Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Igérem csinálok egy éves átlagár számítást és közzé teszem. (majd ha lesz rá egy kis időm). :huh:

No, sikerült egy kis számolás után átlagokat kihoznom.

Ehhez tudni kell, hogy ez a jelenlegi kocsimra vonatkozik, ami 2005 október vége óta üzemel nálam, és 13 évesen vettem akkor.

Az átlagszámításnál azt is figyelembe kell venni, hogy a benzinárak általában a nyár közepén a legmagasabbak (konjunktúrális okok maiatt), és télen alacsonyabbak.

Ilyen szemüvegen át nézve a tört évek jelen esetben nem igazán az egész éves átlagot mutatják 2005-ben és 2008-ban.

2005 nyilván jobb számot mutat, mert csak november és december van benne, viszont 2008 rosszabbat mutat, mint majd az éves átlag lesz, mert benne van már az egész nyári csúcs, de nincs még benne az őszi csökkenés.

Megjegyzem, hogy az itteni számaim szigorúan a magyar tankolásokat tartalmazzák, a külföldi, drága benzin nincs benne (pedig az is volt elég.... :D ).

2005 358,83 lit // 89580 Ft =249,64

2006 1803,47 lit // 503300 Ft =277,41

2007 1667,95 lit // 445175 Ft =266,9

2008 944,73 lit // 269142 Ft =284,88

Ha az éves átlagfogyasztásaimmal számolom a 100 km-re jutó benzinköltségemet, akkor a következő jön ki:

2005 249,64 x 8,57 = 2139,41 Ft/100 km

2006 277,41 x 8,155 = 2262,28

2007 266,9 x 8,1 = 2161,89

2008 284,88 x 7,89 = 2247,7 Ft/100 km.

(az idei átlagfogyasztásom a május vége óta hatásosan működő HHO cellák miatt csökken.) <_< Megjegyzés: csak ócsó 95-ös benzint tankolok!

Link to comment
Megosztás:

No, sikerült egy kis számolás után átlagokat kihoznom.

Ehhez tudni kell, hogy ez a jelenlegi kocsimra vonatkozik, ami 2005 október vége óta üzemel nálam, és 13 évesen vettem akkor.

Az átlagszámításnál azt is figyelembe kell venni, hogy a benzinárak általában a nyár közepén a legmagasabbak (konjunktúrális okok maiatt), és télen alacsonyabbak.

Ilyen szemüvegen át nézve a tört évek jelen esetben nem igazán az egész éves átlagot mutatják 2005-ben és 2008-ban.

2005 nyilván jobb számot mutat, mert csak november és december van benne, viszont 2008 rosszabbat mutat, mint majd az éves átlag lesz, mert benne van már az egész nyári csúcs, de nincs még benne az őszi csökkenés.

Megjegyzem, hogy az itteni számaim szigorúan a magyar tankolásokat tartalmazzák, a külföldi, drága benzin nincs benne (pedig az is volt elég.... :huh: ).

2005 358,83 lit // 89580 Ft =249,64

2006 1803,47 lit // 503300 Ft =277,41

2007 1667,95 lit // 445175 Ft =266,9

2008 944,73 lit // 269142 Ft =284,88

Ha az éves átlagfogyasztásaimmal számolom a 100 km-re jutó benzinköltségemet, akkor a következő jön ki:

2005 249,64 x 8,57 = 2139,41 Ft/100 km

2006 277,41 x 8,155 = 2262,28

2007 266,9 x 8,1 = 2161,89

2008 284,88 x 7,89 = 2247,7 Ft/100 km.

(az idei átlagfogyasztásom a május vége óta hatásosan működő HHO cellák miatt csökken.) <_< Megjegyzés: csak ócsó 95-ös benzint tankolok!

HHO cellák... gondolom az üvegből készült okosság a kocsid tűzfalánál.

Melyik topicban lehet róla olvasni? és kb. mikor írtál róla?

