Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mindenképp mattra gondoltam. Nagyon komor így az autó, hogy minden fekete, azért gondolkozom. Lehet, hogy akkor valami szürkés árnyalatban kellene.

Gondolom, hogy normálisan nézzen ki és tartós is legyen mindenképp célszerű az általad leírt sorrendet betartani, tehát nem lehet simán a feketét több rétegben átfújni.

Ha nem akarod hogy tükröződjön akkor még mindig ott van megoldásként a bőrözés vagy a flokkolás, bár ezek drágábbak és kényesebbek is a fényezésnél (nehéz tisztítani), viszont nem tükröződik és nagyon szép ;)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem akarod hogy tükröződjön akkor még mindig ott van megoldásként a bőrözés vagy a flokkolás, bár ezek drágábbak és kényesebbek is a fényezésnél (nehéz tisztítani), viszont nem tükröződik és nagyon szép ;)

A flokkolás nem tetszik, számomra annyira "gagyi" hatást kelt...

A bőrözésen már gondolkoztam, ott viszont ha csak a középkonzolt bőrözném, akkor fura lenne az összkép, akkor már minimum kellene az ajtókat is. Bár kíváncsi lennék mennyiért bőröznek manapság 1 középkonzolt. A tisztítás része annyira nem zavar, alapvetően rendet tartok az autóm körül kívül-belül :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Teljesen gyári Coupé belső, leszámítva a bőrözött középkonzolt. Bronz színű műszerfal (opció), és hozzá Texas bézs fantázianevű textil kárpit (ehhez a műszerfalszínhez széria, amúgy opciós). Szerettem volna a középkonzol bőrét az ülésekhez hasonló színűre csináltatni (oda is adtam a fejtámlát mintának), de akkor épp nem volt olyan színű bőr. Ez amúgy 2009-es kép, azóta a váltószoknyám is bézs színű lett, akárcsak a középkonzol többi része, a kormányom pedig most van bőrözés alatt.

Ami nem gyári még azok a szőnyegek. Azok a http://www.autoszonyeg.com -ról jöttek, a vastagabbik bézs szövetszőnyeg egyedi hímzéssel.

A kartámasz is gyári Irmscher, kicsit zavar hogy fekete bőrből van (mostanra a kormánykeréken kívül az egyetlen fekete bőr az utastérben), de már így vettem hogy benne volt. Majd lehet hogy kezdek vele valamit.

Tudom, ma már nem sokat érsz vele, de anno 2009-ben a középkonzol bőrözés 26e Ft volt, a szőnyegszett meg 8e.

Azóta már benne van az ülésfűtés és a kikapcsolható kipörgésgátló kapcsolója is a hamutartó alatti kis csíkban, de a hamutartó fedelére a kis Bertone logót még mindig nem sikerült visszarakni. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Üdv.!

Aki szokott alkatrészeket webáruházban venni, melyik bolt vált be a legjobban, elsősorban árak tekintetében?

Bárdi?, Unix?, Cromax?, ...?

Én cromaxban vásárlok gyári alkatrészeket. Nagyságrendekkel olcsóbb mint a márkaszerviz.

Link to comment
Megosztás:

Teljesen gyári Coupé belső, leszámítva a bőrözött középkonzolt. Bronz színű műszerfal (opció), és hozzá Texas bézs fantázianevű textil kárpit (ehhez a műszerfalszínhez széria, amúgy opciós). Szerettem volna a középkonzol bőrét az ülésekhez hasonló színűre csináltatni (oda is adtam a fejtámlát mintának), de akkor épp nem volt olyan színű bőr. Ez amúgy 2009-es kép, azóta a váltószoknyám is bézs színű lett, akárcsak a középkonzol többi része, a kormányom pedig most van bőrözés alatt.

Ami nem gyári még azok a szőnyegek. Azok a http://www.autoszonyeg.com -ról jöttek, a vastagabbik bézs szövetszőnyeg egyedi hímzéssel.

A kartámasz is gyári Irmscher, kicsit zavar hogy fekete bőrből van (mostanra a kormánykeréken kívül az egyetlen fekete bőr az utastérben), de már így vettem hogy benne volt. Majd lehet hogy kezdek vele valamit.

Tudom, ma már nem sokat érsz vele, de anno 2009-ben a középkonzol bőrözés 26e Ft volt, a szőnyegszett meg 8e.

