Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Mostani fogyasztásom ukrán benzinnel 7liter lett pályán 130-140 végig! Határon nagyon sokan vannak és rengeteget kell várni. Kannában +10 litert lehet behozni és nagyon szigorúan nézik, ha 400ft lesz a benzin Mo én tuti át fogok járni.

Pótkereket fújd föl benzinnel aztán röhögj az arcukba amikor a kannát nézik <_<

Link to comment
Megosztás:

Mostani fogyasztásom ukrán benzinnel 7liter lett pályán 130-140 végig! Határon nagyon sokan vannak és rengeteget kell várni. Kannában +10 litert lehet behozni és nagyon szigorúan nézik, ha 400ft lesz a benzin Mo én tuti át fogok járni.

Tegnap volt 1 kis kirándulásom Budapestre.Mondom kiszámoljuk,hogy állunk fogyasztás ügyileg.Indulás-->Gyomaendrőd,érkezés-->Budapest:Szanatórium utca.Ez ugye elég jól bent(XII ker.)van a központban.Cirka 60 perc kellet hazajövetelkor,hogy kikecmeregjek a 4-esre <_< :D Az össz megtett út:348 Km.Az elfogyasztott gázolaj mennyisége:18 L.Átlagfogyasztás 3 személlyel 110-es átlaggal:5.2L Hogyha beleszámoljuk azt a kis 90 percet amit keringőztem a városban akkor kitűnik,hogy egész jó átlagot kaptunk egy 16 éves(1.7DR) dízelmotortól. :D Viszont arra még kíváncsi lennék,hogy mennyit ehet csak országúton :D :) Hamarosan megmérem azt is :D :D

Link to comment
Megosztás:

El se kezdjetek versenyezni velem, nem kell a kocsit potyára kínozni. :) Amikor egyszer egy Ignissel jártam melózni, egy -két erélyes gyorsításnál 40-60 Literes fogyasztás is bevillant. <_<

Lenne az a tiédben is, ha kijelezné a pillanatnyi fogyasztást! :D

'93-as A Vectra 1.8-as is 39,9-et mutat előzéskor, mutatna sztem többet is, csak ott ez a max. :D

Link to comment
Megosztás:

Már teljesen megszoktad,hogy leelőznek az útszéli fenyőfák. <_< :D

Naaa, azért nem, de nem állatkodok feleslegesen, az tény. Lakott területen óra szerint 60-ra szoktam beállni, ez 5.-ben 1500 körüli fordulatszámot jelent, ilyenkor a pill. fogyasztás 3.5-4L között van. Lakott területen kívül óra szerint 100 körül megyek, pályán óra szerint 110-120 körül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.