Érdekelne.

Link to comment
Megosztás:

Az üzemanyag árát az aktuális olajáron meg a hurrikánokon kívül még pár tényező befolyásolja. Nyáron pl. elég erős volt a forint, ezzel magyarázták azt hogy nem nyomták fel az árakat a csillagos égig.

Most nekiállt gyengülni, úgyhogy azt gondolom hiába fog csökkenni az olaj ára, máris megvan, hogy mi fogja ezt ellensúlyozni, és miért nem fogunk mi 275 ft alatt soha az életben már tankolni.

Jet kutakkal nekem elég vegyesek a tapasztalataim, télen egyik éjszaka a mogyoródi úton megláttam hogy jaj de olcsó, aztán mikor ürült a tank, tologathattam az autót mintha matchboxom lenne, mert valami vizes-dzsuvás szart tankoltam.

Ami még érdekes, hogy hazai Esso benzinnel (Europark, M1-M7 kivezető, Könyves K. krt., ill. Vörösvári úti kútnál is tankoltam) mindig kb. fél-egy literrel többet evett százon.

Link to comment
Megosztás:

Jet kutakkal nekem elég vegyesek a tapasztalataim, télen egyik éjszaka a mogyoródi úton megláttam hogy jaj de olcsó, aztán mikor ürült a tank, tologathattam az autót mintha matchboxom lenne, mert valami vizes-dzsuvás szart tankoltam.

Ami még érdekes, hogy hazai Esso benzinnel (Europark, M1-M7 kivezető, Könyves K. krt., ill. Vörösvári úti kútnál is tankoltam) mindig kb. fél-egy literrel többet evett százon.

Én szerencsés vagyok. Még soha nem találkoztam rossz benzinnel. Ráadásul jobbára azonos kútnál szoktam tankolni (az utóbbi 6-7 évben az egyik Jet kútnál, vagy Tecsós, vagy Ósááános bendzinneeel!) <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez nem stimmel! Ha nagyon jól fogyaszt a sárkányod akkor 1 tankkal elmész 750 km-t.

3 év = 36 hónap 36 x 750 = 27000 km és nem 67 ezer!

Számolgass egy kicsit!

Az enyém elég szarul fogyaszt 650-nél többet még sosem mentem egy tankkal. Viszont elhiheted, hogy 119 ezerrel vettem az autót és most fog 186 ezerre fordulni a napokban a számláló. Ez nálam 67 ezer km. Fogyasztástól függetlenül. Viszont az is tény, hogy ha csak dolgozni járok, és nem megyünk vidékre stb. akkor elég egy tank egy hónapig. Úgyhogy nem igazán értem, hogy te mit számoltál. A számításod jó lenne, ha azt mondtam volna, hogy 3 év alatt sosem voltam seholsem csak dolgozni <_<:D:D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém elég szarul fogyaszt 650-nél többet még sosem mentem egy tankkal. Viszont elhiheted, hogy 119 ezerrel vettem az autót és most fog 186 ezerre fordulni a napokban a számláló. Ez nálam 67 ezer km. Fogyasztástól függetlenül. Viszont az is tény, hogy ha csak dolgozni járok, és nem megyünk vidékre stb. akkor elég egy tank egy hónapig. Úgyhogy nem igazán értem, hogy te mit számoltál. A számításod jó lenne, ha azt mondtam volna, hogy 3 év alatt sosem voltam seholsem csak dolgozni <_<:D:D

Csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy a két állításod ( 1 tank benzin/hó és a 67 ezer km/3 év) ellentmond egymásnak.

Link to comment
Megosztás:

Csak arra akartam felhíni a figyelmed, hogy a két állításod ( 1 tank benzin/hó és a 67 ezr km/3 év) elentmond egymásnak.

