Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Ha visszaolvasol, volt róla szó: 195/60R15 vagy 185/65R15. 15-ösnél kisebb alufelnit szerintem nem érdemes venni, mert csúnya.

Igazad van,vissza olvashattam volna,de köszönöm hogy leírtad azért nekem :lol: 15"-osnál nem akarok kisebbet(nem Matiz ez) :D

Nem tudom most milyen van rajta,szerintem 185/65R15,de holnap majd megnézem!

Link to comment
Megosztás:

Igazad van,vissza olvashattam volna,de köszönöm hogy leírtad azért nekem :) 15"-osnál nem akarok kisebbet(nem Matiz ez) :lol:

Nem tudom most milyen van rajta,szerintem 185/65R15,de holnap majd megnézem!

Attól, hogy 1.2-es, azért csak Astra G az... :D

Carstylingról idézet egy 1.2-es tulajtól: :D

"a kocsi sujja üresen csak 1042 kilo, a teljesitménye meg 75 ló.

aza lényeg bazeg, kibaszott jo, mer hatezres fordulatig kihuzhato"

(feltéve ha z12xe, mert a régebbi moci csak 65 ló)

Link to comment
Megosztás:

Attól, hogy 1.2-es, azért csak Astra G az... :D

Carstylingról idézet egy 1.2-es tulajtól: :lol:

"a kocsi sujja üresen csak 1042 kilo, a teljesitménye meg 75 ló.

aza lényeg bazeg, kibaszott jo, mer hatezres fordulatig kihuzhato"

(feltéve ha z12xe, mert a régebbi moci csak 65 ló)

:D

Link to comment
Megosztás:

Attól, hogy 1.2-es, azért csak Astra G az... :D

Carstylingról idézet egy 1.2-es tulajtól: :lol:

"a kocsi sujja üresen csak 1042 kilo, a teljesitménye meg 75 ló.

aza lényeg bazeg, kibaszott jo, mer hatezres fordulatig kihuzhato"

(feltéve ha z12xe, mert a régebbi moci csak 65 ló)

A könyv szerint a legkönnyebb háromajtós kasznival 1145, ötajtóssal 1165 kg.

Link to comment
Megosztás:

Kedvenc ladám volt annó,és nem tűnt olyan lustának,mint a G.be az 1.2.Vagy csak érzéki csalódás?

Hát szerintem érzéki csalódás mert lehet jobban lehetett érezni a sebességet a lada kialakítása miatt. Szerintem elég fürge autó ez, vagy legalábbis pont elég.és tapasztaltam,hogy jobban gyorsul mint pl. az új 1.6 ford focus.

Link to comment
Megosztás:

Nekünk is volt pár Lada a családnak(szüleimnek.).Először egy zöld ezerkettes(1980-1990),utána fehér 2107(1990-1991összetört),aztán

5 ajtós kék Samara(1991-1995) végül pedig egy fehér kocka kombi 1500-as(1995-2000)!Mindet imádtam!

Aztán már nyugatiak jöttek,a Corsa ill. most Wagon R+ van apuéknak.

Én 94-ben vettem az első sajátot egy Wartburgot,aztán szabadult el a pokol! :D

Link to comment
Megosztás:

:D :lol:

Most mi ezen a meglepő?Az 1.6 ford focus kombi rendőrautótól igen is jobban. A múltkor egy lada samarát nem bírtunk szinte utolérni vele! A múlt hónapban meg cigis autót üldöztünk és 160 km/h-nál nem ment jobban! :D

inkább a chat-en folytassuk ezt a témát!

Link to comment
Megosztás:

Most mi ezen a meglepő?Az 1.6 ford focus kombi rendőrautótól igen is jobban. A múltkor egy lada samarát nem bírtunk szinte utolérni vele! A múlt hónapban meg cigis autót üldöztünk és 160 km/h-nál nem ment jobban! :D

de lehet gyorsabban elérte ,mint az 1.2-s.

Nálunk a focusok azért szedik a lábukat,megyünk nem egyszer egyszerre velük,baleset és,ez az igen jól mennek!A sprintert otthagyja,pedig 170 a vég a mercinek.

Link to comment
Megosztás:

de lehet gyorsabban elérte ,mint az 1.2-s.

Nálunk a focusok azért szedik a lábukat,megyünk nem egyszer egyszerre velük,baleset és,ez az igen jól mennek!A sprintert otthagyja,pedig 170 a vég a mercinek.

Akkor lehet a mi autóink le vannak fojtva mert az itteni autóknak siralmas a gyorsulása, vagy megöli őket a járőrözés/ alapjáraton gurulás/.Sajna 160km/h -nál nem ment gyorsabban hiába szerettem volna.

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet a mi autóink le vannak fojtva mert az itteni autóknak siralmas a gyorsulása, vagy megöli őket a járőrözés/ alapjáraton gurulás/.Sajna 160km/h -nál nem ment gyorsabban hiába szerettem volna.

Nah mindegy,ne kelljen kihasználni egyiknek se a maxot :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.