Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

1 órával ezelőtt, Konkesz írta:

Gyerekek!

Nagyon lemaradtam mostanság. :blink:

Mi történt Darth-al? (1)

Ki üldözte el? (2)

 

 

 

 

(1) Törölte magát a társadalomból és talán a civilizációból is sértődöttség okán. Nézetkülönbséget így oldotta meg... (Így is lehet viszonyulni a minket körülvevő világhoz, bár ilyet eddig csak gyerekektől láttam...)

(2) Én. 

De az itt maradt rajongói klub majd részletesebben kifejti. (Visszakeresem majd pontosan hsz szám szerint, de asszem a gumis topci-ban megtalálod a történetet...)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Nem tudja valaki esetleg,hogy a klimàs,ès a nem klimàs belső levegő keringető motor jó e egyik a màsikba?Enyèm delphi klimàs ès ugye eltört eh a pöcök a belső levegő keringető motoron,igy most nem müködik.Ajànlotak egy belső levegő keringető motort,egy olyan autóból ami nem volt klimàs.Ez szerintetek jó lehet?Sajna az enyèmet mèg nem vettem ki,ezèrt fogalmam sincs.Van valami amire figyelni kell,azt tudom,hogy a behr klimàsè nem jó a delphisbe.De ami nem klimàs,azè?

Link to comment
Megosztás:

11 perce, morattila írta:

Persze meg nem mindegy hogy a hülye okoskodik vagy a okos hülyéskedik. 

Ezt nem tudom, majd mindenki eldönti maga. Én csak olyanról alkotok véleményt/olyanhoz szólok hozzá, amiről valóban rendelkezem kellő/valós információval. Sajnos sokan nem így tesznek és teli-torokkal kiabálnak bele sületlenségeket a nagyvilágba... 

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

49 perce, Janó32 írta:

Ezt nem tudom, majd mindenki eldönti maga. Én csak olyanról alkotok véleményt/olyanhoz szólok hozzá, amiről valóban rendelkezem kellő/valós információval. Sajnos sokan nem így tesznek és teli-torokkal kiabálnak bele sületlenségeket a nagyvilágba... 

Én meg értem a te állaspontodat is de valljuk be őszintén Darthvödör igen is sokat tett az itteni közösségért, és mind ezt önzetlenül.  Az, hogy nektek volt egy nézeteltérés és akár neki akár neked volt igazad az most teljesen mindegy. A tényen nem változtat igen is hiányzik a hozzáértése és a megoldásai amiket letett az asztalra. 

  • Like 4
Link to comment
Megosztás:

14 órája, Janó32 írta:

(1) Törölte magát a társadalomból és talán a civilizációból is sértődöttség okán. Nézetkülönbséget így oldotta meg... (Így is lehet viszonyulni a minket körülvevő világhoz, bár ilyet eddig csak gyerekektől láttam...)

(2) Én. 

De az itt maradt rajongói klub majd részletesebben kifejti. (Visszakeresem majd pontosan hsz szám szerint, de asszem a gumis topci-ban megtalálod a történetet...)

 

Értem, köszönöm.

Én bizakodó vagyok, remélem nem végleges ez a döntése és egyszer majd visszatér.

 

:blush:

Link to comment
Megosztás:

14 perce, nagyjoci írta:

Sziasztok. Jövő héten hozom haza az 1.6 16v-es G astrámat.

Meg szeretném kérdezni mik ennek a motornak a hibái, illetve mire érdemes figyelni?

Tehát vettél egy autót és most arra lennél kíváncsi, hogy milyen típushibái lehetnek? Ezt nem fordítva szokás? :confused:  1.6 16v de micsoda? X16XEL? Z16XE? Z16XEP? Mindnek vannak/lehetnek gondjai, sokféle ráadásul... 

Módosítva : Janó32
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 06. 28. at 11:39, morattila írta:

Én meg értem a te állaspontodat is de valljuk be őszintén Darthvödör igen is sokat tett az itteni közösségért, és mind ezt önzetlenül.  Az, hogy nektek volt egy nézeteltérés és akár neki akár neked volt igazad az most teljesen mindegy. A tényen nem változtat igen is hiányzik a hozzáértése és a megoldásai amiket letett az asztalra. 

Ez nem is volt sehol/sosem kérdéses, nem is erről szól(t) a történet. Neki volt egy álláspontja, nekem is volt egy, ennyi (hogy ki-mire alapozta álláspontját, az most sokadlagos). Az pedig az ő döntése ahogy döntött, szerinte ez a "megoldás". Mindenesetre érdekes önzetlenség/segítőkészség az, hogy elérhetetlenné tette a "segítségeit" mindenki számára. (Nekem személy szerint sosem volt szükségem az útmutatásaira, így ezzel nekem biztosan nem tett rosszat...)  