Értem a problémádat. Lehet tényleg félreérthetően fogalmaztam. A lényeg, hogy a kettő között nem kell párhuzamot keresni. A megtett km-ek száma jelen esetben nincs kapcsolatban azzal, hogy ha csak dolgozni járok, mennyi üzemanyagra van szükségem havonta :huh: <_<

Link to comment
Megosztás:

Szia EPK!

Visszatérve a belinkelt oldalra és onnan továbbirányítva a Water4gas honlapra elolvastam a lényeget.

Igazából ahogy látom nem rossz dolog, de kiváncsi vagyok, neked mennyire jött be a dolog?

Van-e teljesítménytöbblet? Fogyasztáscsökkenés? Mekkora karbantartást és figyelmet igényel?

Ahogy látom eléggé bonyolult a beszerelése. Erről is írnál pár mondatot.

Szerintem vagyunk egy páran akit érdekel a dolog, mint ahogyan a bödön is közkedvelt lett.

Link to comment
Megosztás:

Szia EPK!

Visszatérve a belinkelt oldalra és onnan továbbirányítva a Water4gas honlapra elolvastam a lényeget.

Igazából ahogy látom nem rossz dolog, de kiváncsi vagyok, neked mennyire jött be a dolog?

Van-e teljesítménytöbblet? Fogyasztáscsökkenés? Mekkora karbantartást és figyelmet igényel?

Ahogy látom eléggé bonyolult a beszerelése. Erről is írnál pár mondatot.

Szerintem vagyunk egy páran akit érdekel a dolog, mint ahogyan a bödön is közkedvelt lett.

Nem hiszem, hogy ezen a helyen kellene és lehetne erről a kísérletemről részletekbe menően értekezni. Csak röviden: ez év február 23 óta van ilyen készülék a kocsimban. Május óta már a fogyasztás csökkenést is elértem. Folyamatosan fejlesztem, és még nem érzem, hogy a végén lennék. A saját kocsimban kevesebb problémával találkoztam, de a lányaim Astráiban eddig ki nem derített okból túlzott vízfogyást tapasztaltam. A jelek engem további kísérletekre ösztönöznek, de az eddigi tapasztalataimat is összegezni akarom nemsokára. Mindezt valószínűleg az általad is említett honlapon teszem meg.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Most értem el a saját negatív rekordomat :huh:! 460 Km - 32 Liter benya! Azt hiszem valami gond van a géppel, mert mióta fent van a könnyű kerék, és cserélve volt a kmóra azóta nagyon sokat fogyaszt szegény pára! Bár hozzá teszem ebben volt kb 35% város is, meg szabadban 140-es tempo 10 percig! Lehet, hogy én vadultam meg annyira, vagy az autóm gyengül? <_< A tavalyi átlagomat, ( igaz akkor sem jártam már télen vele ha hó volt ), idén nem fogom tudni alulmulni szerintem :D

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

azt hiszem, megválaszoltad részben magadnak a kérdést <_<

valamennyit biztos dob rajta az is

amúgy a ha a város az dugózós volt, akkor annyira nem rossz az

Szia yooccoo!

Hát ez az, nem sok dugoban voltam, mert ez tatabányai cirkálás volt! Csak azért nem gondoltam volna, hogy ilyen mértékben képes ennyi energiát felemészteni a kerék vastagság. Na mindegy majd most megprobálom a nyomaték autózást elvét követni, bár eddig sem használtam a piros tartományt a fordulatszámmérőn, azt viszont határozottan megfigyeltem, hogy amint átbillen a 3000/min -es határon a mutató onnan elkezdi szívni a benyát is rendessen. Egyébbként lehet, hogy az alapjárati motor kokszosodása miatt eszik ennyit? Mert az van sajna :huh:

Üdv

Link to comment
Megosztás:

....Csak azért nem gondoltam volna, hogy ilyen mértékben képes ennyi energiát felemészteni a kerék vastagság....

Van biciklid? Tegyél rá egy szélesebb gumit, kerülj vele egyet és megtudod mi a különbség...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.