Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

Kézifék kérdésen akad meg a szemem pár hozzászólással ezelőtt. Korábban én is kíméltem a kéziféket, szinte sosem használtam és volt is mindíg gondom vele műszaki előtti mérésnél (igaz műszakin mindíg átengedték).

Egy ideje használom ha megállok, parkolok, használom ha piros lámpánál kell állni stb. És most nincs is gond vele. Amikor nem használom az lucskos időkben mikor fagyhat. Akkor mellőzöm nehogy befagyjon egyébként használom, mert azt ajánlották és bejött :lol:

Én itthon a garázsban soha, utcán parkolásnál mindig! :lol:

Előfordult már, hogy figyelmetlenségből a garázsban behúzott fékkel álltam meg, és egy nedves nap után már 1 nappal a betét rárohadt a dobra!

Az indulásom egy nagy durranással kezdődött! Szerencsére nem szakadt le darab a betétből!

A hátsó fékdobom még eredeti, de jövőre a műszakira új kell, mert kezd oválisra kopni. Nem hiszem, hogy szabályoztatni fogom.

Link to comment
Megosztás:

Én itthon a garázsban soha, utcán parkolásnál mindig! :lol:

Előfordult már, hogy figyelmetlenségből a garázsban behúzott fékkel álltam meg, és egy nedves nap után már 1 nappal a betét rárohadt a dobra!

Az indulásom egy nagy durranással kezdődött! Szerencsére nem szakadt le darab a betétből!

A hátsó fékdobom még eredeti, de jövőre a műszakira új kell, mert kezd oválisra kopni. Nem hiszem, hogy szabályoztatni fogom.

Én is jártam így, meg télen is fagyott már be, azóta rászoktattam magam, hogy inkább egyesben hagyom.

Link to comment
Megosztás:

Én itthon a garázsban soha, utcán parkolásnál mindig! :lol:

Előfordult már, hogy figyelmetlenségből a garázsban behúzott fékkel álltam meg, és egy nedves nap után már 1 nappal a betét rárohadt a dobra!

Az indulásom egy nagy durranással kezdődött! Szerencsére nem szakadt le darab a betétből!

A hátsó fékdobom még eredeti, de jövőre a műszakira új kell, mert kezd oválisra kopni. Nem hiszem, hogy szabályoztatni fogom.

Persze más tészta ha egy esős nap után hetekre leteszi az ember az autót akkor tényleg összerozsdásodhat (bár ilyenem még nem volt). Én csak a befagyástól féltem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van erre valami kúszóolaj.

Én is mostanság akarom majd megcsinálni.

Mennyi volt a kézifékkötél ?

Caravanba milyen méretű kézifékkötél kell? Én is most akarok rendelni és cserélni, de UNIX webshopban ahány gyártó, annyi féle méret... Nagyon buzerás a cseréje? Ahogy néztem elég sok gumiharang van rajta, amiket mindenféle gyűrűkbe, meg perselyekbe kell betuszkolni:(

Link to comment
Megosztás:

Caravanba milyen méretű kézifékkötél kell? Én is most akarok rendelni és cserélni, de UNIX webshopban ahány gyártó, annyi féle méret... Nagyon buzerás a cseréje? Ahogy néztem elég sok gumiharang van rajta, amiket mindenféle gyűrűkbe, meg perselyekbe kell betuszkolni:(

Nem azokat vészes elhelyezni, hanem az a nyűgös, hogy a középső kupifogó dob feletti hővédő lemezt is le kell szedni róla. Ennek a csavarjai szoktak letörni...

kb 1-1,5 óra alatt megvan a műtét egyébként! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem azokat vészes elhelyezni, hanem az a nyűgös, hogy a középső kupifogó dob feletti hővédő lemezt is le kell szedni róla. Ennek a csavarjai szoktak letörni...

kb 1-1,5 óra alatt megvan a műtét egyébként! :lol:

Hát régen feküdtem már a gép alatt, de ilyen hővédő lemeze, amiről írsz abszolút nem emléxem. Szerintem az enyémről az a lemez már valahol a Tisza-gáton heverhet:) De majd délután megsasolom otthon

Link to comment
Megosztás:

Hát régen feküdtem már a gép alatt, de ilyen hővédő lemeze, amiről írsz abszolút nem emléxem. Szerintem az enyémről az a lemez már valahol a Tisza-gáton heverhet:) De majd délután megsasolom otthon

De ugye tudod, hogy a hátsó féket is szétt kell szedni +az utánállítót újra beállítani? Ott a hővédő a dob és a padlólemez között. Le kell venni, és valószínűleg a 4 csavarból minmum egy letörik.

Link to comment
Megosztás:

De ugye tudod, hogy a hátsó féket is szétt kell szedni +az utánállítót újra beállítani? Ott a hővédő a dob és a padlólemez között. Le kell venni, és valószínűleg a 4 csavarból minmum egy letörik.

Az utánállítót szerintem nem kell piszkálni...

Csak a kézifékkaron kell addig húzni, míg el nem kezd súrolni...

A pedálos fékezgetés úgyis átkattintgatja az utánállítót... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az utánállítót szerintem nem kell piszkálni...

Csak a kézifékkaron kell addig húzni, míg el nem kezd súrolni...

A pedálos fékezgetés úgyis átkattintgatja az utánállítót... :lol:

Végülis ha a cserével megjavul akkor nem kell. Csak mivel szétt kell szedni és ha már szétszedte kitakarítni nem tuti, hogy ugyanabban a pozícióban fog állni minden mint előtte.

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz, de nem hiába automata utánállító a neve... :lol:

Beáll saját magtól... :lol:

Elméletileg igen, de mégis játszani kellett vele mert nem volt egyforma a fékhatás. Ugye két menet között is nagy különbség van, az egyik felén átugrik a másikon pont nem, akkor nem egyforma a két pofa alaphelyzete.

Link to comment
Megosztás:

De ugye tudod, hogy a hátsó féket is szétt kell szedni +az utánállítót újra beállítani? Ott a hővédő a dob és a padlólemez között. Le kell venni, és valószínűleg a 4 csavarból minmum egy letörik.

Ez már abszolút nem jelent gondot. Tvaly ősszel sajátkezűleg csináltam a fékpofa cserét. Sajnos elég skót voltam, és most drágán fizetek érte. Ugyanis kézifékkötelet nem cseréltem, pedig már akkor is érett volt rá, aztán szépen be is ragadt azóta, és szépen elégette az alig egy éves fékpofákat. Úgyhogy most újra hátsó fék generál: pofák, rögítő szett, kézifékkötél. Alsó hangon 20e könnyű magyar forint:(

Viszont arra a hővédő lemezre nagyon kíváncsi vagyok. Abszolút nem emléxem rá, és tegnap mire hazaértem szakadt az eső, nem volt kedvem kocsi alá feküdni. Ha esetleg van vkinek erről fotója, az belinkelhetné. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.