Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Board Computer


PetiGSI

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

A kadett BC-t is lehet programozni tech1-el, vagy valahogy máshogy? Csak azért kérdem, mert az astra BC két lába eleve a diagnóziscsatira megy, de a kadetténál nincs ilyen... Viszont gondolom ezeket is át lehet állítani egyik motorról a másikra. Vagy tévedek, és adhatom el a BC-t?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hi Skacok!

Az egysoros TID kijelzőm behányt. Amikor még volt benne élet, akkor néhány segmense az alsó sorban nem látszott. A halál okát 1 jól felkészült elektroműszerész okozta, aki a vizsgálatot követően kijelentette, hogy jobb nem lett ellenben nyugodtan kidobhatom, xál quka. Szóval a kérdésem csupán az, hogy lehet-e ezt olcsón javítani vagy esetleg bontóban kell érte közelharcot vívni? Mivel a kijelző semmit sem mutat, gondolom nyugodtan jegelhetem a BC-s terveimet :(

Link to comment
Megosztás:

Az egysoros TID nem egy extra drága valami.

Bontóban max. 5000

cce :(

Bár szolnok ilyen tééren nagyon xegéény abban az 1 szem bontóban már kérdeztem vagy 3x, de a válasz mindannyiszor nagyon egyhangú volt "NINCS" Esetleg vmi tipp hol is kéne ezt megnézneem?

Link to comment
Megosztás:

megcsinálni nem igazán lehet, így én is javaslom a vaterát, ott több bontós is fent van.

okcs! Akkor sasolom ott, bár ahogy látom most nincs. :( Biztos nagyon kapós. Az 1 soros helyett lehet mondjuk 2 soros kijelzőt is beletenni a későbbi esetleges BC beruházás reményében? Hát az az 1 soros olyan hihetetlen dizájnyos, szinte már lelombozó. Vagy semmi értelme?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
sziasztok van nekem egy gsi-m és ugye bár van benne egy bc de nem irja ki gyárilag hogy menyi a pillanatnyi sebesség és a fordulat .hogy lehetne ezt megoldani hogy kiirja ???

Nekem ugyan nincs bc-m, de úgy gondolom, hogy az ablaktörlő kar végén levő gombok nyomkodásával lehetne "szóra" bírni.

Link to comment
Megosztás:

Nekem ugyan nincs bc-m, de úgy gondolom, hogy az ablaktörlő kar végén levő gombok nyomkodásával lehetne "szóra" bírni.

Így van.

De sem a pillanatnyi fordulatot nem írja, sem a pillanatnyi sebességet.

Ha nullázod az átlagsebességet, akkor egy pillanatig mutatja a pillanatnyi sebességet :(

Gabi bc-je tudja asszem az említett funkciókat.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Kérésem ill. kérdésem Gabihoz szól.

Nagyon megtetszett nekem az általad készített bc, de tartalmaz rengeteg számomra fölösleges funkciót. Borsos ára miatt még halasztanom kell a beszerzését.

Igazán hasznosnak a pillanatnyi fogyasztás, megtehető km, tartályszint, nyomás, hőmérséklet, fesz értékek kijelzését tartom, fontossági sorrendben felsorolva.

Tervezed-e, hogy piacra dobsz egy "fapados" verziót, szerényebb árfekvésben, a fentiekre korlátozott funkciókkal, esetleg az ablaktörlő kapcsoló nélkül?

Kérlek ne érts félre, sztem nagyon profin meg van csinálva így, rendkívül sokoldalú, alapos a kézikönyv is, régóta nézegetem, csak mégis ennyiért nagy luxus lenne most számomra.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Kérésem ill. kérdésem Gabihoz szól.

Nagyon megtetszett nekem az általad készített bc, de tartalmaz rengeteg számomra fölösleges funkciót. Borsos ára miatt még halasztanom kell a beszerzését.

Igazán hasznosnak a pillanatnyi fogyasztás, megtehető km, tartályszint, nyomás, hőmérséklet, fesz értékek kijelzését tartom, fontossági sorrendben felsorolva.

Tervezed-e, hogy piacra dobsz egy "fapados" verziót, szerényebb árfekvésben, a fentiekre korlátozott funkciókkal, esetleg az ablaktörlő kapcsoló nélkül?

Kérlek ne érts félre, sztem nagyon profin meg van csinálva így, rendkívül sokoldalú, alapos a kézikönyv is, régóta nézegetem, csak mégis ennyiért nagy luxus lenne most számomra.

Sajnos ez a verzió lesz csak.

De lényegében asszem elsoroltad minden hozzávetőleges fő funkcióját a gyorsulásmérésen kívül :huh:

Ablaktörlőkapcsoló nélkül 6000Ft-al olcsóbb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.