Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Nem szalad... Ha volt Ladád tudod, hogy ahhoz képest fürge is és ráadásul kevesebbet is eszik. Ami ilyen benzinárak mellett sokat jelent!

Bátyám ráadásul gázzal eteti az Astráját (1.4NZ). Egy kicsit még lomhább, de még olcsóbban megússza a tankolást.

Ok, de én viszonyítottam, pl vezettem már pár gsi-t, calibrát, mazda xeroxot, no meg perzse V8-at ehem... na azok szaladnak.

Persze ladához képest erőgép és szélvész az tuti (mondjuk láttam már kokas ladát is )

Link to comment
Megosztás:

Értettem! :salute:

Szóval, ha még mindig a 205-ös gumik vannak fenn, akkor gratula! :thumbleft:

Milyen lenne a fogyi 185-ös gumikkal? 4L l? :yawinkle:

Nézd, amikor a 185/60 asok voltak fent, akkor is itt körül volt a fogyi, tehát fogyasztásban nem változott, amin meg is lepődtem, csak a gyorsulása csappant vissza érezhetően (viszont taposni meg nem szoktam, mert minek egy ekkora motort, másrészt meg akkor nem ennyit enne) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, örülök is neki piszkosúl, csak az a baj, hogy viszonylag ritkán megyek városon kívűlre, a napi használat a 99 % város, úgyhogy ez a 4,8 csak max havonta 1 x jön elő :lol:

De most városban se volt sok szvsz az a 6 lityi környéki fogyi, de a 4,8 jobb lenne ide is :lol:

Én nekem 6,6 jött ki ebbe 450 km autopálya légkondival 220km városi
Link to comment
Megosztás:

Nah... 318 km szinte szlalompályán kicsit lépegetve (nyírség) telepakolva átlag 110 (azon a kanyargós úton egyszerűel nem bírok többet menni :? ill. hamar fékezni kell oan 60-ra) 20 Lityit zabbantott = szűk 6,3

Egyszerüel a molos benzinnel nem tudom lejebb vinni :evil:

(na jó, egyenesebb úton lehet lemenne 5,5-ig, de az alá biztos nem)

Miko' lezs már megint ukrán nafta :smt012

Link to comment
Megosztás:

srácok! ne rövid utakat írjatok, hanem normál használat melletti teletank utána átlagokat! ;-)

az a mérvadó!

Bazs! nekem az azért nem megy,mert olyan 40-50km-eket rohangálok,de azt 130-tól 180+-os tempóban. 8) Az nem normál használat,és olyankor le is zabálja a fejem! :lol:

Ma 330km-t mentem de abből csak ezt a 231-et tudtam mérni.Ez van! :wink:

X16XEL

Link to comment
Megosztás:

Bazs! nekem az azért nem megy,mert olyan 40-50km-eket rohangálok,de azt 130-tól 180+-os tempóban. 8) Az nem normál használat,és olyankor le is zabálja a fejem! :lol:  

Ma 330km-t mentem de abből csak ezt a 231-et tudtam mérni.Ez van! :wink:  

X16XEL

ha úgy használod, akkor az a normál ;-)

vagy nevezzük át a topikot "A legalacsonyabb fogyasztás, amit produkáltam" címre :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.