Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Igen, kétféle van, itt le van írva hogy tudod megállapítani, hogy neked melyik van: https://sites.google...n-e-az-aut-ban-

A delphi-ben van két izzó hátul, ennél ki kell venni a középkonzolt izzócseréhez, a behr-ben egy izzó van a középső tekerő alatt. Ebben a tekerőgomb lehúzásával elvileg lehet cserélni. Ha neked behr van, akkor sanszos, hogy csak izzóhiba (de delphinél is, lehet az egyik már korábban kiment), elszakadt az izzószál, de ha megütöd összeér és világít a következő kikapcsolásig.

Köszönöm! Leírásod és a képek alapján a behr rendszer van mert a pollen szűrő is közel négyzet alaku volt. Kicserélem azt a kis szemetet hátha jó lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

használ valaki úgy gyári ülésfűtést hogy üléshuzat is van fent neki? Átfűti rendesen az ülést?

Köszi.

Nekem gyári az ülésfűtés, de hamar felfűt, ráadásul komolyan melegít, így ha vékony a huzat, akkor érezni fogod a különbséget.

Link to comment
Megosztás:

Elég sokat lesem a hasznaltauto.hu hirdetéseket, elég sok autonak fekete a kiegyenlitő tartálya.A leendő vevő jobb ha kerüli az ilyet? :smartass:

...legalábbis nem sok jóval biztat. De ha zöld vagy kék vagy akármilyen egyéb színű, netán színtelen lötty van benne az sem, ugyanis a gyári (alu hűtőhöz való) hűtőfolyadék az rózsaszínes-pirosas színű.

Szerintem meg ez így kép alapján semmit nem jelent. Pláne ilyen minőségű kép alapján, mint a fenti. Eleve a fénykép sokszor másképpen adja vissza a szineket, másrészt az enyém is így néz ki, ha kívülről nézed a tartályt, pedig garantáltan belevaló piros fagyálló van benne, és teljesen tiszta. Nem tudom, hogy ez amiatt lehet, mert már elöregedett a műanyag, vagy esetleg időközben beszállítót/technológiát váltottak és az újabbakban más anyagból van a tartály, de tény hogy ami az enyémben van kevésbé átlátszó, és talán sárgásabb is mint amiket más G Astrákban én is láttam, emiatt az enyém is ilyen: https://picasaweb.go...feat=directlink kívülről, de ha belenézek akkor kiderül hogy egyértelműen piros az, úgyhogy szerintem ebből kár lenne messzemenő következtetéseket levonni fénykép alapján.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg ez így kép alapján semmit nem jelent. Pláne ilyen minőségű kép alapján, mint a fenti. Eleve a fénykép sokszor másképpen adja vissza a szineket, másrészt az enyém is így néz ki, ha kívülről nézed a tartájt, pedig garantáltan belevaló piros fagyálló van benne, és teljesen tiszta. Nem tudom, hogy ez amiatt lehet, mert már elöregedett a műanyag, vagy esetleg időközben beszállítót/technológiát váltottak és az újabbakban más anyagból van a tartáj, de tény hogy ami az enyében van tartáj kevésbé átlátszó, és talán sárgásabb is mint amiket más G Astrákban én is láttam, emiatt az enyém is ilyen: https://picasaweb.go...feat=directlink kívülről, de ha belenézek akkor kiderül hogy egyértelműen piros az, úgyhogy szerintem ebből kár lenne messzemenő következtetéseket levonni fénykép alapján.

Ez a tartáj szó egy kicsit hülyén néz így ki:) Amúgy a kolléganőm fiának a G astra tartálya is úgy néz ki,mintha gázolaj lenne benne.

Link to comment
Megosztás:

...legalábbis nem sok jóval biztat. De ha zöld vagy kék vagy akármilyen egyéb színű, netán színtelen lötty van benne az sem, ugyanis a gyári (alu hűtőhöz való) hűtőfolyadék az rózsaszínes-pirosas színű.

Minden G Astrának alu hűtője van?A zöld fagyálló mit okozhat?
Link to comment
Megosztás:

Kérdés, ha már így felmerült: kell cserélni a hűtőfolyadékot? Nálam teljesen tiszta, rózsaszínű. Mintha olvastam volna az Opel oldalán,hogy élettartamos (tehát nem kell).

elöbb utóbb úgy is kicseréli az ember valami miatt pl termosztát vízpumpa stb ez miatt nem kell aggódni.

Link to comment
Megosztás:

Jogos. :blush: Néha bele tudok keveredni ezekbe a "j" betűkbe. Minek van ebből kétféle? :D

Azt én sem értem minek van kétféle.Szerintem a világon nincs ilyen.Nekem úgy tanították meg hogy J vagy LY,hogy írjam le a szót és nézzem meg,hogyha hülyén néz ki akkor a másik:)

Link to comment
Megosztás:

elöbb utóbb úgy is kicseréli az ember valami miatt pl termosztát vízpumpa stb ez miatt nem kell aggódni.

Én termosztát és vízpumpacserekor is visszatöltöttem a régi hűtőfolyadékot. Meg amikor a vezérlés összekócolódott, akkor se lett kicserélve. Hülye vagyok? :omg:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy üzem melegen nehezen indul az autó (z14xep). Szerintetek mi lehet a gond? A segítséget előre is köszönöm!

Helló!

Nálam is volt ilyen probléma, szintén csak meleg motornál, de nem mindig.

Nálam az EGR lett cserélve nem emiatt a hiba miatt. Azóta nem tapasztalom.

Lehet pályáznod kéne egy kicsit, hogy tisztuljon és ha mázlid van már kész is.

Üdv Xenof

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.