Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Kemény-e?? :D Nem kicsit. Nekem állítható magasságú felfüggesztés van, 4 cm-vel lett lejebb rakva az autó. Mikor elhoztam az autószerelőtől, azt hittem kiugrom az ülésből.

Szoktál Pestre az 1-esen járni? Még Bicske előtt, ahol van a Fehérvári elágazó, ahol a dombnak felfelé 2 sávra bővül az út..... Előtte ott a domb alján a kanyarban van egy hupli/útsüllyedés. Na míg a gyári rugók meg gátlók voltak, meg sem lehetett érezni, hogy átmész, kicsit himbálózott. Na de most..... vissza kell lassítanom, mert olyan mintha ki akarnál szállni az ülésből :lol:

Azért megtartod? Nekem is kemény volt a Calibra, de megszoktam, most már zavar, hogy a kanyarban nem olyan stabil az autó.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Felkerültek Nálam is az aluk. Felniközepek még polír alatt.

Újragumizva, most 205/55 R16 Michelin primacy HP. Eddig elégedett vagyok, igazán halk gumik!

Az előző szett: 205/50 R16 Bridgestone Potenza RE720 volt, véleményem:.................. hagyjuk(látványra szép volt:))

Képek

További szép napot.

ha nem vagyok indiszkrét mennyi volt a gumi? mert most próbálok beszerezni, de a 205/50 méretből nem nagyon gyártanak és ezért drágább is (a gumis ismerősöm szerint)

Link to comment
Megosztás:

miért cseréled le a 195/55-t? neked is 7.5x16 ET35 felnid van, nem? kérek majd képet meg infót, hogy befér-e, mert nekem is kb 3cm-t ül elöl

Azért,mert vissza lesz emelve,és akkor alacsony lesz ez a gumi.Meg amúgy is komfortosabb a rugózása,nem ráz szanaszét. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.