Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

"főképp ha tudoják hogy az én ismerősöm vagy"

Akkor gondolom nem szolid elválás volt...

hát nem teljesen.

de ha te ülsz az én helyemen, akkor te se ugy jössz el, hogy máskor is ide küldöm a cimborákat.

Ha vége a hercehurcának, akkor elmesélem rendesen.

Link to comment
Megosztás:

akkor te vagy az esüst asztrás?? :)
igen, én lennék az :)

Remélem nemsoká ujra MUNKÁBA ÁLLOK VALAHOL, TUDNI FOGOD :)

szóval ne dobd el a számomat !!

Akkor ezek szerint a régi mobil számod még él? Nagyon féltve őrzöm! :o Egyébként köszi a választ és remélem, sikerül majd vmit összehoznod! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Végre valóra vált az álmom 2 szűkös év után boldog GSi tulaj lettem :)))

egy 8 szelepes c20ne -s került a birtokomba. Örülök is neki NAGYON!!!

93 -as egész jó állapotban.

Volna egy olyan kérdésem, hogy hol lehet utánna nézni

a boardcoputer miket irogál ki (mármint szervizen kivül)

Van ilyesmi doksi vagy csak service cd -n van ilyen?

Egészen pontosan ez mit jelent?

008 2

GD

Aztán pár másodperc multán vált

és ezt irja ki

8850

Ha valaki jártas ilyesmiben please segítsen!

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

Helló Mindenkinek!

Légyszi segítsetek nekem!

A BC-m angol nyelvű az autómban, legalább is így vettem,kb 1 éve.

Az átlagolós dolgokat(sebesség,fogyasztás)nem hinném hogy valósan mutatja,mert 17km/h átlagseb.-hez 21l-es fogyastást párosít!(amúgy 8.3l-t mértem nem túl rég 100km-en az igaz hogy a jóbb lábam szabin volt! :) )

Ahogy olvastam az újra programozás segíthet a baján.Jól gondolom?

Árban mibe fáj egy ilyen művelet?Nem tudom mennyire érdekes de,nem a gyári magnó van benne és a műszerfala is fehér számlapos!Az előző gazdája szerint az utobbi hülyitette meg! :?:

A válaszotokat előre is köszönöm!!

Üdv:Stock 16v

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenkinek!

Légyszi segítsetek nekem!

A BC-m angol nyelvű az autómban, legalább is így vettem,kb 1 éve.

Az átlagolós dolgokat(sebesség,fogyasztás)nem hinném hogy valósan mutatja,mert 17km/h átlagseb.-hez 21l-es fogyastást párosít!(amúgy 8.3l-t mértem nem túl rég 100km-en az igaz hogy a jóbb lábam szabin volt! :) )

Ahogy olvastam az újra programozás segíthet a baján.Jól gondolom?

Árban mibe fáj egy ilyen művelet?Nem tudom mennyire érdekes de,nem a gyári magnó van benne és a műszerfala is fehér számlapos!Az előző gazdája szerint az utobbi hülyitette meg! :?:

A válaszotokat előre is köszönöm!!

Üdv:Stock 16v

Hi!

Én is kicseréltem a számlapot és ameddig nem raktam vissza rendesen a spirált a helyére, hasonló "baromságokat" írt ki a BC-m. Meg is ilyedtem rendesen.

Valószínű, hogy a te kocsidnál is a műszerfal buheráláskor raktak valamit rosszul össze!

Üdv.:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenkinek!

Légyszi segítsetek nekem!

A BC-m angol nyelvű az autómban, legalább is így vettem,kb 1 éve.

Az átlagolós dolgokat(sebesség,fogyasztás)nem hinném hogy valósan mutatja,mert 17km/h átlagseb.-hez 21l-es fogyastást párosít!(amúgy 8.3l-t mértem nem túl rég 100km-en az igaz hogy a jóbb lábam szabin volt! :) )

Ahogy olvastam az újra programozás segíthet a baján.Jól gondolom?

Árban mibe fáj egy ilyen művelet?Nem tudom mennyire érdekes de,nem a gyári magnó van benne és a műszerfala is fehér számlapos!Az előző gazdája szerint az utobbi hülyitette meg! :?:

A válaszotokat előre is köszönöm!!

Üdv:Stock 16v

Érdemes megnézni a kilóméteróra hátuljánál található szorító fület.

Ezt a km óra hátuljánál középen fent találod, ott csatlakozik a BC-hez.

Lehet, hogy csak kontakt hiba.

Link to comment
Megosztás:

Picit off lesz:

Nekem Calibrán van hasonló problémám (a BC hülyeségeket mutat, többek közt túl nagy átlag/pillanatnyi fogyit), de nekem a műszerfal nem lett buherálva, viszont a BC-t én raktam bele, ami tudtommal C20XE-ből való, az enyim meg C20NE. Úgyhogy valszeg ez lesz a probléma, a kérdésem csak az, hogy vajon ezt át lehet-e programoztatni TECH1-el, mert én hallottam valami ilyesmit.

on.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.