On 2016. 06. 28. at 15:27, Konkesz írta:

 

Értem, köszönöm.

Én bizakodó vagyok, remélem nem végleges ez a döntése és egyszer majd visszatér.

 

:blush:

Ő döntött így, ő ezt látta megoldásnak. Nem akarok jellemrajzot alkotni róla egy ilyen megnyilvánulás alapján... 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Olyan problémám van hogy reggel amikor beinditom az autót benzin szagot érzek.A kocsi megy rendesen de ha bemelegedik neki áll kicsit rángatni. Ha nekiállok és nyomom neki akkor villog a motor lámpa.Hibakod gyújtás kimaradás.De hidegen semmi megy mint a meszes.Nem tiprom a hideg motort csak húz ahogy kellene neki.A MOTORKOD Z16XE Én erg-re tippelek vagy injektorra.Valami ötlet? Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

Módosítva : Manfi01
Link to comment
Megosztás:

2 órája, Janó32 írta:

Tehát vettél egy autót és most arra lennél kíváncsi, hogy milyen típushibái lehetnek? Ezt nem fordítva szokás? :confused:  1.6 16v de micsoda? X16XEL? Z16XE? Z16XEP? Mindnek vannak/lehetnek gondjai, sokféle ráadásul... 

Igen kicsit furcsa, de megláttam, megtetszett és megvettem. :) motorkódot sajnos nem tudok, csak annyit amit leírtam :S 

Link to comment
Megosztás:

sziasztok

Szeretnék kérni egy kis segítséget. http://www.google.hu/search?q=0310025019&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjAz__G7s7NAhVjOMAKHQMRDDAQ_AUIBigB#mhpiv=15

Ezt a szenzorral a Trafó hidon található csak nem tudom mi is a szerepe. Ha esetleg tudnátok segiteni azt nagyon Megköszönném

 

Motor kod z16xe

alkatrész szám:0310025019

Módosítva : Manfi01
Link to comment
Megosztás:

Tisztelt klub tagok .Új belépő vagyok. Nem ismerem még a rendet ,ezért el nézést ha rossz helyre írtam. Nemrég vettem egy Gastra 1998/6 /12. 2.0 DI CDX kombit . Egy darabig jól ment .Egyszer csak motocheck ki ,le lassult .Hiba kód :  Hibás EGR működés + egyik porlasztó nem megfelelő szögű be fecskendezése.  Tapasztalat , hidegen azonnal indul. Alapjárat szép ,nem hullámzik. Az adagoló rendesen vissza szabályoz . Nincs kinn hiba kód . Melegen nehéz indulás ,sokszor indító spré kell, az után jár a motor . terhelésre míg a kód meg nem jelenik, szépen húz, aztán le korlátoz . recsegve gyorsul ,alig húz .A felüljáróra kínkeservesen megy fel harmadikkal .Füstöl, füst szag kesernyés ,a kipufogóban .Nem fehér a füst. Olajat vizet nem fogyaszt .A turbó is megfelelően jár ,üzem anyag szűrő, levevegő szűrő tiszta .EGR vákuumos, tiszta nem kopott .Szívó sor ki takarítva . Terhelésre recsegve gyorsul ,nehezen . Ha kinn a hiba kód ,legfeljebb száz tíz km/h ig húz .Nincs erő benne .A fogyasztás emelkedett ,nem jelentősen. Van valakinek tippje mi lehet a baj ? Be égett a porlasztó csúcs ? Vagy adagoló hiba ? Ennek az adagolója elektromos vezérlésű ,a potméteres gáz pedál miatt . Előre is köszönöm .Károly  Mennyi lehet a javítási költség ?

Módosítva : BÉBI196
Link to comment
Megosztás:

3 órája, BÉBI196 írta:

Tisztelt klub tagok .Új belépő vagyok. Nem ismerem még a rendet ,ezért el nézést ha rossz helyre írtam. Nemrég vettem egy Gastra 1998/6 /12. 2.0 DI CDX kombit . Egy darabig jól ment .Egyszer csak motocheck ki ,le lassult .Hiba kód :  Hibás EGR működés + egyik porlasztó nem megfelelő szögű be fecskendezése.  Tapasztalat , hidegen azonnal indul. Alapjárat szép ,nem hullámzik. Az adagoló rendesen vissza szabályoz . Nincs kinn hiba kód . Melegen nehéz indulás ,sokszor indító spré kell, az után jár a motor . terhelésre míg a kód meg nem jelenik, szépen húz, aztán le korlátoz . recsegve gyorsul ,alig húz .A felüljáróra kínkeservesen megy fel harmadikkal .Füstöl, füst szag kesernyés ,a kipufogóban .Nem fehér a füst. Olajat vizet nem fogyaszt .A turbó is megfelelően jár ,üzem anyag szűrő, levevegő szűrő tiszta .EGR vákuumos, tiszta nem kopott .Szívó sor ki takarítva . Terhelésre recsegve gyorsul ,nehezen . Ha kinn a hiba kód ,legfeljebb száz tíz km/h ig húz .Nincs erő benne .A fogyasztás emelkedett ,nem jelentősen. Van valakinek tippje mi lehet a baj ? Be égett a porlasztó csúcs ? Vagy adagoló hiba ? Ennek az adaolója elektromos vezérlésű ,a potméteres gáz pedál miatt . Előre is köszönöm .Károly  Mennyi lehet a javítási költség ?

