Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Hali!!!

Nekem a Corsa előtt egy E36 320-as BMW-m volt. Annak gyárilag nem volt kucsluk a kilincseken. Egyszer egy betintázott este után másnap visszamentem a kocsiért, de nem nyitotta a távirányító. Szerencsére a bömösnek a csomagtartóját lehetett kulccsal nyitni, és mivel az aksi is ott volt,( saru gyorsan le ) nem sokáig riogatott, de sokan látták hogy két szakadékfejű egyén mászik be egy kocsi csomagtartójába. A haver elég kicsi úgyhogy a könyöklőt előrehajtva félig bepréselődve egy bottal le tudta tekerni a hátsó ablakot. Persze mindezt délben a város főterén.

Úgyhogy vigyázni a kulcsluktalansággal!!!

Hi!

Melyik autót szeret(t)ed jobban? Az E36-ot vagy a Corsát?

Én is akartam E36-ot,ilyen Corsa árban 500-700 között,de mindig csak lyukra futottam,hogy megnéztem a példányokat.

Az összesnek volt valami kehe és általában mindegyiken látszott,hogy törték,aztán "okosba olcsóér" javították,pedig elsősorban 4hegereseket néztem,mert gondoltam,hogy azokkal csak többet mennek hosszában,mint keresztben.

Drága mulatság volt a bimmer vagy annyira nem volt vészes?

Egy őszinte összehasonlításnak nagyon örülnék! Havernak egy 90-es E34-e van és látszott rajta,hogy nem veszi autószámba a Corsát aztán nemrég hagyott ott 2kilót a szerelőnél motorgenerál miatt+fizetett vagy 60eFt "luxusadót" az autóját meg szerintem 3kilónál többért nem venné meg senki,akármilyen csilli-villi....

Link to comment
Megosztás:

Ó Te szegény. :rolleyes:

Kár hogy messze vagy...

Szívesen megbuherálnám ;)

Köszi... Majd küldöm postán.

Közben az is kiderült, hogy olyankor szokott a vt.ház megrepedni, ha összerakásnál nem figyelnek a hidrotőkékre. Vágnám a fejéhez (hogy meg ne sántuljon) annak, aki szerelte összekontárkodta.

Lassan kezdek újra a biciklimre szavazni.

Link to comment
Megosztás:

Ha valakinek esetleg van B corsa számlapja, és lenne szíves nekem át juttatni valahogy, azt meg köszönném.Kerestem itt fórumon, de nem találtam sehol... Jó az is ,ha csak sablon vagy ilyesmi...gondoltam, szerkesztek valami ######át, és majd valami nyomdáshoz el viszem,hogy nyomtassa ki....milyen papírra is kéne ? Gondolom nem hagyományos nyomtatós papírra van az ilyen fel vésve...ja és igen, ILYEN számlap kéne nekem. Szóval bal oldalt a tank mutató, jobb oldalt a víz hőfök, és 7000-es fordulat számmérővel.

Csinált már valaki ilyesmit? Hogy házilag szerkesztett számlapot ?

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Melyik autót szeret(t)ed jobban? Az E36-ot vagy a Corsát?

Én is akartam E36-ot,ilyen Corsa árban 500-700 között,de mindig csak lyukra futottam,hogy megnéztem a példányokat.

Az összesnek volt valami kehe és általában mindegyiken látszott,hogy törték,aztán "okosba olcsóér" javították,pedig elsősorban 4hegereseket néztem,mert gondoltam,hogy azokkal csak többet mennek hosszában,mint keresztben.

Drága mulatság volt a bimmer vagy annyira nem volt vészes?

Egy őszinte összehasonlításnak nagyon örülnék! Havernak egy 90-es E34-e van és látszott rajta,hogy nem veszi autószámba a Corsát aztán nemrég hagyott ott 2kilót a szerelőnél motorgenerál miatt+fizetett vagy 60eFt "luxusadót" az autóját meg szerintem 3kilónál többért nem venné meg senki,akármilyen csilli-villi....

Hali!!!

A két kocsit nem lehet összehasonlítani. A bömös ment mint a veszedelem a 150 paci jól viselkedett, kilinccsel előre a körfogalomban végig, stb.

Na ez volt a jó oldala. Nem kellett sokszor csináltatni, de akkor horror összegek voltak az alkatrészek. Igaz volt egy motorfelújítás is de jórészt csak a saját hülyeségeim miatt költöttem rá. ( komplett fényezés, ültetés egyedi számpapok stb.) Városban ha nehéz volt a lábam simán benyelt 18 litert.

A Corsa más. nem megy de legalább nem is eszik. Az alkatrész is sokkal olcsóbb. Amióta megvan a corsi a legnagyobb összeg amit rá költöttem az a műszaki vizsgadíj volt.

