Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Hááát ezaz! Nekem meg inkább 7,5! :D

De hogyisvanez? Mit csinálsz helyben mozogva amitől ilyen sokat fogyasztassz? Fekvenyomás? :P

Rövidtáv. Dorog-Esztergom munkába menet-jövet 10-10 km.

A két város között meg nem megyek 120-nál gyorsabban. :D

városban racingol biztos :D

Nem raccsingolok csak lendületesen közlekedem. ;)

Link to comment
Megosztás:

A legutóbbi három tankolásom átlaga 6,35 L/100 Km.

74,09 liter 1168 km. = 6,34 L/100 Km. (két tankolás)

39,98 liter 627 Km. = 6,37 L/100 Km.

Nekem tetszene, csak aggódom a hidegek miatt.

Nekem tavaly városban 6,6l volt a csúcs Dezsővel.Annál többet soha nem tudtam még vele megetetni.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült egyszer 7 fölé menni vele, de az nem számít mert akkor csaltam. :lol:

Egyébként ha rendben van a motor akkor nem igazán képes többre.

Na jó de amikor a tiltást próbálgattam akkor csak szürcsölte a benyát nem? 2-padló 80-ledadog, 3-padló 130-ledadog. Óra szerint. :lol: Jó hogy az asszony nem ült mellettem elsírta volna magát, meg biztos nem mondta volna, hogy milyen csendes az autó! :) Persze ilyen csak egyszer volt.

Link to comment
Megosztás:

az asszony nem ült mellettem, elsírta volna magát

Az enyémet látnád mikor kanyar 3-ban lepadlózom az övét. Csak úgy visítanak a papucsok... :lol:

Olyankor jön a szöveg: "Bezzeg a tieddel ezt nem csinálod soha..."

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Teszt folyamat van jelenleg, most lehúztam az Nz-s szürőházról azt a csövet ami a kipuf melegitett levegőjét vezeti be és láss csodát, megy mint a meszes, de a benga is folyik a torkán rendessen. Azt hiszem ez a project tabu marad, pedig én ugy tudtam, hogy az Se-nél a szivósort melegíti a viz és azzal melegiti elő a levegőt! Akkor ezek szerint ezt rosszul tudtam? Szerintem simán 8 felett kajál ezzel a modszerrel, bár ma reggel 3 fok volt és az is sokat nyom rajta szerintem!

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Teszt folyamat van jelenleg, most lehúztam az Nz-s szürőházról azt a csövet ami a kipuf melegitett levegőjét vezeti be és láss csodát, megy mint a meszes, de a benga is folyik a torkán rendessen. Azt hiszem ez a project tabu marad, pedig én ugy tudtam, hogy az Se-nél a szivósort melegíti a viz és azzal melegiti elő a levegőt! Akkor ezek szerint ezt rosszul tudtam? Szerintem simán 8 felett kajál ezzel a modszerrel, bár ma reggel 3 fok volt és az is sokat nyom rajta szerintem!

Üdv:BB

Ahogy én is SE után nézelődök, azt láttam, hogy az nem szív a kipuff mellől meleget. Szóval az lehet amit mondasz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.