Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Szerintem jó, már amit hallottam róla. Az 502höz képest változtattak az esőcsatornákon, gondolom ezáltal javultak az vizes uton mutatott tulajdonságai.

Bővebb infóért kérdezd Futó Gabit, Ő asszem az 512ből 4 garnitúrát is elhasznált, párat versenykörülmények között. :wink: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Napok óta töröm a fejem kinek van falken gumija,de most már tudom!

Szerinted a falken-ohtsu ze-512 milyen,ismered.Tavaszra kell gumit vennem és meglepő jó árat találtam erre a gumira.Az én caravánomra nem versenyezni kellene,inkább csendes,jó tapadás.

Szia Gőzös! :(

Nekem Fulda Attiro Carat van, 195/60/15, és nagyon meg vok vele elégedve!!

Szereléssel együtt 50 rugó volt tavasszal itt Kecskeméten.... :roll:

Csak ajánlani tudom. Nem tudom a Falken mivel tud többet, és mennyivel drágább.

Link to comment
Megosztás:

Nekem Fulda Attiro Carat van

Szia ex Földim!

Ezer éve nem láttalak itt/én se sokat szerepeltem!! :oops: /Még csak keresgetek,a falkent 14000Ft körül találtam a neten/házhoz szállítva/+szerelés.Ha nem lenne aranyárban continentált vennék az van rajta most,nagyon jó.Köszi az infót,felveszem a listára a fuldát is.Szerencsére csak tavaszra kell,most télit vettem ennek az ára is szépen megy felfele ahogy közeleg az ideje.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.