El kell dönteni hogy mire kell a kocsi és ezután választani. Sokszor visszasírom a BMW-t , de nem a benzinkútnál :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Csinált már valaki ilyesmit? Hogy házilag szerkesztett számlapot ?

opel_corsa__300_x_212__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Egyszer racingbazaron beszéltem egy sráccal, ő foglalkozott ilyesmivel. Küldött mintát (kicsiben). Szerkeszt-nyomtat-és kész. Megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot hátha tud vmi okosat mondani. Mondjuk a legfontosabb sztem az lenne h milyen papírra kéne nyomni ami át is látszana rendesen.

Viszont ha sikerül csinálnod akkor engem is érdekelne egy széria :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem csak R-esbe váltva.. néha szórakozik velem :rolleyes:

Mindig azt hiszik a körülöttem lévők hogy rosszul kuplungotok. csontra kinyomom a kuplungot azt krákog meg nem is megy be sebességbe mert mikor benne van akkor mindig kiad egy ilyen kis jellegzetes hangot.

Általában kicsit visszább emelem a a kuplungot és próbálkozok... persze van hogy egy szavam se lehet rá, de van mikor nagyon fel tud húzni..

Ez általános Opel-betegség, de ha már nagyon előrehaladott állapotban van, akkor sajnos kuplungcsere a megoldás. Nekem is ezzel kezdődtek a tünetek, de a végén már 1.-be, 2.-be is alig akart bemenni. Megoldás. kuplungszett csere, mivel még a gyári volt benne így ~220e km tájékán. Amúgy a kinyomólap/rugók fáradtak el. Azóta nagyon finoman jár a váltó, mintha nem is Opel lenne ;)

ps.: még ugye a váltórudazat is meg lett igazítva, a kuplungszett cseréhez meg jött egy váltóolaj csere is, szóval így értendő az összhatás.

Link to comment
Megosztás:

Ez általános Opel-betegség, de ha már nagyon előrehaladott állapotban van, akkor sajnos kuplungcsere a megoldás. Nekem is ezzel kezdődtek a tünetek, de a végén már 1.-be, 2.-be is alig akart bemenni. Megoldás. kuplungszett csere, mivel még a gyári volt benne így ~220e km tájékán. Amúgy a kinyomólap/rugók fáradtak el. Azóta nagyon finoman jár a váltó, mintha nem is Opel lenne :rolleyes:

ps.: még ugye a váltórudazat is meg lett igazítva, a kuplungszett cseréhez meg jött egy váltóolaj csere is, szóval így értendő az összhatás.

Nekem néha amikor 5be akarom tenni küszködnöm kell vele mert mindig 3ba rakja. Hiába tolom ki maxra a váltókart jobbra, tökig be a kuplung akkor is előjön ez a jelenség. Nem mondható rendszeresnek de idegesítő amikor 120nál rakom 5be egy előzésnél és 3ast kapja el. Akkor azt hiszem kiszakad a moci a helyéről ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem néha amikor 5be akarom tenni küszködnöm kell vele mert mindig 3ba rakja. Hiába tolom ki maxra a váltókart jobbra, tökig be a kuplung akkor is előjön ez a jelenség. Nem mondható rendszeresnek de idegesítő amikor 120nál rakom 5be egy előzésnél és 3ast kapja el. Akkor azt hiszem kiszakad a moci a helyéről ;)

Szerintem itt is a rudazattal lehet valami probléma. Az igazítás előtt nekem is volt ilyen jellegű probléma, hogy a 3.-t és az 5.-t valahogy nem lehetett megtalálni. Azóta 5.-be is simán becsúszik és semmi "motorszéttépés" sincs :rolleyes: Javaslom, hogy ha van szerelő ismerősöd egy váltórudazat állítás, kenés nem árthat :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem itt is a rudazattal lehet valami probléma. Az igazítás előtt nekem is volt ilyen jellegű probléma, hogy a 3.-t és az 5.-t valahogy nem lehetett megtalálni. Azóta 5.-be is simán becsúszik és semmi "motorszéttépés" sincs :rolleyes: Javaslom, hogy ha van szerelő ismerősöd egy váltórudazat állítás, kenés nem árthat ;)

Köszönöm a segítséget, remélem tényleg segít rajta.

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/091212/opel_corsa__...ltoltes.hu_.jpg

Egyszer racingbazaron beszéltem egy sráccal, ő foglalkozott ilyesmivel. Küldött mintát (kicsiben). Szerkeszt-nyomtat-és kész. Megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot hátha tud vmi okosat mondani. Mondjuk a legfontosabb sztem az lenne h milyen papírra kéne nyomni ami át is látszana rendesen.

