Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Sziasztok! Miután tavaly ellopták az Astrámat és nem lett meg, gondoltam eladom a téligumi garnitúrámat, szeretném ha segítenétek beárazni: 4 db Continental Winter Contact 195/60 R15-ös gumi gyári acélfelnire szerelve. Miután a kocsihoz ajándékba kaptam (a kocsit használtan vettem a Schillernél) a korát nem tudom. Szerintem kifogástalan állapotban van, nyugodtan feltenném, ha lenne mire....

Képek:

Köszi

Sajnálom az esetedet... :lol:

Nem akarom leszólni, de ha jól látom a DOT-számát, ez egy 2003. 40. heti gyártású gumigarnitúra, tehát elmúlt 7 éves. Emiatt, meg az árkokban lévő repedezések miatt szerintem nem igazán piacképes. A felni ér szerintem valamit. Pár éve ugyanilyen német KFZ-t vettem újonnan, 11 ezerért darabonként. 6-7 körül talán el lehet adni darabját, bár nem tudom, mennyire kínálati a 15"-os felnipiac.

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom az esetedet... :lol:

Nem akarom leszólni, de ha jól látom a DOT-számát, ez egy 2003. 40. heti gyártású gumigarnitúra, tehát elmúlt 7 éves. Emiatt, meg az árkokban lévő repedezések miatt szerintem nem igazán piacképes. A felni ér szerintem valamit. Pár éve ugyanilyen német KFZ-t vettem újonnan, 11 ezerért darabonként. 6-7 körül talán el lehet adni darabját, bár nem tudom, mennyire kínálati a 15"-os felnipiac.

Szia! Köszi az infót, nem vettem leszólásnak. Függetlenül a korától én simám feltenném. Egyébként nem gondoltam sokat érte, olyan 20-25 körül odaadnám, annyit a felni is megér...

Mégegyszer köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szia! Köszi az infót, nem vettem leszólásnak. Függetlenül a korától én simám feltenném. Egyébként nem gondoltam sokat érte, olyan 20-25 körül odaadnám, annyit a felni is megér...

Mégegyszer köszi!

Ahogy kiveszem a szavaidból mostanában nem lesz Astrád. Esetleg átnyergeltél valami másra, vagy egyáltalán nincs autó?

Link to comment
Megosztás:

Szia! Köszi az infót, nem vettem leszólásnak. Függetlenül a korától én simám feltenném. Egyébként nem gondoltam sokat érte, olyan 20-25 körül odaadnám, annyit a felni is megér...

Mégegyszer köszi!

A Vaterán egy fél éve 28 ezerért adtam el egy ilyen szettet, és azon sem volt fiatalabb a gumi. Hirdesd meg, el fog menni 30 körül.

mr.bb

Jó áron vetted, de a használt piaci ára jóval több azért, ne hervaszd le Filewalker cartársat. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A Vaterán egy fél éve 28 ezerért adtam el egy ilyen szettet, és azon sem volt fiatalabb a gumi. Hirdesd meg, el fog menni 30 körül.

mr.bb

Jó áron vetted, de a használt piaci ára jóval több azért, ne hervaszd le Filewalker cartársat. :lol:

ok. bocsi, budán vettem egy pénzes ######itól

de ez csak felni ár volt a gumik 0 ásak voltak

Link to comment
Megosztás:

Hello Mindenkinek!

Érdeklődni szeretnék, hogy az Opel Astra G 1.7 Dti autómhoz hol tudnék vásárolni 15" lemezfelnit?

Milyen áron lehet most az ilyen felniket beszerezni?

A segítséget előre is köszönöm!

ÜDV.: Csuszi

Üdv!

Körül kell nézni gumisnál, vagy a neten. Itt például.

Vagy itt. Használtan 10-15 ezerért szokott lenni egy garnitúra.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.