Azóta már benne van az ülésfűtés és a kikapcsolható kipörgésgátló kapcsolója is a hamutartó alatti kis csíkban, de a hamutartó fedelére a kis Bertone logót még mindig nem sikerült visszarakni. :blush:

Köszi a választ, valami hasonlót majd én is megpróbálok összehozni. A tiéd legalább egy lépcsővel van felette az enyémnek megjelenésben, pedig gyári állapotban van az enyém is. Bár lehet, hogy kicsúszok vele időben. 2 kisgyerek mellett nincs az a védelem, ami ellenáll a csoki-tea-limonádé-kajamaradék-süti-fagyi kombónak :( 2 hetente így is sikálom az autót, pedig szürke-fekete. Ha a tiedbe ülnének bele a gyerkőcök sírva ülnél be vissza a kocsidba :P

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek ellen a fekete full bőr belső is jó. Azt csak le kell törölni. Aláírásomban képek.

Nekem meg fényezett a közép konzolom.

Multikormány meg tök sok fejegységgel működik, csak kell egy tizenezer forintos spec. kábel mindegyikhez.

Tgabesznak meg jól állna egy fehér számlapos műszerfal, ha már ilyen világos a belseje. Fekete meg megy mindenhez, de a könyöklőt is be lehet seperc alatt ua. bőrrel vonni mint a középkonzolt.

Link to comment
Megosztás:

Csergő the best ;)

Jó lenne, ha webes boltjuk is lenne, így mindig fel kell hívni őket, vagy e-mail-ezni velük.

Random alkatrészeket nézegettem itt-ott, és én is a Cromax-ot találtam eddig a legolcsóbbnak, ahogy imy és Vilmoskörte írja.

Link to comment
Megosztás:

Jó lenne, ha webes boltjuk is lenne, így mindig fel kell hívni őket, vagy e-mail-ezni velük.

Random alkatrészeket nézegettem itt-ott, és én is a Cromax-ot találtam eddig a legolcsóbbnak, ahogy imy és Vilmoskörte írja.

a csergős webshop viszonteladóknak és szerelőknek elérhető el ;)

úgymond a publikusok közül a cromax a legolcsóbb .

Link to comment
Megosztás:

a csergős webshop viszonteladóknak és szerelőknek elérhető el ;)

úgymond a publikusok közül a cromax a legolcsóbb .

Nekem Cromax azért jó, mert nincs posta, s max 2 nap (de ált 1) és itt van nálam a cucc. :)

Csergőnek tényleg jobb lenne, ha lenne webshopja, akkor az ember ott is megnézné az árakat.

Link to comment
Megosztás:

Nekem Cromax azért jó, mert nincs posta, s max 2 nap (de ált 1) és itt van nálam a cucc. :)

Csergőnek tényleg jobb lenne, ha lenne webshopja, akkor az ember ott is megnézné az árakat.

Nézz utána mert szerdán voltam a kecskeméti Cromax-ban és van postaköltség!

Szerk.

Bocs! Egy kicsit pontosítanék:

"A 2013. január 7. után rendelt csomagok esetében, bruttó 12,000 Ft rendelési összeg felett DÍJMENTES a kiszállítás! A bruttó 12,000 Ft alatti rendelések esetében a szállítási díj egységesen, csomagonként bruttó 1,200 Ft, függetlenül attól, hogy az országban hová történik a kiszállítás. Ha a csomag értéke kereken bruttó 12,000 Ft, akkor annak a szállítási díját már átvállaljuk!"

Link to comment
Megosztás:

Nézz utána mert szerdán voltam a kecskeméti Cromax-ban és van postaköltség!

Szerk.

Bocs! Egy kicsit pontosítanék:

"A 2013. január 7. után rendelt csomagok esetében, bruttó 12,000 Ft rendelési összeg felett DÍJMENTES a kiszállítás! A bruttó 12,000 Ft alatti rendelések esetében a szállítási díj egységesen, csomagonként bruttó 1,200 Ft, függetlenül attól, hogy az országban hová történik a kiszállítás. Ha a csomag értéke kereken bruttó 12,000 Ft, akkor annak a szállítási díját már átvállaljuk!"

Nekem nincs, mivel útba esik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.