Próbáld meg mindezt lehúzott légtömegmérővel. Bár a melegen nehézkes indulás, inkább ECU vagy adagolóvezérlő hiba.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

5 perce, nagyjoci írta:

Lehet. :) erről mit érdemes tudni?

Hajlamos olajfogyasztásra, gyakori az EGR hiba (ha jó rémlik itt nem lehet csak úgy lefalazni), érzékeny a gyújtógyertya minőségére, gyakori a trafóhíd meghibásodás, rugótörés is gyakori (mondjuk ez a többi G-nél is), katalizátor és lambdaszonda probléma előfordul, szervórásegítés is tud rosszalkodni, generátor is el tud fogyni (egy lassan 20 éves autónál pláne), szíjas vezérlésre+vízpumpára figyelni kell (időben vagy picit előtte cserélni), váltókulissza kikophat, elkoszolódott fojtószelep... Ha klímás, akkor az még ad egy kisebb csomag hibalehetőséget... Van bőven lehetőség mint minden más típusnál is. Az már más kérdés, hogy Te ezekből mikkel találkozol majd ill. előző tulaj(ok) miket-miként javítottak ha ezekből belebotlottak valamikbe. 

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem ismerem,nekem Z16XE van:) Rozsdát figyeld rajta.17 éves Opelon már igencsak lehet.Bár ha már megvetted,és csak el kell hozni,akkor gondolom ezen már túl vagy.A motorba úgysem látsz bele.Eszi az olajat vagy nem de az biztos:)Sok nyűgjük nincs ezeknek.Használat alatt jönnek ki a turpisságok úgyis.

Link to comment
Megosztás:

1 perc, Geopake írta:

Ezt nem ismerem,nekem Z16XE van:) Rozsdát figyeld rajta.17 éves Opelon már igencsak lehet.Bár ha már megvetted,és csak el kell hozni,akkor gondolom ezen már túl vagy.A motorba úgysem látsz bele.Eszi az olajat vagy nem de az biztos:)Sok nyűgjük nincs ezeknek.Használat alatt jönnek ki a turpisságok úgyis.

értem köszi. rozsda volt rajta szerintem, a sárvédő íveknél, de szépen lett javítva. a motor nem füstöl nincs kopogós hangja. az olajról hallottam hogy eszik, a kérdés mennyire. :)

 

Link to comment
Megosztás:

5 perce, Janó32 írta:

Hajlamos olajfogyasztásra, gyakori az EGR hiba (ha jó rémlik itt nem lehet csak úgy lefalazni), érzékeny a gyújtógyertya minőségére, gyakori a trafóhíd meghibásodás, rugótörés is gyakori (mondjuk ez a többi G-nél is), katalizátor és lambdaszonda probléma előfordul, szervórásegítés is tud rosszalkodni, generátor is el tud fogyni (egy lassan 20 éves autónál pláne), szíjas vezérlésre+vízpumpára figyelni kell (időben vagy picit előtte cserélni), váltókulissza kikophat, elkoszolódott fojtószelep... Ha klímás, akkor az még ad egy kisebb csomag hibalehetőséget... Van bőven lehetőség mint minden más típusnál is. Az már más kérdés, hogy Te ezekből mikkel találkozol majd ill. előző tulaj(ok) miket-miként javítottak ha ezekből belebotlottak valamikbe. 

a motor hibáktól félek, de ahogy te is mondtad nem mai autó :) az olajfogyasztástól tartok kicsit de majd kiderül. a többi meg majd kiderül :)

Link to comment
Megosztás:

Just now, nagyjoci írta:

értem köszi. rozsda volt rajta szerintem, a sárvédő íveknél, de szépen lett javítva. a motor nem füstöl nincs kopogós hangja. az olajról hallottam hogy eszik, a kérdés mennyire. :)

 

Ez sajnos lutri.Nekem a Z-s motorkódú megeszi az 1-1.5 litert 10 ezer km alatt. Mindezt 160 ezer km környékén.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.