-niJ5wx.jpg

A Vectra zsanérokról tudsz felrakni képet?

Link to comment
Megosztás:

És miért maradt abba a projekt?

Nem sikerült eddig megfelelő gázteleszkópot találnom (mármint bontottan, annyira azért nem volt fontos hogy újakat vegyek), és még ha sikerült is volna, a neheze eztán jön, mert le kellene gyártatni a zsanérokat. A Vectra C megoldása nagyon hasonló, jószerivel csak a gázteleszkóp felfogatási módjában különbözik, de ahogy nézem a Vectrában jóval szélesebb az a perem a csomagtartó kédere és a sárvédő között, nem biztos hogy a Vectra mechanika egy az egyben elférne az Astrában...

Link to comment
Megosztás:

Nem sikerült eddig megfelelő gázteleszkópot találnom (mármint bontottan, annyira azért nem volt fontos hogy újakat vegyek), és még ha sikerült is volna, a neheze eztán jön, mert le kellene gyártatni a zsanérokat. A Vectra C megoldása nagyon hasonló, jószerivel csak a gázteleszkóp felfogatási módjában különbözik, de ahogy nézem a Vectrában jóval szélesebb az a perem a csomagtartó kédere és a sárvédő között, nem biztos hogy a Vectra mechanika egy az egyben elférne az Astrában...

Szia!

Ma töltöttem fel adok-veszekre 1 gázmunkahenger párt. Én a motorháztetőhöz vettem, de megfeneklett a művelet. Esetleg ha érdekel küld el pü. ben az email címed és küldök képet is.

Üdv.: Hegyi

Link to comment
Megosztás:

Nem sikerült eddig megfelelő gázteleszkópot találnom (mármint bontottan, annyira azért nem volt fontos hogy újakat vegyek), és még ha sikerült is volna, a neheze eztán jön, mert le kellene gyártatni a zsanérokat. A Vectra C megoldása nagyon hasonló, jószerivel csak a gázteleszkóp felfogatási módjában különbözik, de ahogy nézem a Vectrában jóval szélesebb az a perem a csomagtartó kédere és a sárvédő között, nem biztos hogy a Vectra mechanika egy az egyben elférne az Astrában...

sajna csak facelift előttibe van teleszkóp :(

mármint elöl :)

Link to comment
Megosztás:

Nem sikerült eddig megfelelő gázteleszkópot találnom (mármint bontottan, annyira azért nem volt fontos hogy újakat vegyek), és még ha sikerült is volna, a neheze eztán jön, mert le kellene gyártatni a zsanérokat. A Vectra C megoldása nagyon hasonló, jószerivel csak a gázteleszkóp felfogatási módjában különbözik, de ahogy nézem a Vectrában jóval szélesebb az a perem a csomagtartó kédere és a sárvédő között, nem biztos hogy a Vectra mechanika egy az egyben elférne az Astrában...

Szia!

Nekem a cabrio szerkezete tetszik, az szerintem elférne nekem is. Van rajzod hozzá? Vagy egy mintadarab esetleg?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.