Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Úgy látom, hogy az Astra G topikban nem téma a fogyasztás :lol:

Úgyhogy ide írom:

Múlt hét pénteken elugrottunk Debrecenbe a céges 1.4-es Twinport-tal. Odafelé az út java részén klímával mentünk, "elég húzósan" (gsi-sek nem röhögni! :lol: ) autóztunk (gyakran üveghangig kihúzatva a vasat, amúgy olyan 120-130 körüli tempóval). Visszafelé már nem klímáztunk annyit, de azért ment akkor is, és olyan 100 körüli tempót autóztunk.

Meglepődtem a fogyasztáson: 5,8 lett. Jóval többre számítottam.

(Amúgy nem én vezettem, csak az anyósülésen szenvedtem, illetve előzéskor a klímát kezeltem :lol: )

Elég hihetetlennek tűnik! Nem volt valami mérési probléma? Én is hajtottam 1,4-es G Astrát 72000 km-en át, de 7 liter alá nem tudtam menni! Nagy súly / kicsi motor + klima, elég szenvedős.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elég hihetetlennek tűnik! Nem volt valami mérési probléma? Én is hajtottam 1,4-es G Astrát 72000 km-en át, de 7 liter alá nem tudtam menni! Nagy súly / kicsi motor + klima, elég szenvedős.... :lol:

Pedig nekem is sikerült már 6 alatt 1.6 16V ecotec motorral. Az 100% országút volt.

Ami friss adat: 7,15l full város. (hajnalban tempósabban hazafele araszolva)

Másik mérésem kb 30%város, 20%autópálya(130-140), 50% országút (90-110)

Ez utóbbi 6,5lett

Igaz nekem mellé eszi az olajat is :lol:

Ja és most volt benne mpg tabletta is. Ajándékba kaptam és bár kamunak tartom de kipróbáltam. Valami hatása van a fogyasztásra ugyanakkor elkezdett töle bizonyos fordulatokon részterheléskor csörögni. 1500 körnékyén és 2500környékén van egy-egy pont ahol néha becsörög. Ezért most gyorsan rátankoltam tisztán benzint.

Link to comment
Megosztás:

Elég hihetetlennek tűnik! Nem volt valami mérési probléma? Én is hajtottam 1,4-es G Astrát 72000 km-en át, de 7 liter alá nem tudtam menni! Nagy súly / kicsi motor + klima, elég szenvedős.... :lol:

Odafelé és visszafelé is Bonyhádon tankoltunk, mindketten kattanásig tele. Én többször rátöltöttem a kattanás után, de ezzel max. 1 litert tudtam rátölteni, a kollégám visszafelé csak egyszer töltött rá a kattanás után. Aztán a tankolt mennyiséget osztottuk a megtett 100km-rekkel. Én is nagyon csodálkoztam az eredményen. Főleg a korábban itt olvasott értékek miatt. Visszafelé tényleg finoman jöttünk, elképzelhetőnek tartom az 5 lityi körüli értéket (esetleg picit alatta), viszont akkor fölfelé menet se evett 7-nél többet. Lehet, hogy csak úgy tűnt, hogy húzósan megyünk odafelé? Lakott területen parázott a kolléga (50-60, max 70), de kint 110 körül ment, inkább fölötte (előzéskor keményen visszaváltott).

Na mindegy. Lehet, hogy még visszaellenőrzöm :lol:

Link to comment
Megosztás:

5,9l/100 kavics. A rekord.

182km/10,65 literrel.

Telitank, kóválygás városban, lemegy polgárdi, onnan autópálya fehérvár, irány oroszlányba, hazajön, telitank. Így tudtam a pontos liter fogyasztást. Persze csak kattanásig volt a telitank. Amúgy 2 személy és klíma. Néha volt előzés is, vissza 4, klíma kikapcs, parketta. Szóval nem mentem kímélő üzemmódban.

Általában 6,5-en megáll, de 7 főlé nagyon ritkán megy, mikor böszmén közlekedem és hármasban is kihuzatom tiltásig (5500 / 125km/h) autópályán.