Viszont ha sikerül csinálnod akkor engem is érdekelne egy széria ;)

Szerkeszteni meg tudom, azzal nincs baj...van egy kis grafikusi szakképzetségem ,úgyhogy nem azzal van a baj. Ez a kép is pici sajnos, nem igazán tudok belőle 100%-ot ki hozni...Nyomtatással sincs baj, csak megfelelő anyagot kéne találni :rolleyes:

Szerintem holnap vagy amikor tudok kicsit szét kapom a műszer falat , és meg mérem,hogy mi hol mennyi...vagy készítek én magam sablont, és be scanneltetem valakivel... na, jönnek az ihletek :D

Link to comment
Megosztás:

El kell dönteni hogy mire kell a kocsi és ezután választani. Sokszor visszasírom a BMW-t , de nem a benzinkútnál :rolleyes:

Csákó!

Köszi a választ! Én amúgy sem vagyok egy vadulós típus csak azért vágyom néha nagyobb autóra,hogy ne toljanak meg könnyebb legyen az előzés,de gyanítom,hogy az a pár vadparaszt akivel találkozom a nagyobb autót is tolná.Bár manapság minden bokorból lézereznek,ha 10zel többel mész már repül a csekk.Nagyon drága az erős autó manapság,persze csak az adókról+bizt. beszélek.

Link to comment
Megosztás:

Szerkeszteni meg tudom, azzal nincs baj...van egy kis grafikusi szakképzetségem ,úgyhogy nem azzal van a baj. Ez a kép is pici sajnos, nem igazán tudok belőle 100%-ot ki hozni...Nyomtatással sincs baj, csak megfelelő anyagot kéne találni :rolleyes:

Szerintem holnap vagy amikor tudok kicsit szét kapom a műszer falat , és meg mérem,hogy mi hol mennyi...vagy készítek én magam sablont, és be scanneltetem valakivel... na, jönnek az ihletek :D

Sok sikert hozzá. Remélem sikerül majd, és megosztod a nagyközönséggel a kész terméket ;) Én leszek az első akit érdekel majd 1sorozat ha frankó lesz. Bár nekem nem kell majd ford.számmérő.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, a mutatókat csak úgy le lehet amúgy húzni ? Nem mertem még feszengetni, bisztos meg őrülök ha le törne :D

Villával...de lehet elállítódik a kmórád.

Mondtam hogy nekem is valami kábel elszakadt vagy elvágták vagy nem is tudom.. töltök fel róla képet...

Massssíííína :rolleyes:

1

2

3

Ez egy vákumcső, nem valami kábel. ;)

Link to comment
Megosztás:

Srácok, a mutatókat csak úgy le lehet amúgy húzni ? Nem mertem még feszengetni, bisztos meg őrülök ha le törne :D

Körzőt szúrd bele a km/h ba :rolleyes: azt körözzél egyet majd mérd le abból megtudod milyen nagy a kör... vagy mit tudom én.. ;)

szerk: nem egy átlátszó műanyag lapra van ráragasztva valami erősebb papír.. hogy strapabíró is legyen..

De lehet hogy nagyon nagy baromságokat mondok.. sőt..még annál is nagyobbat xD

Link to comment
Megosztás:

Ha már kuplung téma: az mennyire normális B Corsinál, hogy egészen mélyen fog a kuplung?

Szó szerint padlóig kell tolni, akkor működik korrekten.

Minden sebességnél ilyen, de cserébe 1-esnél és R-nél sem problémázik.

A régi A2 Corsánk nem ilyen volt, az ennél érezhetően feljebb fogott.

Link to comment
Megosztás:

Na kérem, meg vannak a szükséges képek a gépemen, valamelyik nap hozzá látok a szerkesztéséhez, utána meg ki nyomozom, hogy mire kéne rá nyomtatni a számlapokat. DE a mutatókat komplikált le szedni. A benzin és a hőfok mutatója oké, mert ilyen U alakúak, nem lehet rosszul vissza tenni őket. De seb. mérő és a ford. mérő csak egy kis tű...és hát jáccani kell vele, hogy rendesen lehessen vissza rakni őket. Majd ha meg javul a kepfeltoltes.hu (nekem valamiért nem jön be) , rakok fel 1-2 képet. A hátuljuk érdekes, mert néhol be van vonva fekete festékkel a lap. Le is szettem gyorsan körömlakk lemosóval, és így már láthatóan szebben és erősebben világít a világítás!

Szerk.:

Sutyiba össze dobtam,hogy naggyából hogy képzeltem el a fordulat szám mérőmet. Amint tudom, fel töltöm!

Link to comment
Megosztás:

Itt vannak :

számlapok hátulja

közelről

eredeti fordulat mérő

terv1

Persze ez nem végleges, csak egy gyorsban sutyiban össze dobot ötlet. Lehet hogy sötét kékre fogom színezni a számlapot. De arra is gondolnom kell, hogy kék LED-ek világítanak a műszerfalban, lehet hogy semmit nem fogok látni, ha kék lesz a számlap. Majd még agyalok rajta...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.