Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

587,8 Km 30,81L Bp.- Veszprém (Hárskút) - Balatonf öldvár üred - Tapolca. Az első Kb. 200 km Pesten tili-tolizva, a tőbbi teljes legénységgel, maximális merülési mélységgel.

Ahogy Pom Pom mondta "Föl hhh meg Le hhh" :lol:

A bánatom csak az, hogy ennek jelentős része szilárd halmazállapotban távozott.

Keverem a Balaton településeit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Háát. Őőő. Izéé.

szóval az úgy volt, hogy az a fekete izé, az jött mögöttem és nem tudtam lehagyni. Főleg felfelé menet ért utol. :lol: :lol:

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah...

gondoltam én már sokmindenre, csak épp erre nem :lol:

szóval a gázolaj szilárd halmazállapotú... ma is tanultam valamit :D

Link to comment
Megosztás:

most mertem a fogyasztast full varos rovid 5km tavok hideg inditasrol es 9.2 liter jott ki. Varoson kivuli fogyasztasom utoljara 5,5 lett. Ez a 9,2 varosban nem sok 1 kicsit?

De. Bár a hideg motorral való közlekedés ezt okozza. (Ilyen célra talán egy kis köbcentis diesel lehet az ideális, az nem sokkal eszik többet hidegen, mint melegen.) Nézd meg a motorhőfok-jeladót (a kétvezetékest!) a generátor felől benézve kicsit lefelé megtalálod. Az adott hőmérsékletekhez tartozó ellenállásértékei megtalálhatók itt valamelyik topicban, pár napja is írta vki.

Link to comment
Megosztás:

Üdv cartársak!

Csak, hogy mérgeljem a népet az átlagfogyasztásom (illetve a gurulómé) a következő lett: 3 személlyel tetőig pakolva a raktér és extraként a hátsó ülésen szabadon maradt hely 60-70%-a "Caravan de majdcsak nem férünk" alapon címszóval Blitz Weekend alkalmából majdnem 800 km táv után vegyesen 4.78 liter/100 km.

Link to comment
Megosztás:

Üdv cartársak!

Csak, hogy mérgeljem a népet az átlagfogyasztásom (illetve a gurulómé) a következő lett: 3 személlyel tetőig pakolva a raktér és extraként a hátsó ülésen szabadon maradt hely 60-70%-a "Caravan de majdcsak nem férünk" alapon címszóval Blitz Weekend alkalmából majdnem 800 km táv után vegyesen 4.78 liter/100 km.

Sikresen mérgeltél. Morrr-morrrr... Én sohase mentem még 6.3 alá 1.4-es benzinessel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenkinek!

PLEASE HELP! Kéne nekem fehér astra színkód! Én elhagytam az én táblámat amire írva volt vagyis nem elhagytam hanem úgy vettem az autot hogy már nem olt rajta! Mi lehet a száma? Az egyik haveromnak is van Fehér Astrája és ő azt mondta, hogy neki 07! Létezik, lehetséges? Előre is köszi :lol:

Én 35 literből mentem 400 kilométert.

Igaz 2,2-es benzinessel.

Ez 8 liter körüli fogyi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.