Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Ismerős a dolog! Osztom a véleményed!

Az a durva hogy nekem vittek már el zsír újat és olyat is amit szégyen volt autón tartani annnyira ramaty állapotan volt. Az kinek kellett és minek?

Vaterán lehet venni.

Off

Láttam a vaterán, de két hetes volt, mert 28.-án vettem át az autót a szalonban. Nem látok a pipától, qrva ideges vagyok!

És különben is?! Miért én vegyek? Én egyszer vettem már rá!!! Kifizettem! Késő bánat eb gondolat, de bosszant! Le kellett volna vennem, elmenni a tescoba és venni valami gagyit. aztán ha kell a gyári, akkor felrakni. De ez már csak utólagos....

Azt nem bánnám, ha elvinnék, 500Ft/db. De ez? 7000/db...

A kopogásra, kattogásra visszatérve: beszéltem a schillerrel és ezzel kapcsolatban van egy "visszahívási" kampány, hogy az üzemanyag tartály szellőztető csőbe kell valami spirált, meg még valmait beépíteni, és akkor megszűnik a dolog. (elvileg!)

Ma megyek megnézik, hogy az-e a baj...

Majd referálok!

Üdv.:

Krisztián

Link to comment
Megosztás:

Ha a fordszámra kattog, akkor az nagyobb gond is lehet... milyen olaj van benne?

még a gyári. 1,5 hetes az autó. és ez előtt még ilyet nem hallottam tőle.

Igaz, volt egy kis problémám, mert megitélésem szerint nem volt benne elegendő olaj, mikor hazaértem, így egyből visszamentem a szalonba, ahol 15 perc (autó egyedül) állás után már bátran mutogatták az olajszintet, hogy kielégítő...

no comment!

remélem ma kiderül és produkálja ahangokat a szervzbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

még a gyári. 1,5 hetes az autó. és ez előtt még ilyet nem hallottam tőle.

Igaz, volt egy kis problémám, mert megitélésem szerint nem volt benne elegendő olaj, mikor hazaértem, így egyből visszamentem a szalonba, ahol 15 perc (autó egyedül) állás után már bátran mutogatták az olajszintet, hogy kielégítő...

no comment!

remélem ma kiderül és produkálja ahangokat a szervzbe :lol:

Az olajszintet csak bizonyos állásidő után kell ellenőrizni, hiszen működés közen felnyomja a szivattyú az olajat a motorba, és csak egy bizonyos udő után folyik le nagy része. Ha én is leáálítás után rögtön kíhúzom a nívópálcát, akkor még feléig sincs a szintnek, 10 perc után meg a max-on áll. de ez még a motortérben is fel van írva egy kis matricára.

Biztos, hogy nem az olaj miatt van baja.

Link to comment
Megosztás:

elfeljetettem:

:lol:

Keresnék a kesztyűtartóba "polcot", vagy nemtom' minek nevezzem. :lol:

Most egy nagy légtér a tartóm... :lol: nem tetszik így... (kukacos vagyok? :P )

Aki tud ilyet, szóljon legyenszíves...

illetve véleményezésre feldobnám a kérdést, mi a véleményetek erről: http://www.cerberos.hu/

Azt írják komplett védelem... kitudja. ;)

Üdv.:

Krisztián

Link to comment
Megosztás:

...,

Keresnék a kesztyűtartóba "polcot", vagy nemtom' minek nevezzem. :lol:

Most egy nagy légtér a tartóm... :lol: nem tetszik így... (kukacos vagyok? :lol: )

Aki tud ilyet, szóljon legyenszíves...

...

Az nem széria? Nekem van alsó és felső rekesz, de nem kivehető a polc....asszem....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kivehető. Bontóban tutira találsz.

elég "sok" mindent kéne bontóban venni az új autóhoz! kéne motortér hangszigetelés, kéne polc a kesztyűtartóba... meg még valamit találtam, de msot nem jut eszembe...

biztos én vagyok a birka, de 3 millióért szerintem ezek alapban kénének... szép magyar szó. :lol:

FONTOS! akinek a twinport motorja "kattog" érdeklődjön a kereskedőnél, mert azt mondta a schiller, hogy erről a jelenségről tudnak a gyárban, de nem hívnak vissza autót, de ha jelentkezel, akkor regsiztrálnak és megrendelik a csövet és kicsrélik, mert "típushiba". a szellőztetőnél kell cserélni. (tank)

vagy vaélami ilyemsi... :P :lol:

még gondolkodóban vagyok, hoyg mit és mennyiért, mert azért egy riasztó sem ártana és a lámpás-kiszedős trükk ellen egy rablásgátló is jól jönne. találtam egyet, szerintetek? http://www.autoriasztok.hu/riasztok/piranha/piranha802sa.htm

vagy ez? http://www.autoriasztok.hu/riasztok/magica...autoriaszto.htm

bár azt hiszem jobb lenne, valami MABISZ minősített cucc...

nem tudom tényleg. és azt is tudom, ha kell nekik, akkor vagy így, vagy úgy elviszik, de legalább a tudat... csak hát a piszkos anyagiak. :lol:

Üdv:

Krisz

Link to comment
Megosztás:

nekem is megvan a kattogás néha néha.....

akkor ez most gond?

