Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Szegasztok!

Van 4db Michelin nyári gumim acél felnin, eladtam felőle az autót, hátha érdekel valakit.

Tavaly vettem a gumikat, max. 3-4e km-t használtam, semmi bajuk, tökéletesek, 17e Ft volt darabja.

40-ért adom felnire szerelve, ha érdekel valakit, küldjön üzenetet.

Üdv!

Ja, a felni 4 lyukas, 1.4-es G Astrán volt. Bónuszként 4 db leharcolt gyári dísztárc

Időközben sikerült eladnom. 2009.04.08.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Szegasztok!

Van 4db Michelin nyári gumim acél felnin, eladtam felőle az autót, hátha érdekel valakit.

Tavaly vettem a gumikat, max. 3-4e km-t használtam, semmi bajuk, tökéletesek, 17e Ft volt darabja.

40-ért adom felnire szerelve, ha érdekel valakit, küldjön üzenetet.

Üdv!

Ja, a felni 4 lyukas, 1.4-es G Astrán volt. Bónuszként 4 db leharcolt gyári dísztárcsa!

szia!

Ment PM!

Link to comment
Megosztás:

És ha megvan a kártya akkor mennyit kóstál a távirányító programozása?

A köv. szervíznél lenne nekem egy ilyen művelet (is)

NorbyAstraG! Ezek szerint beindult a bicskakulcs project?

Igen,csak az a bajom,hogy még nem rendeltem meg a bicska fejet.És én megpróbálom azt az opelost.Tudod.Csak ott még többet kell reszelni a nyákból.De hát bátraké a szerencse.Te hol is rendelted?

Link to comment
Megosztás:

CarPass, vagy mire gondolsz. Én ebben nem vagyok járatos, de azon mi utal a kulcsra? A kulcson is van egy négyjegyű szám, az nemelég?

Igen,arra gondolok.De mivel az nincs meg,így programozás előtt azt meg kell vennem az opeltol.

Az baromi drága.

35W-os 13.000, 55W-os 15.000 körül van, volt válság előtt. Nem kína fos: dcstuning.hu (van nekik kínai is, de ne azt vedd) Nekem tőlük van piros dobozos amcsi cucc, eddig semmi gond nem volt vele. A fentmaradó lóvét meg költsd projektoros lámpára (35900 rs-tuning, bár én oda többet be nem megyek). Sőt, anélkül be se rakd.

Link to comment
Megosztás:

Ha már itt tartunk ki, mire esküszik? Elektronikus(gyári, nem gyári), mechanikus védelem?

Napi tapasztalat:

Lányom Megane II-jét (kártyás indítású)) próbálták ellopni. Módszer: ajtózár kihúz, kormányzár eltör, immo kiszerel, motorvezérlőről csatik le. Hozott immo fel, hozott vezérlőre csatik fel, hozott kormányzár fel.

Autó maradt a helyén egy plusz rejtett kapcsoló (gyújtás, önindító/vmelyik/ gátlása) mián. Nem volt ideje és módja megtalálni, pedig a helyszínelő szerint kereste, szerinte is ez az egyik legjobb módszer. Bármilyen gyári módszert azonnal felismernek és feltörnek.

Link to comment
Megosztás:

Hm, szerinted az előző pár HSZ-mben miről érdeklődök itt fórumon? :huh:

Mivel nem vagyok otthon a témában, itt a legjobb kérdeznem, illetve utána is olvastam, ezért is írtam hogy eddigiek alapján úgy tudom kell a projektoros lámpatest...

Kissé konstruktívabb postokat is lökhetsz, mint pl uhuhu, mert erre való A fórum, többek között ez is.

Konstruktivitás? Parancsolj. :)

Még egy kis olvasni való itt, és ezt is, meg ezt is érdemes.

Na azért a KöHÉM rendeletet nem idézném a maga valójában, a lényegét itt is megtalálod.

Még érdemes megjegyezni, hogy nem csak műszaki előtt, hanem külföldi út előtt is érdemes visszaállítani az eredeti rendszert, mert a rend éber őrei Ausztriában kifejezetten utaznak rá, de barátaimnak kínos tapasztalatai vannak német, szlovén és szerb közegekkel is.

Link to comment
Megosztás:

Lopás casco - 1500 Ft/hó - és nyugodtan alszom.

Azt te csak hiszed. Tanulmányozd az apróbetűst, hogy mit jelent a kárkori érzék - a biztosító szerint - , meg hogy mennyi az önrész. Tény, hogy sokat segít a semmihez képest, de másik hasonlót biztos nem tudsz venni helyette.