Link to comment
Megosztás:

Hogy fogyasztási adat is legyen:

44,95/616=7.29

Ami nem különösebben jó, bár a körülményekre sem emlékszem, mert 2 hónapja tankoltam utoljára, ami magamhoz viszonyítva elég ritka. Nagy szerepe volt benne, hogy 4 hétig nem is ültem az autóban. :lol:

Viszont eszembe jutott egy másfajta mérési módszer. Az elmúlt 63 nap alatt 0,71l/nap átlagos fogyasztásom volt. :lol:

Egy évre vetítve ez "csak" ~77000 forintos benzinköltséget eredményezne. :D

Nem gondoltam, hogy még ezt is tudom alulmúlni.

45.98/81 nap= 0,567 l/nap -> 183 huf/nap az elmúlt 81 nap alatt. :lol:

45.98/635km= 7,24l/100km

Sajnos nem ment 7 alá most, de a használatot figyelembe véve annyira nem meglepő.

Ilyen futásteljesítménnyel évente 4,5-et tankolnék, ami ami kevesebb mint 3000km-t jelentene. Hát elég kevéske. :lol:

Öröm az ürömben, hogy a jelenlegi árak mellett évente benzinre költött összeg 67,5ezer forint lenne. :D De még 400 forintos árnál is kevesebb, mint 83ezer. :lol: Innentől lényegében tökmindegy.

Egyébként a 98-ast 323-ért tanoltam. Egész baráti, azt hittem lesz vagy 330.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Cartársak!

találtam egy cikket a totalcaron, de valahogy nem tudtam ép ésszel felfogni mi is ez, de érdekelne a dolog ha már fogyasztáscsökkenés és teljesítménynövelés is jár vele.

Szóval a cikk

Valaki hozzáértő legyen szíves röviden elmagyarázni mi is ez, hogy működik, és a végén persze azt is, hogy megéri-e a befektetett energia avagy felejtős a dolog!

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

találtam egy cikket a totalcaron, de valahogy nem tudtam ép ésszel felfogni mi is ez, de érdekelne a dolog ha már fogyasztáscsökkenés és teljesítménynövelés is jár vele.

Szóval a cikk

Valaki hozzáértő legyen szíves röviden elmagyarázni mi is ez, hogy működik, és a végén persze azt is, hogy megéri-e a befektetett energia avagy felejtős a dolog!

Előre is köszi!

Esetleg egy jó linket is dobhatnál. :lol:

Link to comment
Megosztás:

bocsi, csak ezt a linkelést még nem vágom itt. :lol:

http://belsoseg.blog.hu/2008/07/19/ujabb_csodaszer_a_bodon

erről lenne szó :lol:

Megnyomod a link beszúrása gombot aztán bemásolod az URL-t aztán meg adhatsz neki egy nevet, hogy azt írja ki a http://... helyett.

De már látom megtaláltad. Nemúgy, mint a szerkesztés gombot. :lol:

A csodaszer egy kartergázszűrő/lecsapató. Normál esetben a kartergáz vissza van vezetve a szívósorba. Ebben mindenféle olajos gőzök/pára található, és ez szeret mindenfelé lerakodni. Pl: pillangószelep, ilyen olyan járatok, szelepek, ... Ha ezt az olajos vackot lecsapatod, megszűröd, akkor nem lesz lerakodva, nem módosítja a levegő (keverék) áramlását, nem befolyásolja az egyes alkatrészek működését (pl: alapjárati motor) és még a tölteted is "tisztább" lesz, amivel javul a hatásfok.

Link to comment
Megosztás:

A csodaszer egy kartergázszűrő/lecsapató. Normál esetben a kartergáz vissza van vezetve a szívósorba. Ebben mindenféle olajos gőzök/pára található, és ez szeret mindenfelé lerakodni. Pl: pillangószelep, ilyen olyan járatok, szelepek, ... Ha ezt az olajos vackot lecsapatod, megszűröd, akkor nem lesz lerakodva, nem módosítja a levegő (keverék) áramlását, nem befolyásolja az egyes alkatrészek működését (pl: alapjárati motor) és még a tölteted is "tisztább" lesz, amivel javul a hatásfok.

Valaki linkelt be ilyet vagy 3 éve, nem tudjátok ki volt az? Most megcsinálnám a gépemen. Alapjárati moci pucolás ráépresztett a probléma fontosságára. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.