Gyüjtsük össze kinek kattog még az jelentkezzen.....

elég "sok" mindent kéne bontóban venni az új autóhoz! kéne motortér hangszigetelés, kéne polc a kesztyűtartóba... meg még valamit találtam, de msot nem jut eszembe...

biztos én vagyok a birka, de 3 millióért szerintem ezek alapban kénének... szép magyar szó. :lol:

FONTOS! akinek a twinport motorja "kattog" érdeklődjön a kereskedőnél, mert azt mondta a schiller, hogy erről a jelenségről tudnak a gyárban, de nem hívnak vissza autót, de ha jelentkezel, akkor regsiztrálnak és megrendelik a csövet és kicsrélik, mert "típushiba". a szellőztetőnél kell cserélni. (tank)

vagy vaélami ilyemsi... :P :lol:

még gondolkodóban vagyok, hoyg mit és mennyiért, mert azért egy riasztó sem ártana és a lámpás-kiszedős trükk ellen egy rablásgátló is jól jönne. találtam egyet, szerintetek? http://www.autoriasztok.hu/riasztok/piranha/piranha802sa.htm

vagy ez? http://www.autoriasztok.hu/riasztok/magica...autoriaszto.htm

bár azt hiszem jobb lenne, valami MABISZ minősített cucc...

nem tudom tényleg. és azt is tudom, ha kell nekik, akkor vagy így, vagy úgy elviszik, de legalább a tudat... csak hát a piszkos anyagiak. :lol:

Üdv:

Krisz

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök mindenkit!!!

Tudom hogy nem illik röktön kérdezni, ne kövezzetek meg érte de holnap szeretném belepakolni a zenét az uj kocsiba(Astra g sedan) és nem találtam sehol hogy hol tudnám a tápkábelt behuzni az erösitönek.

Ebben kérném a segitségeteket.

Köszönet elöre is!!!

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök mindenkit!!!

Tudom hogy nem illik röktön kérdezni, ne kövezzetek meg érte de holnap szeretném belepakolni a zenét az uj kocsiba(Astra g sedan) és nem találtam sehol hogy hol tudnám a tápkábelt behuzni az erösitönek.

Ebben kérném a segitségeteket.

Köszönet elöre is!!!

Ezt a támát is olvasgattad : http://www.opelforum.hu/index.php?showtopic=119&st=0 ?

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy kicsit necces ez, mármint hogy a tank szellőzőcsöve miatt jár kattogva-zörögve egy motor.

Egyébként az enyémnek semmi baja.

Nem a motor kattog meg zörög,hanem valahol ott a müszaerfal alttkivülröl valahol ott az ablaktörlök alatt,nem a soför felöli részen,anyosülés felöli részen,valahol onnét jön a hang,mintha valami szelep lenne,és föként alapjáraton hallani,legalábbis nekem.

Link to comment
Megosztás:

nekem is kattog,de ez üzemszerű,úgy hallottam...

Igen, valamilyen szinten üzemszerű...

állandóan hallatszik, hol halkabban, hol erősebben. Én megijedtem, mert olyan, mintha szelep probléma lenne, de a tankszellőztetőjénél kell valami csövet kicserélni egy másikra, amiben van több alkatrész. (nem értettem pontosan, pedig elmagyarázta a srác a szalonban). Szóval a gyár is tud róla, de nem csinálnak visszahívási kampányt, aki beviszi annak cserélik. Legalábbis Schillerék ezt mondták.

Amúgy meg valóban üzemszerű a történet, csak nekem már-már néha anynira erős, hogy zavaró és idegesít, mert 3 mill az autó! NE ZÖRÖGJÖN. :lol: Szerintem jogos elvárás, ha már ezt-azt kispóroltak belőle, ami elődjeiben benne volt...

A motor "hátuljánál" található egy fém doboz, ahova megy 1-2 cső, onnét hallatszik a kattogás. Illetve a tűzfal felőli részen fut egy cső, ha odahajolsz hallod benne a kattogást. (szuszogást) Kezdetben nem hallani kintről, csak az utastérből, de ha felerősödik, akkor már nyitott motorháztetőnél is hallod.

Vidd be egy szalonba és kérdezz rá a szerviznél.

Üdv.:

Krisztián

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök mindenkit!!!

Tudom hogy nem illik röktön kérdezni, ne kövezzetek meg érte de holnap szeretném belepakolni a zenét az uj kocsiba(Astra g sedan) és nem találtam sehol hogy hol tudnám a tápkábelt behuzni az erösitönek.

Ebben kérném a segitségeteket.

Köszönet elöre is!!!

A tűzfalon keress egy kerek gumidugóval ledugaszolt, előre kifúrt lyukat (vezető felöli oldal felül). Itt a gumidugót fúrd át a kábel méretének megfelelően, hogy átférjen a mototérből és a küszöb borítást lepattintva, alatta elviheted a kábelt. Valami lyesmi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.