Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Csak nehogy a lovak elszaladjanak, aztán nézel, mint Jani a moziban... :)

Amúgy ez már nekem is megfordult a fejemben, de ha ezt az asszony megtudná tuti kiherélne... :D

Meg lehet, a gép nem díjazná, ráadásul nincs is 105-ös dugó a kocsiban- ha találnék egyet a bontóban, tuti szereznék egyet! :)

Az ECU nem tudja, ez a probléma. :D Mondjuk a tied DIS gyújtásos, nem? Akkor az pedig kopogásérzékelősnek kéne hogy legyen.

Link to comment
Megosztás:

Mivel ma teletankoltam az autót, így le is zárom az idei átlagfogyasztás kalkulálását.

Részletek:

A kocsim idén 11292km-t közlekedett probléma nélkül, ezalatt elfogyasztott 748,84 liter üzemanyagot. Átlagosan 329,92Ft-ért tankoltam, ebben benne vannak az etanolok és a Shell V-Power 95 és 100 is. Összesen 266790Ft-ot költöttem benzinre.

2010ben az éves átlagfogyasztás: 7,05liter 100 kilométerenként. 2010ben a legalacsonyabb átlagfogyasztásom 5,7l/100km lett, a legnagyobb 14,02l/100km.

EZ A BESZÉD!!! :) :) :D

Ha majd én is tankolok (még idén) akkor én is közreadom az adatokat!

Én azért nem csináltam ekkora katyvaszt az üzemanyagból!

Mindig szigorúan a környéken elérhető legolcsóbb 95-össel mentem.

Bár szerintem az enyém még vizezett benzinnel is, meg akár moslékkal is elmenne! :D

Link to comment
Megosztás:

EZ A BESZÉD!!! :D :P :D

Ha majd én is tankolok (még idén) akkor én is közreadom az adatokat!

Én azért nem csináltam ekkora katyvaszt az üzemanyagból!

Mindig szigorúan a környéken elérhető legolcsóbb 95-össel mentem.

Bár szerintem az enyém még vizezett benzinnel is, meg akár moslékkal is elmenne! :)

Egy 120lovas motornak mind1 mi van benne. Jól megy. :)

Az enyém x12sz 95össel olyan,hogy gyakran beszorulok 70-nel a Tatra mögé km-en keresztül. :D

Viszont v-powerrel vissza harmadik, gázfröccs és simán előzgetek,van elég nyomaték.És ugyanannyi a km költség.

Link to comment
Megosztás:

Egy 120lovas motornak mind1 mi van benne. Jól megy. :)

Az enyém x12sz 95össel olyan,hogy gyakran beszorulok 70-nel a Tatra mögé km-en keresztül. :D

Viszont v-powerrel vissza harmadik, gázfröccs és simán előzgetek,van elég nyomaték.És ugyanannyi a km költség.

Csak 115 lovas. :)

Link to comment
Megosztás:

Egy 120lovas motornak mind1 mi van benne. Jól megy. :)

Az enyém x12sz 95össel olyan,hogy gyakran beszorulok 70-nel a Tatra mögé km-en keresztül. :D

Viszont v-powerrel vissza harmadik, gázfröccs és simán előzgetek,van elég nyomaték.És ugyanannyi a km költség.

Egy 603-as azért meg tud mozdulni ha belelépnek :)

Link to comment
Megosztás:

Egy 120lovas motornak mind1 mi van benne. Jól megy. :)

Az enyém x12sz 95össel olyan,hogy gyakran beszorulok 70-nel a Tatra mögé km-en keresztül. :D

Viszont v-powerrel vissza harmadik, gázfröccs és simán előzgetek,van elég nyomaték.És ugyanannyi a km költség.

Csak 115 lovas. :)

..és kurvára nem szeretné a nitrometánt...sokáig :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel ma teletankoltam az autót, így le is zárom az idei átlagfogyasztás kalkulálását.

Részletek:

A kocsim idén 11292km-t közlekedett probléma nélkül, ezalatt elfogyasztott 748,84 liter üzemanyagot. Átlagosan 329,92Ft-ért tankoltam, ebben benne vannak az etanolok és a Shell V-Power 95 és 100 is. Összesen 266790Ft-ot költöttem benzinre.

2010ben az éves átlagfogyasztás: 7,05liter 100 kilométerenként. 2010ben a legalacsonyabb átlagfogyasztásom 5,7l/100km lett, a legnagyobb 14,02l/100km.

Mivel ma teletankoltam az autót, így le is zárom az idei átlagfogyasztás kalkulálását.

Részletek:

A kocsim idén 13028km-t közlekedett probléma nélkül, ezalatt elfogyasztott 1024,76 liter üzemanyagot. Átlagosan 329 Ft-ért tankoltam, ebben mindig a környéken elérhető legolcsóbb 95-ös benzinek voltak. Összesen 337210 Ft-ot költöttem benzinre.

2010ben az éves átlagfogyasztás: 7,86 liter 100 kilométerenként.

Utólag javítva!

Link to comment
Megosztás:

Mivel ma teletankoltam az autót, így le is zárom az idei átlagfogyasztás kalkulálását.

Részletek:

A kocsim idén 13028km-t közlekedett probléma nélkül, ezalatt elfogyasztott 1024,76 liter üzemanyagot. Átlagosan 329 Ft-ért tankoltam, ebben mindig a környéken elérhető legolcsóbb 95-ös benzinek voltak. Összesen 337210 Ft-ot költöttem benzinre.

2010ben az éves átlagfogyasztás: 7,86 liter 100 kilométerenként.

:D

Link to comment
Megosztás:

2009.12.15. óta vezetett nyilvántartás alapján:

Megtett táv:16331,5 km

Tankolt üzemanyag: 909,53 l

Átlagfogyasztás:5,569 l/100 km

Üzemanyagra költött tényleges összeg:292084 Ft

Üzemanyag (gázolaj) átlagár: 321,137 Ft/l

Átlagos üzemanyag költség/km: 17,885 Ft/km

Az adatok tájékoztató jellegűek! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.