Oliver Cromwell:

"Bízzunk istenben, de tartsuk szárazon a puskaport!"

Link to comment
Megosztás:

Szegasztok!

Van 4db Michelin nyári gumim acél felnin, eladtam felőle az autót, hátha érdekel valakit.

Tavaly vettem a gumikat, max. 3-4e km-t használtam, semmi bajuk, tökéletesek, 17e Ft volt darabja.

40-ért adom felnire szerelve, ha érdekel valakit, küldjön üzenetet.

Üdv!

Ja, a felni 4 lyukas, 1.4-es G Astrán volt. Bónuszként 4 db leharcolt gyári dísztárcsa!

No még csak annyit, hogy felmerült kérdésként a mérete. Szemrevételeztem, majd az alábbiakat állapítottam meg: 185/65 R15 Michelin Energy Saver.

Még szőrös! (Itt most ez fiatalt jelent...)

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerősöm mondta nagyon találóan: A hangos riasztóra ma már senki sem figyel fel, az maximum a beltér értékeire vigyáz és ha nem nyomkövetős, akkor kb semmit sem ér, mert pár pillanat alatt hatástalanítják. Ha profik, akkor a nyomkövetőset is. Jelenleg szerinte a mechanikus a legbiztosabb. A váltózárak elég nehezen kaphatóak csak szét és amíg az fent van, addig csak tréler vagy hátramenetben lopás, ami elég vicces lenne.

Én azért biztosra megyek: immo, riasztó, sebváltózár. Én még a 21 éves Kadett E-met is féltettem mindig. :)

Köszi, megszületett a döntés: Tytan Dipol váltózár lesz a nyerő + van CASCO. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Köszi, megszületett a döntés: Tytan Dipol váltózár lesz a nyerő + van CASCO. :huh:

Tegnap az üzletben végül engem is lebeszéltek a BL-ról, állítólag a Tytan Dipol jobb a zárszerkezet miatt és be is tették pont itt, ahonnan linkelted. Nem zörög semmi, nyitni kicsit babrásabb, ha kapkod az ember és szétrázza a zárat. 40k volt. Bár ilyen kupka nincsen hozzá, amit a képen mutatnak sőt, már a zárszerkezet sem ilyen. :)

Egyébként hol kötnek lopás cascot 7 évnél öregebb autóra?

Link to comment
Megosztás:

ebay.de

kulcs1

kulcs2

kulcs3

De neked célszerűbb lenne a 2 gombos vagy esetleg a wv-é

Nekem ez jó lessz.Jobban néz ki mint a másik,kérdés hogy a nyák az bele fog e menni.Gondolom itt is regizel mint pl a vaterán,aztán már vásárolhatsz is.Csak nem tudok németül,és így elég nehézkes lessz az eladóval beszélni.Nah mid1.Még azért szétnézek,mert lehet hogy itt is kapok.

Link to comment
Megosztás:

Hát dombornyomott karim nincs.De biztos lehet itt magyaron is kapni.Max megnézek pár bontót.

Sima banki átutalással is lehet fizetni csak lassabb..... Amúgy szólj ha segíthetek én rendszeres ebayező vagyok, paypalom is van utalni is tudok....Szal hívj ha kell valami. Bontókban én nem igen találtam, de nem kizárt.

Link to comment
Megosztás:

Sima banki átutalással is lehet fizetni csak lassabb..... Amúgy szólj ha segíthetek én rendszeres ebayező vagyok, paypalom is van utalni is tudok....Szal hívj ha kell valami. Bontókban én nem igen találtam, de nem kizárt.

Rendben.Ha aktuális lesz a dolog,akkor max kifizetem neked a költségeket,és megbeszéljük.Csak elöbb még meg kell csinálni a programozást.Ha az megvan,akkor megrendeljük a fejet hozzá.Jah meg persze majd nyers kulcs szár is kelleni fog.

Link to comment
Megosztás:

Rendben.Ha aktuális lesz a dolog,akkor max kifizetem neked a költségeket,és megbeszéljük.Csak elöbb még meg kell csinálni a programozást.Ha az megvan,akkor megrendeljük a fejet hozzá.Jah meg persze majd nyers kulcs szár is kelleni fog.

Én elvileg jövő héten programoztatok, a forrasztások miatt keresni foglak majd ha ott tartok........

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.